Brooklyn 99 (TV seriál)

Brooklyn Nine-Nine

Komedie / Krimi

USA, 2013–2020, 52 h 43 min (Minutáž: 21–43 min)

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr., Claire Scanlon, Tristram Shapeero, Eric Appel, Linda Mendoza, Ryan Case, Beth McCarthy-Miller, Julie Anne Robinson, Max Winkler, Fred Goss, Ken Whittingham, Payman Benz, Nisha Ganatra, Rebecca Asher, Jason Ensler, Phil Lord, Christopher Miller, Jake Szymanski, Jay Karas, Troy Miller, Peter Lauer, Jorma Taccone, Julian Farino, Michael Engler, Tucker Gates, Akiva Schaffer, Michael Alan Spiller, Bruce McCulloch, Maggie Carey, Jaffar Mahmood, Daniel J. Goor, Michael Schur, Tim Kirkby, Jamie Babbit, Phil Traill, Michael Blieden, Trent O'Donnell, Kat Coiro, Luke Del Tredici, Alex Reid, Giovani Lampassi, Cortney Carrillo, Jennifer Arnold, Phil Augusta Jackson, Stephanie Beatriz, Rebecca Addelman, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Kim Nguyen

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Adam Sandler, Kid Cudi, Marilu Henner, Patton Oswalt, Fred Armisen, Dean Winters, Mike Hagerty, Stacy Keach, Craig Robinson, Matt Walsh, Andy Richter, Nate Torrence, John Ross Bowie, Merrin Dungey, Anthony Azizi, Joey Diaz, Kevin Bigley, Amanda Lund, Isabella Day, Chelsea Peretti, Daniel Moncada, Exie Booker, Mary Elizabeth Ellis, Frank Cappello, Houston Rhines, Brian Huskey, Beth Dover, Kyra Sedgwick, Andy Kreiss, Jerry Lambert, Bruno Amato, S.E. Perry, Eva Longoria, Pete Davidson, August Roads, Mariano Mendoza, Nick Gracer, David Grant Wright, Doug Simpson, Jamie Denbo, Ron Gilbert, Heather Olt, Michael James Bell, Harvey J. Alperin, Mo Gaffney, Jerome Ro Brooks, John O'Leary, Andrew Patrick Ralston, Catherine Carlen, Jason Mantzoukas, Marcus D. Spencer, James Morrison, Artemis Pebdani, Rolando Boyce, Allan Graf, Ric Sarabia, Rhea Perlman, Maya Rudolph, Jorma Taccone, Ken Marino, Jim O’Heir, Eric Roberts, Zooey Deschanel, Emily Spivey, Rob Kerkovich, Nick Nicotera, Jamal Duff, Allen Evangelista, Matthew Willig, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Kyle Bornheimer, Richard Burch, Tiffany Martin, Amy Okuda, Niecy Nash, Fred Melamed, Theodore Barnes, Bill Hader, Archie Panjabi, Jon Daly, Mary Lynn Rajskub, James Urbaniak, Gabe Liedman, Nick Cannon, Matt Lasky, Robin Bartlett, Nick Offerman, Tom Proctor, Anders Holm, Riki Lindhome, Neil deGrasse Tyson, Kathryn Hahn, Kyle S. More, Oscar Nuñez, Jeff Bosley, Paul F. Tompkins, Ruben Garfias, Bradley Whitford, Katey Sagal, Shelley Robertson, Damon Wayans Jr., Brad Hall, Alex Ball, Kate Flannery, Bob Minor, Aida Turturro, Ken Narasaki, Dennis Haysbert, Jimmy Smits, Edelyn Okano, Kaliko Kauahi, Garret Dillahunt, Charles Baker, Moshe Kasher, Bill Watterson, Carlos Antonio, Jenny Slate, Derick Alexander, Ray Campbell, Tom Damato, Sari Lennick, Joe Sabatino, Brent Morin, Dan Bakkedahl, Stephen Root, Sandra Bernhard, Vincent Duvall, Jeff Lewis, Ed Helms, James Greene, Luis Moncada, Nick Kroll, Seth Morrison, Garry Marshall, Katie Dippold, Cedric Yarbrough, Craig Stepp, Kelvin Brown, Tara Karsian, Lance Barber, Robert Paul Taylor, Mike Ostroski, Anthony Molinari, Kimberly Hebert Gregory, Jama Williamson, Nathan Fillion, Greg Germann, Dale Pavinski, Kenny Stevenson, Desmond Harrington, Mary Holland, A.J. Hudson, Adam Johnson, Ryan Phillippe, Jim Hoffmaster, Jasmin Savoy Brown, Scott Aukerman, Maurice Hall, Marque Richardson, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Kanin Howell, Mark Berry, Becky Thyre, Jerry Minor, Joe Mande, Ray Abruzzo, Sujata Day, Tim Meadows, Lou Diamond Phillips, Toby Huss, Douglas Bennett, Winston James Francis, David Haley, Matt Leonard, Clark Moore, Gina Gershon, Paul Adelstein, Mark Weiler, Michael Grant, Kim Estes, Jack Walsh, Chris Parnell, Esther Povitsky, James M. Connor, Joe Theismann, Marc Evan Jackson, Andrew Daly, L. Scott Caldwell, Bunnie Rivera, Matt Besser, Bob McCracken, Ashley Dulaney, Jeremy Lawson, Georgie Guinane, Andrew Constantini, Lyric Lewis, Jake Lockett, Anastasia Dextrene, Kulap Vilaysack, Seth Carr, Jan Munroe, Ian Roberts, Nicole J. Butler, Danielle Kennedy, Phil Abrams, Sam Adegoke, Jasper Cole, Elisa Perry, Yan Birch, Tisha French, Ellen D. Williams, Irene Roseen, Kate Rene Gleason, Beth Hoyt, Suzana Jurcevic, Mary Stein, Michael Blaiklock, Alan Ritchson, Wyatt Nash, Donna D'Errico, Daniel di Tomasso, Decker Sadowski, Arlene Santana, Gina Rodriguez, Mario López, Bertila Damas, Danny Trejo, Olga Merediz, Paul Scheer, Cyrina Fiallo, Chris Bauer, Nick Armstrong, Ernie Reyes Jr., Sterling K. Brown, Romy Rosemont, Allison Tolman, Nasim Pedrad, Blake Anderson, Sarah Baker, Akiva Schaffer, Gil Glasgow, Nicole Byer, Rob Riggle, Selah Victor, Michael Mosley, Adwin Brown, Abbey McBride, Phil Augusta Jackson, Karan Soni, Angela Fornero, Briga Heelan, Jonathan Chase, Mark Beltzman, E.J. Callahan, Krista Kalmus, Lin-Manuel Miranda, Ike Barinholtz, Reggie Lee, Nathan Clarkson, Juan Alfonso, Seth Morris, David Paymer, Cameron Esposito, Anna Khaja, Sean Dillingham, Julia Sweeney, Oliver Muirhead, Bob Stephenson, Drew Tarver, Del Brown, Sean Astin, Shanna Strong, Betsy Sodaro, Emma Fassler, Christopher Michael, Travis Coles, Doug Hurley, Mitchell L. Johnson, Harry Yi, Tom Billett, Matt Rife, David S. Jung, Josh Casaubon, Andrew Friedman, Kasey Dailey, Chiquita Fuller, Paul Urcioli, Helen Slayton-Hughes, Nate Bynum, Charlotte Xia, Steven M. Gagnon, Arianna Ortiz, Vanessa Bayer, Scott Vance, Alfonso Flores Jr., Nicole Bilderback, Marcus Folmar, Angie Patterson, Stacie Greenwell, Jim Rash, Paul Welsh, Edward Finlay, Annie Korzen, Antonio Raul Corbo, Marshawn Lynch, Grace Rowe, Damon Standifer, Christine Estabrook, Irina Lavrentěva, Michael McDonald, J.K. Simmons, Delpaneaux Wills, Max Silvestri, Martin Mull, Matthew Jones, Nate Hartley, Matthew Bellows, Chris Cordone, Jon Gabrus, Brendan McNamara, Ellie Reed, Euguen Leon, Joe Roche, Colin Campbell, Winston Story, Eddie Pepitone, Cici Lau

Komentáře uživatelů k TV seriálu (143)

• KevSpa

Asi jsem se měla smát, ale nějak nebylo čemu. Tuctový komediální seriál, který tlačí na pilu. Ano, děcka se u toho infantilního humoru nejspíš pobaví, já jsem na nějakou vtipnou scénu marně čekala 22 minut. Zhlédnutí dalších dílů u mě nehrozí. Pilot - 40%(20.9.2013)

Rozpočet $-miliónov║ Neškodná, uletená zábavka z policajného prostredia pobavila. /70%/(31.12.2019)

Asi jako když si mateřská školka hraje na Zákon a pořádek. Nehorázně zábavné a osvěžující dílo, kde je přehrávání tím pravým kořením, nikoliv jen otravným trapčením (zdravíme Big Bang Theory)(20.1.2014)

Parádní seriál, u kterého se fakt směju. Andy Samberg je megavtipnej a vždycky mě rozgebí. I ostatní členové jsou vtipní. Trochu mi drhne akorát drsná Rosa a debilní Gina. Baví mě na tom, jak tam neřeší žádný složitý případy, ale totální sračky. Prostě fakt bláznivej seriál. Je to tochu něco jako policejní Scrubs, bez dojemnejch kytar.(13.4.2015)

• Mazarini

Neni to vtipne. U komedie docela problem...(11.5.2017)

Půl roku mi trvalo prokousat se první sérií. Hlavní postava se zdála příliš afektovaná, hlášky sice sypala s kadencí rotačního plasmometu, ale moc jsem se nezasmál ani u jedné. Infantilní humor detektiva Peralty mi však postupem času alespoň částečně přirostl k srdci. Navíc i v okolních postavách se vyrýsovaly poměrně sympatické charaktery, zejména když v pozdějšíh fázích dostane prostor kapitán Holt, tak začíná ta pravá zábava. Celkově se seriál blíží nejvíce stylu Community a 2 Broke Girls, nicméně čas ukazuje, že zejména druhý zmíněný bezpečně poráží... 7/10(9.6.2018)

Po první sérii: k postavám (s výjimkou citově plošší míšenice) se cesta hledá trošku déle, ovšem nakonec chytnou a pouštět se jim moc nechce. Klíčový figurín Peralta vámi bude buď nenáviděn, nebo milován, spoludetektiv s trisomií jedenadvacátého chromozomu ozvracen, nebo litován, zbytek.... patrně překvapeně tolerován. Humor není přehnaně třeskutý, ale na takové to domácí žvýkání, prostě výmluvu, proč ještě nejít do ložnice, postačí.(19.6.2015)

Hned v první epizodě jsem cítil to, co chci cítit u sitcomů. Skvělá zábava a super hlavní postavy mi daly naději, že nové seriály nemusí být k zahození. Po 3 epizodách trvám na plném hodnocení, těším se na další díly. Btw. Peralta je skvost. =D Edit: 4.Série a stále geniální!(7.1.2014)

• Boogeyman

Trapné, trapné, trapné a s neuvěřitelně nepříjemným a otravným hlavním hrdinou. Po čtyřech dílech s tím nehodlám dále ztrácet čas.(6.2.2014)

Zezačátku mě to vůbec nebavilo, ale potom jsem najednou zjistil, že už jsem na konci druhý řady a že jsem se celou dobu neskutečně bavil. Divný.(24.10.2015)

// Po dlouhé době sitcom, který není ani náročný, ani hloupý, je plný sympatických postav a relativně chytrých zápletek. Jo, první řada byla skvělá, druhá zatím taky - takže velké doporučení. Terry Crews na hrad!(4.9.2016)

Primitivně tupý a trapný pubertální humor bez nápadu, jediné co tam opravdu baví je Terry Crews a ta Grumpy Cat. Použitelné leda jako telenovely - jako výplňovka při práci v kuchyni. Tři díly a víc vážně nepotřebuju. 5/10(9.3.2014)

Skvělý seriál, kterému jsem ze začátku nemohl moc přijít na chuť, protože mi moc nedošlo, z čeho si dělá srandu. Ovšem klišé postav z kriminálek to paroduje výborně. Jde tedy spíše o formát sitcomu než komediální verzi parodujícího formátu, ale to byl slavný britský Red Dwarf taky, takže nevidím, kde by mohl být problém. Jen tu pětihvězdu si zatím nechám v záloze. Český dabing, kde byl Andy Samberg dabován Michalem Holánem, může ze začátku trochu iritovat, ale dá se přes to dostat. Avšak cameo Adama Sandlera bylo jedno z největších překvapení, co jsem v poslední době v televizní tvorbě viděl. P.S. Nyní výraznější dějová linie! Tak jo, tu poslední hvězdu si to zaslouží. P.S.S. Nakonec lituju, že jsem šel tak vysoko. Ze začátku mi přišlo šlechetné, o co vše se seriál snaží - politiku, narážení na ní (i když s citem) a celkový mainstream, i zobrazení poldů v dobrém světle, ale balanci to ztrácí rapidně. Na začátku to sice naráželo na limity, ale seriál skončil v začarovaném kruhu parodujícím ta stejná klišé kriminálek 70-00s pořád a pořád dokola a uvězněním za mřížemi čisté politické korektnosti. Už mám oči upřené na mobilu, když to běží v telině a mám pocit, že na mě přede mnou svítí jakýsi hraný SpongeBob (loutkové divadlo na dně oceánu inovace jen s pár moralitkami). Uberu hvězdu a doufám, že televizní legrace nebude brzy plná pořady s tak úzkými mantinely. A teď pryč, než opět přehodnotím.(31.7.2018)

Výkladní skříň seriálový diverzity, a to jak v otázce reprezentace, tak i humoru (každá postava baví jinak, po svém, a přece spolu všichni ladí), a zároveň na americkej seriál vskutku výjimečný konzistence. A ono ještě aby ne. Guest stars špičkoví (CJ, Doug Judy...), a když už nevíš kudy, přehraj to na Sullyho s Hitchockem... zaručenej recept na úspěch.(18.5.2019)

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10(23.7.2014)

Polícia nikdy nebola tak cool. Má to neuveriteľne široké spektrum postáv. Každá z nich má určité špecifiká a postupne sa vyvíjajú dopredu. Iste nejedná sa o žiadny premyslený seriál ale svojou mierou humoru a nadhľadu mi pripomína kriminálnejšieho bratranca The Big Bang theory. Vzťah medzi Peraltom a Santiagovou je najdokonalejším článkom celej série a rovnako aj drobné camea slavných osobností. Hlavne Adam Sandler potešil. Pre mňa vtipná, dynamická, oddychová záležitosť, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. Teším sa na ďalšiu sériu. 1. Séria 90% Druhá séria sa nesie v rovnakom duchu ako prvá. A zároveň to má stále kopec wtf momentov. Santiago je rozhodne najväčšia kráska a Kapitán Holt moja najobľúbenejšia postava. 2 séria - 90%. Skvelé našlapnutie na plyn. Stále funkčné a stále zábavné. Okrsok 9-9 mám od epizódy stále radšej a radšej. 3. séria - 90% Stále si to udržuje pre mňa tradičný štandard. Postavy sú zábavné, má to množstvo dejových zvratov a vtipy fungujú. Prepojenie so seriálom New Girl dokonca potešil - 4. séria 90% 5.séria - 90%(15.6.2014)

Hodnocení pilotu: U nových amerických sitcomů neočekávám, že se budu bavit, ale Broklyn 99 si mě získal během prvních pěti minut. Sitcomů z policejního prostředí není moc (já teda neznám žádnej), ale věřím, že tenhle by i přes svůj místy velmi infantilní humor mohl pár sezón vydržet a být pro mě něco jako Office US nebo Scrubs. Budu doufat. 80%.(19.9.2013)

Zatiaľ do s01e17: Oveľa prirodzenejšie a oveľa menej trápne, ako som čakala. Prekvapenie sezóny, bavím sa dobre, i keď humor je... jednoduchší. :)(18.9.2013)

Humor tu nie je o nič hlúpejší, ani trápnejší, ako pri iných amerických komédiách, tak sa z toho všetci nepokakajte. Okrem toho sa tu nenachádza protivný smiech v pozadí a je tu Samberg, ktorý mi šmakuje od čias SNL a veľký vyrehotaný Terry Crews, ktorý hrá veľkého "serióznejšieho" Terryho. Vynikajúca oddychovka, zhltla som to za tri dni a totálne som sa naviazala na postavy. Ešteže musím čakať už iba mesiac.(22.8.2015)

Není to nic ohromujícího, vcelku jednoduchý humor, ale také se to vyhýbá trapnosti a postavy strohého kapitána a jeho neposlušného a poněkud nekonvenčního podřízeného mně vcelku baví. Je to přesně ten typ seriálu, u kterého mohu na dvacet minut vypnout mozek, natáhnout nohy a odreagovat se u neškodné oddechovky. Tentokrát hodnotím už po druhém dílu, protože u tohoto formátu nějaký dramatický vývoj vpřed obvykle nehrozí.(28.9.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8