Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (28)

Kancl (2005) (S01E01)

Príbeh: Zoznamujeme sa s uletenou partičkou kancelárskych krýs s ich uleteným šéfom, ktorý sa dozvedá, že možno bude musieť v blízkej dobe prepúšťať. Prevedenie: Pustil som si to lebo mi niekto povedal, že sa mi to bude páčiť. A zatiaľ sa mi to nepáči. Všetci herci, hrajú akoby tam boli za trest a popravde nič vtipné som tam nepobadal ale možno ma to obišlo. 28% ()

Den odlišností (2005) (S01E02)

Príbeh: Vedenie má problém s Michaelovou rečou ohľadom menšín a tak pošle do kanclu odborníka na etnické otázky. Michael si to ale spraví po svojom. Prevedenie: V dnešnej dobe by už nikto nedovolil podobný diel natočiť a to je možno aj dôvod prečo dávam o jednu hviezdu navyše inak to bola zas nevtipná somarina. zasmial som sa na pol kútika asi dva razy a to je žalostne málo. 41% ()

Zdravotní péče (2005) (S01E03)

Príbeh: Michaelovi sa nechce rozhodovať o znižovaní zdravotného poistenia a tak touto úlohou poverí Dwighta, ktorý to vezme naozaj vážne, čo sa však stane ak sa o tom dozvie vedenie? Prevedenie: Opäť nevtipná časť. Vraj sa stačí prekúsať prvou sériou a potom to už dostane grády. Ale zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. Raz som sa zasmial pri hode nanukom ale to je úbohé na vtipný sitkom. 30% ()

Aliance (2005) (S01E04)

Príbeh: Paranoidný Dwight sa rozhodne uzatvoriť Alianciu s Jimom nakoľko je jasné, že sa bude v blízkej dobre prepúšťať a iba v jednote je sila. Prevedenie: Už som si zvykol, že sa na tomto seriály moc nesmejem ale blond Dwight ako špión na inej pobočke je celkom záhul. 58% ()

Basketbal (2005) (S01E05)

Príbeh: Micheal sa rozhodne vyzvať na zápas v Basketbale skladníkov a tak sa uskutoční zápas. Prevedenie: Najviac sa mi páčilo, že v období kedy sa to natáčalo sa kľudne mohlo byť rasovo predpojatý a hovoriť, že si berú do teamu černocha lebo sú v tomto športe nadaný. Dnes by ste za podobný výrok išli na šibenicu. Ale opäť bez vážnejšej humornej vsuvky. Viac mi to príde smutné ako vtipné ale som zvedavý kam povedie vzťah Pam a JIma. 45% ()

Kočka (2005) (S01E06)

Príbeh: Na firme sa objaví atraktívna Kat, ktorá predáva kabelky. Mike si na ňu brúsi zuby ale nakoniec odchádza domov s Jimmom. Prevedenie: Pár hlášok vôbec nezachráni fakt, že postava Michaela Scota je excentrický imbecil a lezie mi na nervy od prvej časti. Vlastne miesto smiechu som sa pristihol, že je mi tých ľudí viac ľúto. 10% ()

Oskaři (2005) (S02E01)

Príbeh: Firma nechce Michaelovi dotovať akciu na udeľovanie cien a tak si každý platí svoj účet. Prevedenie: Opäť som sa pristihol, že je to viac smutné ako vtipné a to by tak byť asi nemalo. Úprimne dôvod prečo to ešte pozerám, je záujem o vzťah Pan a Jimma a chémia medzi Jimmom a Dwightom. 12% ()

Sexuální harašení (2005) (S02E02)

Príbeh: Do kanclu príde kontrola, ktorá má za úlohu vyšetriť sexuálne harašenie na pracovisku. Michaelovi zas tečie do topánok lebo jeho nevhodný humor, ktorý prezentuje cez maily je práve v tomto duchu. Prevedenie: Trocha som sa pobavil ale nijako extra. Seriál vôbec nemá úroveň humoru akú by som od takéhoto hodnotenia očakával. 55% ()

Olympijské hry (2005) (S02E03)

Príbeh: Michael si chce kúpiť nehnuteľnosť ale keď zistí cenu chce odstúpiť od zmluvy, bohužiaľ je tam veľká predkupná klauzula. V kancelárií sa zatiaľ usporadúvajú olympijské hry v réžií Jimma. Prevedenie: Ak by tam nebol Dwight tak dám normálne odpad. Nič mi to nedalo a prisahám bohu ani raz som sa nezasmial. Ja asi nechápem túto formu imbecilného humoru a pritom si ujížďam na iných fekálnostiach v kontraste s britským humorom Monthyho Pythona ale toto je jednoducho chabé. 14% ()

Požár (2005) (S02E04)

Príbeh: Požiarny poplach všetkých dostane pred budovu kde sa bavia hrou na "Pustý ostrov". Prevedenie: Všetci by chceli pretiahnuť Pem a povedzme si úprimne koho iného... Dwight sa opäť chová ako oddaný lokaj a snaží sa uzurpovať si Michaelovu pozornosť a vybehne z dymiacim toastom. 22% ()

Máš padáka (2005) (S02E05)

Príbeh: Michael všetkým skazí Halloween keď oznámi, že do zajtra musí jedného člena kanclu vyhodiť. Zaujme k tomu ozaj svojské riešenia. Prevedenie: Tých dvoch, ktorých chcel vyhodiť som si celý čas ani v kancli nevšimol. A opäť sa stretávame s absolútne nevtipnou a skôr smutnou epizódou. Nejedná sa o drámu, to by som to hodnotil inak. Jedná sa o excentrický humor z ktorého je mi do plaču a to je na grcanie. 9% ()

Souboj (2005) (S02E06)

Príbeh: Dwight sa chváli fialovým pásom v karate. Michael sa rozhodne vyzvať ho na súboj v jeho vlastnom Dojo. Prevedenie: Všeobecne časti v ktorých Dwight dostáva kapky sú najlepšie, nehovorím, že sú dobré ale v rámci humoru aký nastavil tento seriál sú najlepšie - stôl na toalete. 55% ()

Zakázka (2005) (S02E07)

Príbeh: Michael a jeho šéfka Jen musia dostať nového veľkého zákazníka. Mike samozrejme zvolí najnevhodnejšia správanie a najnevhodnejší podnik. Jeho absolútna nekorektnosť klienta ohúri. Prevedenie: Konečne mi MIke nepripadal ako totálny idiot na facku. Dokonca sa aj milostne zamotal čo celkom oživilo príbeh. Dwight spiaci v práci je len taký bonus. 60% ()

Hodnocení (2005) (S02E08)

Príbeh: Mike si myslí, že má vzťah s Jen a omylom pýta rady od každého s kým má urobiť osobnostný pohovor. Kanclom sa rýchlo roznesie nový drb. Dwight si myslí že je piatok. Prevedenie: Opäť to zachraňuje interakcia Dwighta s Jimmom inak je to zas nevtipné a skôr smutné. 45% ()

Nezvaný host (2005) (S02E09)

Príbeh: Mike má prístup k mailom podriadených a dozvedá sa o tajnej oslave na ktorú ju nikto nepozval. Prevedenie: Prehĺbenie vzťahu Pem a Jimm. Nový sexuálny pár v kancli. Ale predovšetkým bolo to extrémne trápne a smutné. Celá Mikova linka bola utrpením na obrazovke. 12% ()

Veselé Vánoce (2005) (S02E10)

Príbeh: V kancli sa rieši tajný Santa a Jimm dostal Pamm a tak jej obstaral sentimentálny darček ktorým by konečne povedal čo k nej cíti. Mike to ako vždy všetko pokazí nakoľko nie je spokojný s tým čo dostal on od tajného Santu. Prevedenie: Smial som sa minimálne a bolo to zas viac smutné ako vtipné. Ale vzťah Pam a Jimma sa dostal Ďalej preto aspoň priemerné hodnotenie. 50% ()

Michaelova lodní prezentace (2006) (S02E11)

Príbeh: Mike chce poukázať na zlepšovanie morálky na prenajatej jachte na ktorú všetkých pozve na meating. veci sa ale neuberajú práve smerom aký by chcel. Prevedenie: Zas to bolo maximálne chabé ale celé to zachránil kapitán lode, ktorý konečne Mika dostal do roviny v ktorej je vtipný a nie smutne trápny. 60% ()

Úraz (2006) (S02E12)

Príbeh: Mike si pripáli nohu na domácom grile ale aj napriek tomu chce prísť do práce aby ho všetci ľutovali. Jediný kto hrá jeho hru je Dwight, ktorý ale trpí otrasom mozgu. Prevedenie: Konečne som sa trocha pobavil, Dwight je super, ako sa stále snaží Mikovi natlačiť do zadku. Noha v MRI je top. 80% ()

Tajnosti (2006) (S02E13)

Príbeh: Mike vie veľké Jimmove tajomstvo a všetci vieme ako to dopadne. Príbeh: Nechápem prečo reštaurácie ako je Hoooters nemáme aj na Slovensku. Asi je to tým, že by tu okamžite vznikla petícia za dehonestáciu ženského pohlavia. Ale časť posúva dosť najzaujímavejší vzťah v seriály inak by som nedal tak vysoké hodnotenie. 70% ()

Koberec (2006) (S02E14)

Príbeh: Mikovi niekto naserie do kanclu a tak je nútený sadnúť si po dobu nápavy medzi bežných smrteľníkov kanclu a zaspomínať si na svoje staré časy. Prevedenie: Nebyť Jimmovej linky tak dám opäť nízke hodnotenie za smutnú trápnosť. 40% ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování