Případy 1. oddělení

• Česko Oddělení vražd (neoficiální název) (více)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele Chudobka k tomuto seriálu (5)

Laborant (2014) (S01E05)

Nějak jsem nepochopila, proč by se měla vyšetřovat vražda, pokud je k dispozici pouze nějaká nedůvěryhodná fotka. Navíc fotka vystavená na viditelném místě - proč by ji tam měl pachatel nechávat? Jaký by měl důvod? Připadalo mi to od začátku celé jako nesmysl a ono to tak i bylo. Vladyka dobrý, Polívkovi role sedí. ()

Hodinka k dobru (2014) (S01E11)

Pro mě slabší díl. Bylo v něm méně Bolka Polívky, který se mi v tomto seriálu moc líbí (kromě Ondřeje Vetchého a Miroslava Vladyky). A dost mi vadilo, jak si kolegové dělají neustále legraci z Víti. Tohle už bylo hodně přes čáru. ()

Smrt novináře (2014) (S01E13)

Vražda Michala Velíška. Kdo by si ten smutný případ nepamatoval. Vrah měl dostat doživotí. A novinářské hyeny změknou pouze v případě, kdy se jich to bezprostředně týká. ()

Podnájemníci (2022) (S03E01)

Nevím, jak hodnotit, mám smíšené pocity. Černý humor, jak ho zde někdo chválí, mi připadal místy trapný, chyběl mi Plíšek, vůbec mi tam nesedl Juraj Loj. Byl nepřirozený, prkenný - ochotnický výkon. Pohledná tvář a to je všechno. Výborný byl Stach a Hanuš, dobrý Vladyka. Blažek mě štval už dřív a teď ještě víc přehrává. Bočková mi nevadila. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Tak jako ostatní mě potěšil návrat pánů Polívky a Hanuše. Ovšem postava Vladyky už spíš působí jako karikatura, i když má občas světlé chvilky. Škoda, Vladyka je dobrý herec. Zatímco Bočková podle mě do týmu skvěle zapadla a je uvěřitelná, Juraj Loj na mě stále působí prkenně a amatérsky. Nejvíc se mi líbí Petr Stach. Víc než Ondřej Vetchý. To, že jsem pachatele odhadla hned na začátku, mi nevadilo. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD