poster

Nikita (TV seriál)

 • USA

  Nikita

 • Slovensko

  Nikita

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010 - 2013, 51 h 15 min (Minutáž: 73x41–43 min)

Hrají:

Maggie Q, Shane West, Lyndsy Fonseca, Aaron Stanford, Melinda Clarke, Xander Berkeley, Tiffany Hines, Dillon Casey, Noah Bean, Ashton Holmes, Rob Stewart, Devon Sawa, Helena Mattsson, Sebastien Roberts, Manuel Urrego, Whitney Able, Alexandra Krosney, Haaz Sleiman, Bianca Lawson, Rayisa Kondracki, Paul Braunstein, Alberta Watson, Jordan Hayes, Romina D'Ugo, Peter Outerbridge, David S. Lee, Sarah Clarke, Harris Yulin, Rich Sommer, Brendan Fehr, Bug Hall, Cameron Daddo, Thad Luckinbill, Yulia Lukin, Jonathan Higgins, Robin Givens, John Ralston, Amanda Schull, Jonathan Goad, Christopher Heyerdahl, Ted Whittall, Erica Gimpel, Annalise Basso, Jessica Camacho, Rick Ravanello, Dewshane Williams, Jon Gries, Adam Croasdell, Salvatore Antonio, Andrey Ivchenko, Dan Lett, Dylan Minnette, Steffi DiDomenicantonio, Pedro Pascal, Ray Park, Eliza Taylor, Chad Connell, Ari Millen, Spencer Garrett, Angela Sarafyan, Anna Hopkins, Ace Hicks, Julie Gonzalo, Simon Kassianides, Merle Dandridge, Beatrice Rosen, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Steve Lund, Ksenia Solo, Sammy Sheik, Duane Murray, Laura Regan, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Kevin Hanchard, Kristof Konrad, Paulino Nunes, Amanda Brugel, Nathan Stephenson, Marc Bendavid, Alex Mallari Jr., Jason Blicker, R.D. Reid, Kyle Mac, Kristian Bruun, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Christopher Russell, Janet Porter, Kendra Leigh Timmins, Warren Belle, Patrick Garrow, Sean Bell, Stephen Bogaert, Mark Wiebe, Jennifer Gibson, Isaiah Mustafa, Raven Dauda, Neven Pajkic, Omid Abtahi, David Meunier, Chance Kelly, Michelle Nolden, Rekha Sharma, David Keith, Eliana Jones, Illarion Michaels, Jason Gosbee, Sarah Allen, Brian Howe, Richard T. Jones, Chris Anton, Peter J. Lucas, Danny MacDonald, David Collins, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Lisa Berry, Ron White, Tony Nappo, Brianna Goldie, Joey Naber, Katheryn Winnick, Scottie Thompson, Jenny Jacoya Chowles, Rogan Christopher, Alex Carter, John Billingsley, John Getz, Judd Nelson, Vincent Ventresca, Hamish McEwan, Raoul Bhaneja, Stephan Dubeau, Shauna Bradley, Lukas Penar, Von Flores, Joshua Peace, Claire Rankin, Thomas Michael, R.J. Parrish, Adrian Griffin, Olga Fonda, Casey Hudecki, John Jarvis, Gia Sandhu, Pascal Langdale, Jee-Yun Lee, Gabe Grey, William deVry, Vieslav Krystyan, Samy Osman, Todd van der Heyden, Carlos Diaz, Eric Woolfe, Geoff Scovell, Emma Campbell, James Binkley, Christina Marie Moses, Allen Keng, Hannah Emily Anderson, Alden Adair, Lamont James, Byron Mann, Craig Henry, Chantal Quesnelle, Richard Waugh, Todd Grinnell, Billy MacLellan, Van Hansis, Matthew Glave, Matt Bushell, Shane Daly, Jody Racicot, Dylan Authors, Mena Massoud, Brett Donahue, Maria Ricossa, Stefano DiMatteo, Juan Carlos Velis, Jasmin Geljo, Saamer Usmani, Michael Cram, Michael Xavier, Michael Brown, Conrad Coates, Carlos Gonzalez-Vio, Kirsten Bishop, Greg Hovanessian, Phillip Jarrett, Chris Gillett, Andrea Davis, David Ferry, Rose Rollins, Piter Marek, Manuel Sinor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Drirr
  ***

  Škoda, že je skoro každý díl nacpaný nelogičnostmi a že scénář vypadá, jak čelní sklo po dávce z kalašnikovu. Jinak je to totiž čistokrevná špionská akce, která tu trochu chyběla a která nepostrádá zábavnost a pěkné dějové zvraty a pointy. Bohužel kromě té akce, která hapruje od fantastické k podprůměrné (řada situací, kdy ty "nezásahy" byl vidět fakt až příliš) a kromě pěkných ženských a sympaťáka s hlasem Batmana nemá moc co nabídnout. Ale na konci první série to jako oddychovka zatím baví.(24.2.2013)

 • Luukec
  *

  Zdá se mi to nebo je to jenom trochu míň sci-fi kopie seriálu dollhouse? Jinak to ale neni vubec špatný, sice lehce předvídatelný, ale díky Maggie Q je aspoň na co se dívat.. Edit: po 3 sériích měním hodnocení z 5ti* na jednu*. druhá generace Chucka Norrise, tentokrát v ženském provedení mi přijde trochu trapná a zaslouží si stejné hodnocení jako původní Chuck. Ten mě narozdíl odnikity aspoň styl. Nebo neměl, ale to je jedno..(23.12.2010)

 • spygirl
  **

  Po počáteční averzi musím uznat, že to zas tak špatný seriál není, některé díly mají zajímavou zápletku. Líbí se mi obsazení šéfa a Alex, co ovšem snáším těžce je Nikita v podání Maggie Q a zejména bezcharakterní Michael v podání nijakého S. Westa... BirkHoff je také k zasmání.... Na jedno zkouknutí je to ale fajn špionážní seriál, u kterého se nesmí moc přemýšlet (na to, že je to supertajná organizace tam mají nováčci nějak moc volný režim...). V každém případě dávám přednost stylové kanadské melancholii bez kompromisů.(7.11.2012)

 • ZkuKol
  ****

  Nedá se říct, že by americké televize přetékaly nápaditostí, ale díky tomu se jim konečně podařilo zpracovat námět od Luca Bessona do fajn akčního seriálu (ano kanadská verze mi nebyla příliš blízká). Maggie Q sicenení úplně můj typ, ale s akcí má spoustu zkušeností. Seriál zaštítil McG, který už u Chucka dokázal, že seriály umí (taky by zas něco mohl poslat na stříbrné plátno), takže čekejte moderní vizuál a rychlé tempo děje. Škoda, že občas se zapomíná na logiku a není trochu víc humoru. Ale co se televizní akce týče - solidní nadprůměr... 70%(17.10.2010)

 • Fevas
  ****

  Přiznám se, že z původní Nikity jsem viděla zhruba dvě epizody a nijak mě to nezaujalo. Naopak tohle provedení mě zaujalo už od prvního dílu a všichni víme, že ty bývají nejslabší. Hvězdička Lyndsy díky tomuhle seriálu pořádně stoupla, ale stejně tak podala úžasný výkon Melinda a její role záporačky Amandy. Akce a napětí zde rozhodně nechybí. A co má být, že některé díly trochu dějově pokulhávají? Všechny seriály takové epizody přeci mají.(15.10.2012)

 • - Xander Berkeley a Sarah Clarke jsou ve skutečnosti manželé. Společne si zahrali také v seriálu 24 hodin (od r. 2001)f. (Narcis)

 • - V devíti epizodách se objevila v roli senátorky Alberta Watson. Ta hrála jednu z hlavních rolí v kanadské verzi seriálu - Brutální Nikita. (Shaman::..)

 • - Skutočné meno Amandy (Melinda Clarke) je Hellen "Amanda" Collins. (challik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace