Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

pride

Podľa mňa je to veľmi úprimný seriál, taký čo môže iba potešiť, všetko sa nesie v štýle "happyendov". Ale kašlať na to, aj na všetky tie naivné riešenia problémov vo svete agentov. V prvom rade ide o srandu a Chuck je veľmi svojký agent-neagent. Dokonca si trúfam povedať, že druhá séria je lepšia ako prvá, chuck si už začína aj trochu veriť a pochytáva triky zo skutočného života agentov. Ak hľadáte ľahký seriál s trošku naivnou akciou, ale úprimnými postavami tak toto je to pravé orechové pre vás. ()

Berry0153

Chuck me! Edit (po 6 letech!). Chuck byl moje pubertální láska. Dodnes mám na externím disku ve staré vzpomínkové složce pár (čti stotřicetčtyři) obrázků, sountracky k prvním čtyřem řadám, které dodnes občas poslouchám, videa od fanoušků a spoustu krásných vzpomínek a pocitů. No a tak si dáte jednu k jedné, že člověk pak i jeho skutečnou filmařskou kvalitu vnímá úplně jinak. A, že i když je tam spousta béčkových momentů a v pozdějších dílech občas i nelogické a faktické chyby, stejně tomu srdci neporučíš. Nicméně musím konstatovat, že když člověk ví, jak to dopadne, tak je poslední 5. řada hrozným utrpením a nadstavovanou nudou, které bych stěží dala 3 hvězdy. Každopádně pro člověka od 15 do 20 let se Chuck může stát i naprostou závislostí, zvláště díky té dokonalé kombinaci akčnosti-komedie-lásky-skvělé hudby a neuvěřitelné chemii mezi Chuckem a Sarah. ()

Adámo

Po shlédnutí 2. série: Totální bomba, jeden z nejlepších seriálů, jaké jsem viděl... Přesně ten seriál, jaký v tom všedním stresujícím životě potřebujete. Perfektní fórky, skvělá akce (ta s takovým tím nadhledem, lehkou nerealitou, která ale skvěle baví), krásný holky a to všechno zapadající do příběhu... Kolem Chucka je okruh lidí - přátelé/rodina, kteří až na vyjímky slušně vyplňují prostor okolo hlavního děje. No a pak je tady Sarah a John, neboli Yvonne a Adam, kteří jsou skvělí - možná nejsou nelepší herci, ale zapadají do seriálu a svých úloh výtečně... Celé tohle dohromady vás bude bavit každý díl, i když třeba nepochytíte všechny vtípky a narážky. A hlavně ze seriálu budete mít neskutečnou radost a budete chtít aby neskončil! | Asi se bude kdekdo divit, proč je hodnocení tak nevyrovnané, proč někteří dávají 3 a někteří 5*. Soudě podle komentářů většina 3* skončila se seriálem po pár prvních epizodách. Jenže to byla největší chyba. Tento seriál je s každou epizodou lepší a ve druhé sérii se z něj stane ten 100%. Myslím, že na první sérii bylo moc málo peněz a je to vidět. Ve 2. sérii je to mnohem lepší, efekty, výprava, všechno... Je to opačný efekt než u jiných seriálů, které jsou skvělé v první serii a v dalších už jen vaří z vody. Prostě bomba, dávám plných 5*! A nemůžu se dočkat 3. série =)))) Update: Zapomněl jsem připsat, že asi nejvíce nesympatický je mi Bryce Larkin, fakt tam nesedí, záporák jak vyšitej... | 01/2010 ()

mikhail

Videl som prvé 2 časti a povedal som si, že to nestojí za zabitý čas. Po roku som sa k nemu vrátil a musím uznať, že cez nedeľné dopoludnie sa to dá pozrieť. Seriál je dobre obsadený, sem tam vtipný. A hlavne za Yvonne Strahovski a Sarah Lancaster pridávam pár percent ;o) Hodnotenie 70% ()

jeaq

Hodnotenie po prvej serii.Solidny priemer uvidime jak sa to vyvinie dalej .Po druhej zdviham hodnotenie...na 4*.....fakt ma to začalo viac baviť.... ()

Larry12

Skvělý seriál, který mě, jako počítačového nadšence a milovníka seriálu opravdu nadchl. První dvě série skvělé, pak už to šlo z kopce. ()

yaqwsx

Zatím nevyrovnanější komediální seriál posledních let. Už od prvního dílu mě dostal. Tehdy jsme ho sice chápal jako takovou lehkou parodii špionážních filmů, co rozhodně není. Jde svým stylem a postupně rozvíjí perfektně větvený příběh, který vám k tomuto seriálu přiková. Je plný perfektních dscén u nichž si tento seriál budete muset pauznout, plný nejrůznějších odkazů na ostatní díla. Všichni hlavní představitelé vám během prní série neodmyslitelně přirostou k srdci a jejich příběhy budete hltat. Dodatek po konci seriálu: Opravdu jeden z nejvydařenějších seriálů posledních let. Seriál, který si pořádně na nic nehraje. Nesnaží se být cool, snaží se pobavit a zaujmout. Na jednu stranu je dobré, že se tvůrci rozhodli seriál ukončit (nehrozí podobná věc jako v My Name Is Earl), ale bude mi chybět. Byla dobrá úterní a později sobotní zábava v posledních pěti letech. ()

Vanguard77

Ze začátku jsem se trochu ostýchal napsat k tomuhle seriálu komentář... Nebudu Vám lhát, ale těch prvních pár epizod mělo na můj vkus zvláštní rozjezd. Yvonne mi připadala v akčních scénách hrozně nemotorná, zdálo se mi, jako by svoje soupeřky snad ani nakopnout či praštit nechtěla. Samotný Chuck mi nebyl nijak zvlášť super sympatický, Elli se svou přehnanou starostí o svého brášku... Prvních pár dílů jsem tak trochu přetrpěl. Ale nakonec to přišlo, akce se vytříbila, Yvonne se konečně rozhodla někoho řádně sem tam nakopat a Chuck získal šarm a kouzlo. Mám za sebou první sérii a zatím přemýšlím, jestli 4 nebo 5, rozhodně je to kvalitní seriál se spoustou (často vtipných) hlášek, celkem působivých akčních vložek a hlavně v momentě, kdy se konečně člověk dozví, jak to tenkrát na Stanfordu vlastně bylo... i ten příběh se nám trochu rozjíždí. Jsem spokojen a jako seriálový optimista dám za 5. Ale není to stovka, spíš... 85%, uvidíme co další série :) EDIT: Po druhé sérii hodnocení zvedám, místy jsem měl chuť někoho uškrtit a hlavně Bryce (a na začátku třetí řady Chucka), ale jinak vynikající. Chuck se pro mě stává návykovou záležitostí. ()

Eilem

Viem ,že seriál može posobiť len priemerne ... mňa si však získal. Je veľmi zábavný síce časti nie sú kvalitou vyrovnané a seriál naberie ten správny spád až v neskorších sériach. Kto má rád seriálové soundtracky tu si príde na svoje. ()

Mara12

Chucka vyhodili z vejšky, dala mu kopačku jeho snová holka, na kterou nemůže za boha zapomenout, bydlí se svou sestrou a jejím super přítelem “Suprákem“, nájem splácí díky práci v Buymoru, nemá žádný ambice do budoucna a volný čas si zpříjemňuje hraním počítačových her se svým nejlepším kamarádem Morganem (nepřipomíná vám to něco?!). Ale jednoho dne přijme email od svého bývalého kamaráda, díky kterému ukončil vysokoškolské studium podstatně dříve, než zamýšlel a do hlavy se mu nahraje cosi jako databáze informací všech tajných služeb (INTERSECT). Pak už jen sledujete, jak mu do života vstupuje úžasná agentka Sára Walkerová a jak se s Chucka ve třech maximálně vtipných sériích (pravda druhá byla o něco slabší) stává tajný agent ve stylu Jamese Bonda (Carmichael, Charles Carmichael). Chemie Sára/Chuck funguje bezchybně. Šílených postaviček (viz osazenstvo Byumoru) je tu požehnaně A John Casey v podání Adama Baldwina doslova valí. ()

onixse

Po shlédnutí druhé série jsem si říkal, že to jde s celým seriálem z kopce. Ale opravdu velice jsem se mýlil. Je pravdou, že druhá série byla slabší, ale tuto chybu naprosto vyrovnaly další série seriálu. Nápad vložit tajné vládní informace do chlapa, který se vlastně chová ještě jako dítě a sledovat jak se z něj stává opravdový chlap, díky půvabné agentce CIA Sáře je perfektní. Za zmínku stojí rozhodně všechny postavy seriálu, ale nejvíce mě zaujala postava Morgana Grimmese, nejlepšího přítele Chucka a možná ještě většího "geeka" , než je Chuck sám. Morgan se snaží se vším pomoci, ale většinou to není úplně nejlepší nápad. Ještě větší pohromu nadělají většinou Chuckovi spolupracovníci z Buy More Jeff a Laster a jejich "strašná" hudební skupina Jeffster. Pravdou je, že se u tohoto seriálu zasmějete skoro častěji než u lecjakého sitcomu. Velmi jsem si tento seriál užil a rozhodně vám ho všem doporučuji. ()

Mykhaluu

Netřeba být přísný, že?! :) Ale takový trapně osmdesátkovo zoufalý pokus to je... brrr!!! Já vím, moje chyba, že jsem viděl těch několik podle šablony napsaných dílů! Ale koukám, že i osoba, kvůli které jsem to udělal dala nakonec tři hvězdičky, tak fajn! You talk the talk , do you walk the walk ? ;-) http://www.youtube.com/watch?v=k-RduxAYCQM ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama