Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

becki_tu

Humorně a odlehčeně pojatý seriál o chlapíkovi - nesmělém Chuckovi, kterému se do hlavy dostaly přísně tajné vládní materiály a díky tomu čelí nejrůznějším (a často i životu nebezpečným) nástrahám v podobě zlých, ale i krásných agentů, respektive agentek. Nápaditá, akční a zábavná seriálová oddychovka. UPDATE: Všechno předchozí platí pro všechny série, včetně povedeného a stylového finále. ()

Hogun

Absolútne nevtipné a Chuck je idiot. Škoda, že nie milý idiot ako to bolo myslené, len čistý ufňukaný, nesympatický pablb. ()

ScarPoul

prvá séria 100%, druhá séria - 100% 3 séria - 80% . 4. séria 90%. 5 séria 50%. Trocha ma mrzelo že po výborných 4 sériach je 5 v mnohých smeroch celkom nefunkčná a ani ten koniec na mňa nezapôsobil tak ako som dúfal. Ale aj napriek tomu sa jedná o super seriál, ktorý mi častokrát dokázal zdvihnúť náladu. ()

GeusX

Oddychový špionážní seriál, jehož největší devízou jsou sympatičtí představitelé hlavních rolí. Není to sice scénaristicky žádná super extra originalita, ale mne to dost bavilo... ()

MoiJe

Komplet. S postavami sa zo zaciatku chce trochu zzit a poslednych asi 1,5 sezony je slabsich, ale celkovo podareny serial. ()

cjmafia

Vzpomínám si na den kdy jsem Chucka poprvé objevil. Bylo to jedné prázdninové teplé noci ( vážně, já nekecám). Nevěděl jsem co od tohoto seriálu čekat, protože upřímně špionážní filmy mě nikdy moc nebrali. Nikdy jsem nebyl fanouškem Jamese Bonda. Přesto jsem to zkusil a vydržel u něj pět let. Sice to nebyl ten seriál na který bych čekal každý týden. Většinou jsem dokázal vydržet až bude více dílů pohromadě a pak jsem se na ně podíval. A přesto se stal mým nejoblíbenějším. Pátou hvězdu jsem přidal ve druhé sérii, kterou považuju spolu s třetí za nejlepší. Snad všechny hlavní postavy seriálu mi nevadili. Opravdu skvělý casting a i skvělé hostování v podobě známých herců Chevy Chase, Linda Hamilton, Dolph Lundgren atd. Zamiloval jsem si Buy More, pevnost, prostě je toho opravdu hodně. Nejvíce mě bavilo kam se postavy vyvinuli. Myslím tím hlavně Morgana, který hrál v prvních dvou řadách spíše druhé housle. Samozřejmě i Casey, ale i Chuck a Sarah. Psát tady o jednotlivých řadách nemá cenu, protože už to tady napsané většinou je. Ale přece jen bych něco napsal k posledním dvoum. Většina idí už seriál odsoudilo to je škoda, protože si myslím, že kvalita tak rapidně dolů nešla. Ale to je věc názoru. Čtvrtá série byla dlouhá a občas zbytečně překombinovaná, ale koukatelná. Hlavně díky muži jménem Alexandre Volkoff, tenhle záporák se mi doopravdy líbil. Poté co přišel konec čtvrté by mě nikdy nenapadlo jak seriál skončí. Po pár dílech páté řady jsem měl jisto v tom jak seriál skončí. Moji teorii ještě více ujistil název dvanáctého dílu. Spletl jsem se. Pátá série není nejlepší. Opravdu už tvůrci nevěděli co dál. Jenže co se odehrává v posledních třech dílech považuji za ty nejlepší epizody ze seriálu. Happy End jsem nechtěl, ale to jsem nevěděl, že ho vlastně po konci seriálu chtít budu. Na konci poslední epizody jsem stále koukal na časomíru kolik ještě zbývá do konce. A nakonec přišla skvělá plážová scéna. Po jejím konci jsem byl hodně naměko. HappyEnd se nekoná a nebo možná ano ? Ale o tom už můžeme jenom polemizovat v našich myslích. Tento konec mě bude štvát asi do konce života a připojí se tak k Angelovi. Já budu nadále snít o tom, že jednoho dne mi příjdou sluneční brýle. Nasadím si je a potom mi budou krýt záda drsný svalovec a krásná blondýnka. Dnes je neděle 29.1. 2012 a já viděl poslední díl. 10/10 P.S. Tento komentář berte spíše jako emotivně nostalgický :) ()

villon17

Sára je fakt megakus a Chuck je fakt megapako. A tak je jasný, že je tu spousta srandy. Samozřejmě nejlepší je Casey:D ()

Marek1991

Nepatrím medzi fanúšikov toho moderného štýlu robenia seriálov, či už seriózne sa tváriacich kriminálok typu CSI, NCIS alebo pubertálnych hlúpostí typu Glee, či Upírske denníky. Marketing, snaha na hlúposti pritiahnuť, čo najväčšie množstvo divákov, pre čo najväčšie zárobky, neoriginálne štýly humoru, tvorby, prepracovanie farebnosti, je to umelé. Herci a herečky sú mimo mojej chuti, Chuck ide okolo mňa. ()

Kryton

Ano i ne. Takže ano máme tu další skvělý nový seriál z USA. Nový ? Dalo by se polemizovat , protože tu máme mladého smolaře , který nemá uspěch u dam a pořád se hrabe v PC (Jake 2.0) a pak z ničeho nic má v "kebuli" všechna vládní tajemnství a ví co a kdo je. Překonejme to , že pres email to jen tak nejde a jak se mu to do té hlavy dostalo. To je vedlejší. Tady jsme u postav a situací. Ano tady se povedlo vše kolem postav. Dva agenti dohlížejicí na Chucka z nichž jeden je mačo NSA agent a druhý sexy drsnačka z CIA( po tomto chci jen k CIA ! ) . Oba agenti se proti sobě vedou až nakonec pochopí , že jsou na jedné lodi. Na lodi jménem CHUCK. Ne musím říci , ale moc sympaticky mi zatím CHUCK nepripada. Nemá u mě kouzlo jako SAM v Reaperovi. Tam mu tu looserovinu prostě věrim. Jinak kolegu Morgena jsem si oblíbil , měl by dostat více prostoru. Co se tyce dalsich postav jsou celkem bezvýznamní (sestra a její kapitan uzasny, kolegove v praci ) . Ne neporazí to u mě REAPERa jak se snaží vsichni serialy srovnavat . To nejde! Reaper ma jinou formu humoru , pribeh ač oba hrdinové pracuji v obchodacich. Tak tu máme 2 ano a 2 ne. Remíza. Seriál je chvílema fakt svanda (Ty sis poranil prsty při operaci? Ne , jen jsem dlouho hrál Call Of Duty!)a nekdy mirne pritažený za vlasy(zneskodnovani agentu na diskotece). Celkově jsem rád , že další nový seriál z USA není další kriminálka anebo tenagerka. Libí se mi nynejsi trend chytrých a vtipných seriálu. Jen aby ten trend nezacal uvadat. P.S.: Na Reapera to nemá díky dablovi a pro něj makat je lepší než pro NSA a CIA dohromady :D . ()

market.

Chuck je prostě klasika. Sledovala jsem ho od té doby co běžel na Prima COOL. Je to něco originálního. Herci hlavních postav (Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Adam Baldwin,...) jsou neskutečně sympatičtí. Myslím, že kdyby tam byl někdo jiný seriál by byl rozhodně horší a odlišný. Příběh Sarah a Chucka je neuvěřitelně smutný a romantický. Bavil mě každý díl. A konec? Nemám slov, takový konec jsem nečekala. Ještě týden potom co jsem to dokoukala jsem přemýšlela nad Sarah a Chuckem. Taky se mi líbilo, jak se Chuck postupně vyvíjí. Od ňoumy, který má v hlavě něco jako intersect, po tajného agenta, který chce založit rodinu. Tento seriál vždycky byl a bude jeden z mých nejooblíbenějších seriálů :). A proto hodnotím 5*. ()

verbst

Po druhé řadě, která je ještě větší nářez než první (a má už nějaký pořádnější příběh) musím zvednout na pět hvězdiček. Něco tak šíleně krásně střelenýho se jen tak nevidí... Šup sem třetí řadu ()

phoebess

neviděla jsem první díl, takže vlastně nevím, jak to přesně začalo... druhý díl se mi nelíbil, ale řekla jsem si, že se kouknu raděj i na další a třeba se mi zalíbí (jak už se mi to u pár seriálů stalo), musím ale říct, že se tam střídají lepší díly s horšími, ať chci nebo ne, tak nemůžu říct, jestli mě uchvátil, nebo odpudil.. je prostě něco mezi. Plus dávám za poměrně dobré herecké obsazení a vtípky ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama