Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Wallas

Po pilotu: Ne příliš poutavé a chytlavé, ale vcelku zábavné. Klišé špionážních filmů (už dlouho jsem neviděl zastavit se bombu na 00:00:01) se valí jedno za druhým a je na co se dívat. Uvidíme kam se bude seriál ubírat dál. ()

Klenotka

Neoriginální, tisíckrát viděné téma na hrdinu proti své vůli? Sakra jo, ale tenhle neoriginální námět je tak skvěle natočený, s tak sympatickými herci a zápletkou, že to nejde nedat plný počet. Chuck výborně balancuje mezi komedií a dramatem, jsou v něm akční a bojové scény, stejně jako malé, osobní příběhy, s nádechem absurdna a parodie. Dělení na špiónský a civilní svět je tu jasně vyhraněné, přesto se díky postavě Chucka tyto dva světy geniálně prolínají. Na seriál se dá dívat pořád dokola a baví stále stejně. ()

Laerry

Málokterý seriál má tak vyvážené nejen epizody, ale rovnou celé série, které si budete s radostí pouštět i za pár let. Hlavně díky všem sympatickým postavám (ale i nesympatickým, které jsou až tak ,,hrozné" až jsou úžasné), jenž vám zaručeně zpříjemní 40 minut naplněných akční zábavou. Nenechte se ošálit prvoplánovým klišé, kdy agentku hraje sexbomba - na níž jsou používány ještě kýčovitější zpomalené záběry s patřičným hudebním doprovodem - protože díky těmto prvkům si seriál dělá legraci ze všech Bondovek, ninja filmů a podobně. Ale zároveň je i poctou těmto filmům - můžete nalézt spoustu skrytých odkazů na kultovní snímky, ale jen pokud jste jejich opravdovými znalci. ()

markuc

Komedialni serial, kterych v posledni dobe jsem moc nevidel, takze pro me prijemne zpestreni. Druha serie je kvalitativne lepsi nez prvni, ja bohuzel videl nejdriv tu prvni - postavy se mi jiz zacinaji trosku "zajidat", zacinaji mi vadit nektere prvky serialu, ktere jsou pritomny jiz od zacatku (Chuck je vlastne spionsky genius, ktery dva agenti - Sarah a John - vzdy vyseka z maleru; jeho "flashbacky" jen v tu dobu, kdy to vyhovuje scenaristum, atd. Je toho vice, pokud si tedy nechcete kazit chut z jinak dobreho komedialniho pocinu, nedivejte se na prvni serii (ktera byla asi nejaky omyl). ()

PeterNet

V tomto seriálu se dokonale propojil humor, akce a romantika. Nádherná agentka a vlastenecký agent hlídají ajťáka obklopeného dementními přáteli a spolupracovníky, starostlivou sestrou a jejím supermužem. Dokonalé. ()

viperDavid

Bože ta Yvonne je krásná holka, to snad....jo seriál dobrý fakt dobrý, ale ta Yvonne :) update. Po x letech mi to nabídnul prime, že by se mi to snad mohlo líbit. A tak jsem si zavzpomínal tak, že jsem dal 3 serie na posezení a už se těším až příjdu z roboty a zase se do toho pustím abych dokoukal zbytek. Mimochodem Yvonne se mi stále líbí. To je holka pro mě :) ()

neoBlast

[První série] Celý Chuck je jenom taková malá roztomilá hříčka, nesoucí se v teenage špiónském duchu. Určitě ale všechna čest castingovému oddělení, protože Zachary Levi (Chuck) a hlavně Adam Bladwin (Casey) skvěle do svých rolí padnou a jsou stavebními kameny sériálu. Někdy od čtvrtého dílu se začnou moc řešit vzájemné milostné vztahy mezi postavami a je zle - stejně jako když dojde na akční scény kdy se někdo s někým mlátí či honí. Vedle námětově velmi podobného Reapera se ale může jít tahle agentská povídačka zahrabat hodně hluboko. První sezóna 60 % [Druhá série] Po nadšených ohlasech jsem čekal velký posun, ale Chuck mě opět zklamal. V podstatě se jede v ÚPLNĚ stejných kolejích co prve, akorád pár posledních dílů zabere v oblasti napínavosti a dostaneme nadějný příslib do budoucna. Camea známých jsou potěšující - Chevy Chase, Jordana Brewster, Dominic Monaghan (krásná reference na jeho hudební kariéru v Lostech), Michael Clarke Duncan... Druhá sezóna 65 % ()

Iwory_

Co říct?.. Je těžké protože seriál příjde vždy s novou zápletkou a každý díl končí závěrem po kterém jsou všichni zvědaví na další scénu. Je to jeden z nejlepších seriálů které sem kdy sledoval podle mého.. ()

mikestiff

Hodnotím po jednom dílu cca čtvrté série, ale bohatě mi to stačilo. Příběh jak ze seriálového generátoru, jen se prohodí jména, lokace a nesmyslné rádoby chytré hlášky za ještě nesmyslnější a jede se dál... ()

zaseprd

Těch 80% tady nechápu a už vůbec nepobírám, že se jedná o komediální seriál. V první sérii mě smích nepotkal ani jednou. ()

sskrblik

První díly tohoto skvělého seriálu mě zaujaly natolik, že jsem jej začal seriál sledovat. Ke konci první série bylo jasně slabší tempo a už tvůrci nevěděli moc co vymýšlet. Díky bohu si daly pauzu a druhou sérii udělaly pětihvězdičkovou zábavu nejenom tím, co se v ní dělo, ale začal jsem mít rád i Morgena, kterého jsem dříve bytostně nesnášel. Zkrátka jsem si ke všem postavám začal nacházet jisté citové pouto. A přišlo mi, že se seriál dost vypracoval na úplně jinou úroveň, přesněji tedy perfektní zábavy. Ze třetí série jsem viděl zatím jen pár dílů, ale určitě doplním. Některé díly byly slabší, jiné mě dostaly na plné čáře. Co je na Chuckovi nejlepší a důvod proč stojí za to vidět? Skvělé nápady, osobní životy, stylová špionážní akce a především postavy - ať už hlavního hrdiny Chucka, Sáry nebo Caseyiho. ()

Nyck

Chuck si mě získal svou přirozeností. Seriál brouzdá do všech možných žánrů (komediální, akční, špionážní, "relationships series", dramatický) a předvádí je divákovi v plné kráse s neustálým nadhledem, který je hlavním postavám běžný. Ze začátku jsem například nesnášel Morgana, ale po shlédnutí 3. řady jsem změnil názor a začal jsem ho mít rád. Casey, to je kapitola sama pro sebe. Nerudný, zachmuřený plukovník, který se skrývá za neprostupnou slupkou, ovšem dokáže projevit své srdce. Dokáže pomoci přátelům, dokáže projevit lidskost. Sarah je obdivuhodně krásná, její role je mi strašně sympatická. Opravdu skvěle vybraná postava, která tak úžasně vypadá vedle Chucka. Chuck Bartowski, hlavní postava, trochu nešika, trochu světový agent, ale hlavně normální člověk. A to je to hlavní, Chuck má i normální problémy a to mění seriál každým okamžikem. Jen tak dál! Chuck patří mezi mé nejoblíbenější seriály a já se těším na další řady. PS: hudba je v Chuckovi také skvěle udělaná. Finále - jsem rád, že neskončilo totálním happyendem. Never forget! ()

hroubek

Není to ani hodina co jsem viděl poslední díl toho to seriálu.Jsem moc rád, že jsem kdysi dal Chuckovi šanci, a on se mi odplatil pěti velmi dobrými řadami.Kvalita serií šla po čase dolů, ale tento velký nedostatek částečně vynahrazovali camea známých herců, jako Linda Hamilton,Dalton atd.Samotný Chuck si mě získal během prvních dvou epizod a opravdu mě jeho příběhy zajímali, i když byli po čase velmi stereotypní.Seriál získává největší sympatie za postavy a to nejen za Chuck,Sarah či Caseyho, ale Jeffa s Lestrem, Morgana nebo Ellie s Devonem.Úspěch seriálu znamenal v podstatě jeho konec.Seriál začal být zdlouhavý a hodně často se stávalo, že zvraty, které přišly nebyly tak dobré jako ty před nimi.Hodně mě mrzí, že seriál musel skončit, ale to nic nemění na tom, že se k němu ještě několikrát vrátím. ()

Unnamed

Chuck. Seriál, který jsem s radostí sledoval několik let a již od prvního dílu jsem věděl, že se stane jedním z mých oblíbených seriálů. Jak by také ne. Příběh o nerdovi, kterému se jednoho dne od základů změní život a žije dobrodružný život špiona, o kterém ostatní jen sní. Jak roky ubíhaly, měly jsme možnost sledovat Chuckovu proměnu v o něco většího profesionála, stále však oplývajícího hravostí, proměnu náhledu a vztahu agenty Sarah Walker k Chuckovi, vždy nevrlého Johna Caseyho, parádní komediální duo Jeffa a Lestera, dospění Morgana Grimese, vývoj vztahu Ellie a Devona... a to vše za průchodu zajímavými akčními misemi. Postupem času se sice mohly neustálé problémy a nepřátelé zajídat (a řekl bych, že i kvalita seriálu šla o něco dolů jelikož autoři vařili z vody a moc se nešlo kam posouvat - poslední dvě série na 3*), ale přesto mělo cenu čekat na konečné rozuzlení, protože to... to bylo vážně úžasné, plné emocí a hodno veškerého stráveného času s tímto seriálem. Poslednímu dvojdílu nemám vážně co vytknout, bylo uctivým poděkováním fanouškům, zavzpomínáním na společně prožitou dobu a důstojným rozloučením se seriálem. 4* ()

Guzo

Ještě jsem nedokoukal všechny díly Chucka, ale už teď můžu říct, že je to další z nových seriálů, který mě hodně zaujal. Chuckova nemotornost ve spojení se dvěma rozdílnými druhy agentů a hlavně půvabná Sarah.. úžasný. Po shlédnutí celé první řady a několika dílů z druhé, musím říct, že úroveň seriálu rozhodně neklesá, ale naopak. Nejlepší jsou pak scény v Buy More s Morganem a jinými zaměstnanci, ty prostě nemají chybu.. ()

ganz

Poměrně zábavný seriál, který podle mého názoru zachraňuje hlavně Adam Baldwin. btw- McG by teoreticky neměl v režii co dělat, jelikož podle imdb nerežíroval a nenapsal ani jeden díl, i když jde o jeho projekt nepřipisoval bych mu zásluhy, které mu nepatří. ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama