Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Paul_cz

Chuck....z nenápadného, dost béčkového, v první sezóně skoro bych řekl průměrného..se stal jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl. 4 sezóny, zatím se mi snad každá líbila víc než ta předchozí, jak po stránce humoru, tak toho ostatního. Ikdyž musím přiznat že to občas chce dost silnou schopnost "suspension of disbelief" - ty zápletky jsou občas dost přitažený za vlasy - ale jádro prostě šlape, dokonalá zábava.Nehledě na to, že právě ta přítomnost nadhledu a srandy způsobuje, že se k tomu ty překombinovaný zápletky vlastně docela hodí. 95% ()

nikoletkaa

No páni! Opravdu málokterý seriál je čím dál lepší. A Chuck to dokázal! Každý jeho nový díl je energičtější, akčnější a vtipnější než díl předchozí. Chuck je kombinací snad všech žánrů - ano, i romantici jako já si tu příjdou na své ;) A moje nejoblíbenější postava? Rozhodně plukovník John Casey - co slovo, to perla; co věta, to hláška :) ()

Greg25

Já ho prostě miluju, nejen Chucka Bartowskiho alias Charlese Carmichaela (i když přiznávám, že Zachary Levi je prostě k zulíbání a jeho mimika a pohyby v Chuckovi jsou geniální), ale celý tenhle seriál. Mám ráda Caseyho, který s Morganem tvoří nezapomenutelnou dvojici stejně jako Jeffster (obzvlášť Jeff se nedá popsat, toho prostě musíte vidět :-D ). Scénáristé tu odvedli neuvěřitelně kvalitní práci - přímočarý humor se střídá s odkazy a parodiemi na nejeden filmový "akčňák" a špionážní film. A parodie na úvodní znělku ze seriálu Dempsey a Mackepeacová je jen jeden z mnoha opravdu geniálně vymyšlených odkazů.Chuck je taková svižná seriálová lahůdka, kde se pořád něco děje a kde hláška sviští jedna za druhou, podpořená výbronými představiteli a skvěle napsanými postavami. Každý díl má něco do sebe a vyloženě špatný díl tu nenajdete, za jedinou zpackanou epizodu považuji pouze první díl třetí řady, kde tak trochu byla popřena logická jednání postav. A ano, uznávám, že čtvrtá a pátá série nejsou to, co ty předchozí tři, ale pořád nadprůměrná seriálová úroveň. 100% ()

Carmichaell

Je to můj oblíbený seriál s mými oblíbenými herci, jako je Zachary Levi a nádherná herečka Yvonne Strahovsky. V serialu je všechno, je to akční komedie s trochou romantiky a drama. Samozdřejmě 1. a 2. serie byly nejlepší ale i 3., 4. a 5. serie stály zato. Navíc jejich humor mě doslova odrovnal. ()

Steel32

První tři série ukazujou jak by měl vypadat akční seriál o agentech - zábava, napětí, akční scény, sledování vztahu mezi Chuckem a Sarah a to "Chucku, hlavně to musíš udržet v tajnosti.". Všichni jsou v rolích naprosto dokonalí - hlavně Casey a Morgan, ty jsou později nejlepší dvojka. Naneštěstí čtvrtá série klesá rychle dolu, a co se týče pátý, tak o tý radši ani nemluvím. Štve mě to, protože jinak by byl seriál naprostou dokonalostí! A co se týče českého dabingu, tak ten se kupodivu povedl. ()

Grizzly

Ze zacatku mi to neprislo ani akcni, ani vtipny. Postupne jsem se aklimatizoval na styl humoru a s nadsazkou zacal sledovat spionske akce. Navic kdyz se rozjela vetsi interakce mezi hlavnimi postavami bylo jasno. Jako vypln ve stavce scenaristu naprosto supr. Jen Morgan mi prisel dost divnej a moc sem se na nem nenasmal. Spis mne sral kdyz se objevil. ()

RedHot

Přitažlivá Sarah, prosťáček s dobrým srdcem Chuck a nenapravitelně drsný Casey tvoří jednu z nejmilejších a nejzajímavějších seriálových trojicí (když nepočítáme ty švédské). Vyváženost a stálou originalitu seriálu pomáhá udržet i prostor, který autoři přenechávají sekundárním postavám. Celkově moc pěkně zpracované. ()

tenced

hlavne se nikdo jeste nezeptal proc ? koncept ze sedmdesatych let napasovany na novodobou akcne spionsky komedialni taskarici o kasparovi a jeho krasne pobocnici.. ooooo jak stavnate tema... jedna hvezda za Yvonne pobihajici v neglize.. ta je bezva ()

X@triX

Seriál, ktorý som si obľúbil hlavne kvôli hereckému obsadeniu. Chuck je totiž debil, retard a neschopák. Správa sa iracionálne, no zároveň je vykreslený aj ako génius. Všetkého sa bojí, no niekedy sám dokáže /zväčša na konci epizódy/ povedať niečo, s čím by som aj ja mal problém. Jeho samotná osobnosť je teda fest kontrastná. Yvonne jej Sarah ako agentku nežerem, ako Hannah v Dexterovi pôsobila reálnejšie, no skvelo sa na ňu pozerá, občas si nejakú scénu aj pauznem (me gusta). Baldwin úplne bez chyby. Potešila prítomnosť Rachel Bilson, Masuku resp. C.S. Lee aj Louisa zo Suits, ajkeď len v jednej časti. Napriek rôznym chybám ma moje seriálové ja núti pozerať seriál ďalej, lebo je zvedavé, ako sa vyvinie vzťah Sarah+Chuck. Hodnotenie po prvej sérii - optimistických 70% Druhá séria - o dosť lepšia! 80% Tretia séria - 75% Štvrtá séria - 75% Piata séria - ťažko hodnotiť. Skoro celá séria je odpad, vôbec mi nesedel nápad producentov a často som sa nútil dopozerať to len aby som vedel, ako sa to celé skončí. Ale posledné dve časti to vynahradili celej sérii, ba možno aj celému seriálu. Na chvíľu to bol ten starý Chuck a samotná rekapitulácia celého seriálu bola spracovaná asi najlepšie, ako som to doteraz v nejakom seriáli videl. ()

Amper01

Seriál mě poměrně bavil. Ale vadilo mi lezení divákovi někam (např ženské bitky...) Hodnotím pouze první dvě série. ty další nestojí vůbec za nic.......... ()

sebo9629

Prvé tri série sú absolútne geniálne a nemám im čo vytknúť, pretože v rámci žánru sú úplná špička. Štvrtá séria mala potenciál, ale príbeh je v nej príliš deravý, keby bola lepšie napísaná mohla byť aj najlepšia. A piatu sériu zachránilo iba vynikajúce finále. Hodnotenie sérií: prvá - 9.2/10, druhá - 9.6/10, tretia - 9.5/10, štvrtá - 8.4/10, piata - 8.2/10Celkové hodnotenie seriálu: 9.1/10 ()

SpeedyCZ

Hodně, ale opravdu hodně návykový seriál. Dosavadní hodnocení po první řadě: po pilotu šla koulervoucnost trochu stranou, ale to vůbec nevadí. Chucka si velice rychle oblíbíte, prožíváte děj spolu s ním. Výborná kombinace humoru a akce + Sarah je moc pěkná slečna=parádní odpočinkový seriál. ()

zabro

Spionazni serial, ktery je nam zde servirovany v humorne podobe. A dokonce je to dvakrat delsi nez normalni davka serialu co chce byt vtipny. ()

bundaboy

Opravdu nechápu, jak se tvůrcům podařilo dát dohromady všechny ty herce, scénaristy, režiséry a hudebni skladatele... protože tenhle seriál je DOKONALÝ! :) Už dlouho se mi nestalo, že bych chtěl vidět všechny díly znovu hned po skončení první série. "Sarah, I was born ready... born ready!" ;) ()

gumbo

Vcelku zábavné, vcelku akční. Ale v zásadě nijak extra. V komediální rovině je spousta vtípků slabší a k lepším akčním scénám chybí větší rozpočet. Dobrá zábava jako podvečerní oddychovka, ale mezi nezapomenutelné skvosty se to nejspíš nezařadí. 65% ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama