Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenze uživatele P_Neubauer k tomuto seriálu (9)

Série 1 (2005) (S01)

Občas se to trefí do naprosté geniality a občas je to docela mimo a trapné. Představilo nám to ale fajn postavy, fungující koncept a to vše jen v 6 epizodách, z postav mě trochu zmátl Novak který je sice v úvodní znělce ale dohromady dostal v celé první sérii tak 5 minut, nemá pořádný charakter a moc jsem nepochopil proč ho tedy prezentují jako jednu z hlavních postav. 8/10 ()

Kancl (2005) (S01E01)

Hodně slušný začátek, nečekal jsem že mě to bude až takhle bavit. 9/10 ()

Den odlišností (2005) (S01E02)

Úžasná epizoda se zajímavým námětem, škoda že prakticky nebyla žádná vedlejší linka. 8/10 ()

Aliance (2005) (S01E04)

Dějová linka s oslavou byla chvílemi až moc trapná, úplně mi to nesedlo, ale linka s aliancí byla naprosto geniální od začátku do konce. 8/10 ()

Basketbal (2005) (S01E05)

Moc mi to nesedlo, nezaujala mě žádná dějová linka ani jsem se byť jen trochu nehlas nezasmál u žádného momentu, takže pro mě tentokrát trochu nuda. 5,5/10 ()

Kočka (2005) (S01E06)

Zajímavý díl u kterého jsem se nenudil, párkrát zasmál a zajímavě rozehrál karty na druhou sérii. 7/10 ()

Oskaři (2005) (S02E01)

Téměř bez děje, nebyla nějak extra vtipná, ale co se charakterů týče velmi potěšila. 7/10 ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování