Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)

Série(6) / Epizody(148)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Zodd

Will Smith začal společně s devadesátkami a to doslova. Afroamerických sitcomů moc za sebou nemám, ale podle mě nadprůměrná zábava, na kterou se lze dívat v každém věku. Pomník doby, o které nyní internet tak rád básní. ()

Chrustyn

Prvních pár řad vynikajících. Bohužel postupem času už nemá co nabídnout a nezachrání to charisma Willa Smithe ani jeho taneční kreace. ()

MM11

Je sice pravdou, že komediální rejstřík Willa Smithe se točí stále ve spirále, ale v tomhle sitcomu to vůbec nevadí. Protože ten si svoji postavu maximálně užívá a táhne celý tenhle v dalších stránkách průměrný komediální seriál. Hafo bělochů nehledejte, rap ignorujte, ale hlavně se bavte. Will Smith i další čarují a byť se množství dílů krčí v průměru, milovníci sitcomů nebudou zklamáni. ()

veru_needy

Vzhledem ke svému stáří je to sice něco jiného, než na co jsou lidé u sitcomů zvyklí teď, ale rozhodně se nebudete nudit. Will Smith se na to, že je to jeho první pořádná role, opravdu předvedl. Humor určitě nechybí, a ačkoliv se občas objeví absurdní situace, nikdy to příliš nepřeženou. Scény Willa a Carltona jsou perfektní, hloupá Hilary nikdy nezklame. Jedná se o sympatický sitcom s tunou sarkasmu a i toho 'černého' humoru (ehm). A je docela dost i možný, že by mě to až tak nebavilo, kdybych na tom jako malá jaksi nevyrůstala. Koukat v originále je nutnost. - "Hey girl, I'd marry your brother just to be in your family." ()

Will_X

Spíše průměrný sitcom, který bohužel "sám tahá" Will Smith.. Úvodní song je super a taneční kreace s Willa S. ještě lepší viz.. Toto xD ()

BoPo

Moje prvé stretnutie s Willom Smithom. V detstve som si to rád pozrel, no dnes už by som pri tom čas nestrácal. ()

Lacike

Mám rád Willa Smitha, ale tento nikdy nenadchol. Videl som príležitostne asi tak 20 dielov, ale príliš som sa pri ňom nenasmial. Will tam hral sympatického rošťáka, ale zvyšok rodiny bol nudný. Možno za to môže černošský štýl humoru, ktorý biele xichty nepochopia. Minimálne ja nie. Akurát ma štve, že sa Pavel Vondra nestal Willovým dvorným dabérom. A pritom to je tak skvelé spojenie. 4/10. ()

Marek1991

Čo je pre mňa kultový seriál prelomu 80. a 90. rokov? Určite Fresh Prince! Mnohými nenávidený a mnohými obľúbený. Začiatok kariéry pre mňa najlepšieho herca Willa Smitha. Veľa gagov, vtipov, sem tam prestrelených vecí. Rodinka celkom zábavná, ale on najviac. Avšak celkový dej a vtípky boli nie úplne dobré na môj vkus. Situácia rôznych černochov v Amerike v rôznych štvrtiach v tomto období z komediálneho pohľadu bola zaujímavá, ale celkovo pre mňa nič moc. Will Smith pre mňa začal svoju ozajstnú kariéru špičkového herca až neskôr, tak okolo roku 1993, ale musím uznať, bol to solídny vstup. ()

FFilipCZ

Staré, ale stále dobré. Momentálně plním resty a koukám na všechny série v původním znění. Will Smith je v tomto seriálu prostě úžasnej! Jeho hlášky, skřeky a scénky mě díl co díl dostávají do kolen. A co teprv bloopers na konci každého dílu :)) ()

Paxxx.cz

Na Willovi Smithovi se krásně ukazuje jak je možné se prakticky od nuly vypracovat na úplný vrchol mezi herci. Neříkám, že tento seriál je špatný to rozhodně ne. Jedná se o docela dobrý sitcom, který sem tam rozesměje. ()

sta

První seriál, kde hrálo víc afroameričanů (PC) než těch ostatních (PC). Navíc se mi to vždy líbilo a v patnácti i solidně pobavilo. Dnes už nemám přísun, takže nevím, jak by na měl tento druh humoru působil. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)