Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

AdiegoA

Po druhé řadě zvedám i druhý palec. Chuck je skvěle chutnající koktejl vtipu, akce a perfektních herců. Doufám že brzo odklepnou třetí řadu, Levi a jeho banda do ní mají dobře nakročeno. ()

Bumlaa

Skvělý seriál o tajných agentech, plný akce, prokládaný příběhy z kamaráda Chucka Morgana, u kterých si sice odpočinete od akce a od hlavního děje seriálu, ale někdy jsou bohužel nudné a zbytečně dlouhé. Všichni tři herci v hlavní roli hrají velmi přesvědčivě a uvěřitelně a určitě si je taky oblíbíte. ()

web-dat

Já jsem tak rád že existují seriály¨:-))) Star Gate, Naruto, Heuréka, Chuck, Red Dwarf ... miluji seriály a tehle k nim patří ()

CerKar

Styl humoru si mi úplně vyhnul, celé to v porovnání s ostatní seriálovou produkcí posledních let vypadá dost levně a oba agenti (Baldwin+Strahovski) by zasluhovali vodstřelit. ()

Raven_PWL

Seriál který jsem ze začatku odmítal ale potom co se rozjede zjistíme že Chuck není takové nemehlo jak se zdá. Ke konci 2, serie je seriál zajímavějši a 3. začiná být taková už "moc" akční plná velkých změn jsem zvědav kam to povede. Doporučuji na to koukat v angličtině dabing mi tam nesedí. Zatím dávám 3,5* ()

Adrai

TOP10 ... O Chuckovi jsem už dřív slyšel, ale nejsem prostě seriálovej maniak co musí vidět hned všechno co za velkou louží jde a tak jsem se o něj víc nezajímal. Začal jsem ho ale sledovat když šel na COOLu a seriál se mi hodně zalíbil. Sranda, akce, hlášky, postavy, obchoďák, Chuck, Sarah, Casey ... ()

RajCZitko

Když jsem se na toto díval jen tak sem/tam v telce, řeknu že mě to celkem nijak nezaujalo. Přišlo ale na řadu zkouškové, a přišlo tak i na Chucka. Jakmile jsem pochytil jisou souvislost a hlavní postavy a i jejich hlasy (originální, ne dementní dabing) mi přišli sympatičtí, hnedka jsem si to začal užívat na plný pecky. Všech 4,5 řady zkouknutý za týden a kousek. Kdo nezkusil, nepochopí :) ()

Armageddon

K tomuto seriálu som sa dostal náhodou. Spočiatku mi pripadal trápny. On však aj je trápny, ale má v sebe niečo viac. Komické scény a scenár, ktoré prinášajú nové diely sú tak vynikajúce, že sa neprestávam smiať dlho po tom ako zaznejú. Dej je svižný, síce niekedy predvídateľný, ale to mu s radosťou odpustím keď vidím ako je to poňaté. Všetky postavy sú tak vycibrené do posledného detailu, že každá postava by mohla mať vlastný seriál. Ešte jedna vec čo sa mi páči je, že tvorcovia a herci seriál propagujú celý čas, nie len keď má prísť nová sezóna. Preto som vždy rád, keď nájdem nejaké nové video. ()

Paviozo

Alec Baldwin je zde numero uno, Sarah je tu pro krásu, Chuck aby se to okolo něčeho motalo a Morgan? To neví nikdo proč tam je. Jeho role nerda by mohla s klidným svědomím skončit jeho brutální vraždou při misi. Lehce nadprůměrný seriál, místy skvělá místa, jindy hluchá. ()

Don82

Seriály by se měly hodnotit až po jejich konci a jelikož Chuck do svého konce nedávno došel, tak teď činím. Tento seriál mě dostal svým neotřelým nápadem, kombinací skvěle promyšlených postav a neustálého přívalu vtipů a akce. První dvě série jsou bezkonkurenčně to nejlepší ze seriálu, je to vlastně to co autoři na začátku načali a je zde největší koncentrace originality a "nerd" zábavy. Třetí sezona pomalu otvírá nový směr, kam se seriál poté posouvá, a zajímavě si hraje s dějem. Čtvrtá sezóna se vlastně už úplně o něčem jiném, mnozí to nedokázali překousnout, ale myslím, že se prostě seriál musel posunout dál. Pátá sezóna je zkrátka uzavírací, takže se zde jako by uzavře děj s pár zvraty k tomu. Závěrem kritika: Některé postavy se v seriálu objevily jen na krátko (málo peněz ?) a neměli moc šanci něco ukázat (Chuckův otec, někteří záporáci), což byla docela škoda. Dále, tvůrci si v některých dílech neodpustili docela solidní klišé a přílišné množství nucené romantiky, která zřejmě tvořila onu příslovečnou dějovou "vatu". Taktéž úbytek "nerdovského" humoru v pozdějších řadách docela mrzel. A nakonec: Zhruba od 3. série se začínají objevovat některé více či méně podstatné logické trhliny a jiné "anomálie" v kontinuitě příběhu, což. běžný divák asi nepostřehne, ale v některých momentech to je docela postavené na hlavu. Co jsem se tam dočetl, tak tvůrci měli občas problém s financemi, takže (asi) byli připraveni seriál utnout po určitém počtu epizod. Nicméně: Chuck je pro mne rozhodně jeden z nejzajímavějších seriálů za poslední roky, skvěle jsem se u něj bavil a nevylučuji, že si jej někdy dám znova. No more Mr. Nice Spy! >) ()

departed

Je to vlastně zajímavej nápad - z nerda se stane rázem nejdůležitější a nejcennější věc na světě, a přitom o to ani nestál. A právě kvůli tomu, že o to nestál, se z některých situací v průběhu jednotlivých dílů stávají absurdní scény, který začínají napínavě a vás opravdu zajímá, jak se to celý vyvrbí, a ono se to nakonec vyvrbí naprosto komicky, ne ve smyslu, že by to bylo vtipný, ale debilní. Teď by se slušelo vyhlásit pozitiva. Takže tušíte správně, že největším pozitivním přínosem seriálu není jeho originální nápad, ale přenádherná Yvonne, která nejen dobře hraje, ale krásně se i usmívá. A Casey je taky řízek. Baldwin si to maximálně užívá. Levi hraje ,,Intersect nerda" taky adekvátně, přesně jak se od něj očekává, jenže občas přehrává a taky se v každém druhém díle pořád Sarah a svojí ségře za něco omlouvá. Nevím jestli ty repliky měl na papíře nebo občas improvizoval, ale v obou případech to bylo hrozný. A už ani nevím kolikrát se se Sarah rozešel, to už bylo taky skoro na facepalm. A když přejdeme na negativa, tak se dozvíte, že jakákoli scénka z Buy More je nehorázně stupidní a taky že všechny zvraty bijou do očí svou nesmyslností, o "záporákach" nemluvě. Fakt si nepamatuju, kdy mě něco vážně dostalo. Ono se to nesnaží tvářit nějak vážně, jenže jako komediální seriál to na mě teda taky moc nefungovalo. I když bych zrovna teď už další sérii nedal, tak musím říct, že mě zajímá, jak se poperou ve třetí sérii s Chuckem, který umí Kung-Fu. Rozhodně se do ní pustím, jen ne hnedka. Hodnoceno: 2 série. ()

Lavinia

Zpočátku velmi dobré, komediální parodie, která vždy potěší - ačkoli je předvídatelné, že stačí Chuckovi říct, aby něco nedělal a zaručeně vleze, kam nemá. Přesto se to dobře sleduje, bohužel od třetí sezony slabé, takže ty další už mě nezajímají. ()

topi80

Zpočátku skvělým nápadem nakopnutá oddychovka, která však dostala těžkou nakládačku ve chvíli, kdy hlavní hrdina přestal být nešikovný. Od té chvíle absolutně nekoukatelná slátanina, která se dostala až do těch nejodpadovějších rozměrů. ()

RedRose

Špičkový odpočinkový seriál! Spousta dobrého vtipu i krásy na pohled, parádní postavy a prakticky nikdy nenudí! Co víc si přát... Místy je to komedie, místy je to parodie na současný svět, tajné služby i videohry, ale nikdy to nepřejde do roviny trapnosti! Postavy jsou tady tak zásadní a tak dobře vymyšlené, že tady asi vedlejší role nejspíš nejsou... ///// EDIT: Vše co jsem napsal neplatí pro fanoušky vymodlenou pátou sérii... Už někde v druhé polovině čtvrté série se houpačka začala naklánět, ale co to předvedli v poslední páté sérii vcelku nechápu... Proti předchozím sériím je to diametrální rozdíl, jakoby to psala a natáčela úplně jiná parta tvůrců, kteří to chtějí mít rychle za sebou... Trapnost střídá ještě větší trapnost a samotný závěr seriálu naprosto nepovedený... ()

Tomizilek

Nebýt mé slabosti pro Yvonne Strahovski, asi bych neviděl ani celou jednu řadu. Seriál má své vtipné momenty (většinou dvojice Jeff/Lister), ale jinak mi příběh nepřijde nijak zlášť zajímavý. ()

FIAT 500

Opravdu to udělali? Opravdu tvůrci dokázali pět předchozích sérií zabít v asi 90minutovém finále? Upřímně, nejsem zas až tak velkej fanda amerických hepyjendů, kdy si všichni padnou do náruče a žijí šťastně až do smrti. Ale proč to tady do prd*le takhle nebylo? Proč museli Sarah vymýt mozek, aby na Chucka zapomněla? Proč prostě ty dva nemohli nechat normálně žít, i kdyby v tom klišoidním domku s plotem a červenými dveřmi, i kdyby s dítětem, psem a Morganem na půdě, ale do háje žít spolu... Tímhle, minimálně pro mně, totálně zničili celou hlavní dějovou linii seriálu, kvůli které, upřímně, na něj koukala velká spousta lidí. Protože kdo by si nezamiloval nádhernou a chytrou Sarah. Jestliže se pro mužskou část populace, co má ráda počítače, sci-fi, fantasy a už méně posilování a aktivní sport, stala jakousi modlou Kaley Cuocco, nedovedu si představit, co s nimi musela udělat Yvonne Strahovski, která je ještě o asi dva světelné roky krásnější a vtipnější... První tři série byly výborné, zmatený Chuck, nemotorný Morgan, hláškující Casey, krásná Sarah, která navíc měla až neuvěřitelnou chemii s Chuckem. Kdyby to nebylo jen jako, skoro bych řekl, že spolu ti dva herci něco mají. Jenomže právě někde ve druhé půlce třetí série, kdy se konečně povedlo dát ústřední duo dohromady, měl Chuck skončit. Čtvrtá série byla jen naprosto zbytečně a debilně nastavovanou kaší s umělým přidáváním mnohdy nesmyslných zápletek a řadou výplňkových dílů. K tomu jsou tam navíc ještě hodně pitomé dialogy mezi Chuckem a Sarah, takovéto mlácení prázdné slámy, kdy něco nakousnou v úvodních minutách, pohádají se a pak na konci se udobří, protože Sarah prozradí něco ze své minulosti, nebo Chuck ustoupí... Netvrdím, byla tam řada velice vtipných momentů, ale děj by se dal z 24 dílů natěsnat do 12 - 13 epizod... Co mne ale úplně zabilo byla pátá série. Seriál jsem sledoval během několika dnů, protože mne na začátku hodně vtáhl... Pětka tedy začala stejně špatně jako čtyřka probíhala, ale postupně se to dostalo do nadprůměru a především epizoda se Shawem v pevnosti byla skutečně výborná. A pak přišly poslední tři epizody, které pokazily všechen předchozí děj a vývoj. Už jsem to někde psal, občas potřebuju trochu tý romantiky a hepyjendů a přesně v to jsem doufal tady... Nestalo se a ani jeden závěrečný magický polibek nezmění sice dojemné, ale velmi trpké finále... V podstatě v žádném seriálu mi hlavní postavy nakonec nebylo tak líto jako Chucka, když jsem sledoval, jak ztrácí svou milovanou, a to i když mne mnohdy mírně řečeno štval... Jediným pozitivem závěrečného dvojdílu tak zůstává Jeffstter a jejich intergalaktické vystoupení... Po prvních třech sériích jsem to viděl na jasnej plnej počet, vtip, akce, napětí, romantika/neromantika, Casey, Chuck, Morgan a Sarah (ano, přiznávám, zamiloval jsem se do ní)... Po čtvrté sérii jsem musel o hvězdičku snížit a za finále jdu ještě o hvězdičku níže... Promiň, Chucku. Na tvé první tři řady se asi ještě někdy podívám a pak budu předstírat, že konec nastal ve chvíli, kdy byl Kruh svržen, všichni byli šťastní a já z toho měl "feel good" pocit... () (méně) (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama