poster

Faktor Psí: Kronika paranormálních jevů (TV seriál)

 • Česko

  Faktor Psí: Z kroniky paranormálních jevů

 • Kanada

  Psi Factor: Chronicles of the Paranormal

 • Slovensko

  Faktor Psí

Drama / Sci-Fi / Fantasy / Mysteriózní / Thriller

Kanada, 1996 - 2000, 66 h (Minutáž: 88x45 min)

Kamera:

Adam Swica

Hrají:

Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Matt Frewer, Nigel Bennett, Kristin Lehman, Peter MacNeill, Michael Moriarty, Nicole de Boer, Roman Podhora, Ron Lea, Dominic Zamprogna, Katheryn Winnick, Carlo Rota, James Allodi, David Sutcliffe, Reagan Pasternak, Christina Cox, Kim Schraner, Shaun Johnston, Fred Williamson, Caterina Scorsone, Mike Butters, Vince Corazza, Ryan Gosling, Donald Burda, Tamara Gorski, Michael Filipowich, Shannon Lawson, George R. Robertson, Maurice Dean Wint, Phillip MacKenzie, Ingrid Veninger, Joanna Bacalso, Barry Stevens, Hrant Alianak, Arturo Fresolone, Andrew Kraulis, Alan Van Sprang, Leah Pinsent, Mark Lutz, Suki Kaiser, Philip Granger, Brigitte Kingsley, Landy Cannon, Karyn Dwyer, Sadie LeBlanc, Robin Brûlé, Allison Hossack, Tonya Lee Williams, James Kidnie, Hugh Thompson, Chris Korda, Wayne Robson, Rosemary Dunsmore, Janet-Laine Green, Lisa Langlois, Catherine Disher, Gabriel Hogan, Sarah Lafleur, Kaela Dobkin, Robin Dunne, John Ralston, Stewart Bick, Wanda Cannon, Ted Whittall, Kristin Fairlie, Kate Greenhouse, Brooke Johnson, Gail Maurice, Wendy MacDonald, Angela Asher, Kate Trotter, Susannah Hoffmann, Peter Keleghan, Elizabeth Shepherd, Robert Ito, Chris Owens, Kevin Jubinville, Elisabeth Rosen, Richard Fitzpatrick, Dan Petronijevic, John Tench, Nathan Carter, Richard Donat, R.D. Reid, Catherine Colvey, Sandy Jobin-Bevans, Arnold Pinnock, Katie Griffin, Adrian Truss, Russell Yuen, Leslie Carlson, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Gerry Quigley, Bernard Kay, Lindsay Collins, John Innes, Joy Tanner, Shannon Hile, Tony Nappo, Janet Kidder, Vieslav Krystyan, Andrew Sabiston, James Binkley, Philip Craig, Tony Munch, James Kee, Matthew Bennett, Brian Paul, Richard Clarkin, Geordie Johnson, Jonathan Welsh, Michael Copeman, Philip Akin, Jonathan Whittaker, Bruno Verdoni, Markus Parilo, Martin Roach, Ted Ludzik, Patrick Stevenson, Tamsin Kelsey, James Downing, Matt Cooke, Stuart Hughes, Aron Tager, Karen Robinson, Jack Burning, Miranda Kwok, Mark Burgess, Judah Katz, Andreas Apergis, Deborah Grover, Tom Barnett, Johnie Chase, Billy Otis, Michael Rhoades, Maria Ricossa, Tim Post, Justin Craig, Soo Garay, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Damien Atkins, Melyssa Ade, Linda Sorensen, James Purcell, Araby Lockhart, Pat Mastroianni, Michael Cram, Scott Gibson, Linda Goranson, Kyle Downes, Conrad Coates, Lisa Lacroix, Andrew Jackson, Sarah Campbell, Jesse Collins, Harlan Ellison, Helen Hughes
(další profese)
 • Campbell
  ***

  A sakra tak na tenhle seriál jsem se koukal jako malej a doslova jsem ho hltal, ale dnes je to o dost horší a to taky díky faktu že jsem viděl všechny díly Akta x takže mě tenhle seriál dost opomíjel. Navíc všechno vyšetřování se mi zdálo tak nechutně zjednodušené že se mi chtělo brečet, k postavám jsem měl nulovou sympatii. Ale i tak jsem neměl zas tak moc problém dokoukat a navíc některé díly stály zato.(30.6.2011)

 • TomikZlesa
  ****

  První serie pusobila hodně věrohodně diky velmi realistickému až dokumentárnímu stylu natáčení, dalších pár dílů lehce upadá a s příchodem nového šéfa vyšetřování jde kvalita opě nahoru a seriál si drží kvalitni standart. Stejně jako v X files z kterých seriál zjevně čerpá jsou i zde intriky na vyšších místech, tahání za nitky atd...Celkově vzato se prostě jedná o slabší Akta X. Bohužel je seriál občas doporvázen naprosto dementníma chybama, neschopností, jako např. chytit mamuta ve stodole a takovýma logickýma dírama až to bije do očí.(11.9.2008)

 • pepino
  ****

  Tak tento serial jsem hodně hltal jako malej. Hrozně jsem se a každý díl těšil. Dlouho jsem ho ale neviděl. Je možné že po shlédnutí někdy v této době bych hodnocení změnil.EDIT.: nedávno shlédnuty první 2 serie znovu po těch letech- na hodnocení se nicnemění. Občas je pár dílů slabších, ale ty jsou bohatě vyváženy těmi výtečnými.(9.7.2006)

 • Caelos
  **

  Faktor Psí. Zní to jako vtípek, který nám říkal profesor fyziky na vysoké: "Koule psí a koule mi. A mí, to je takové u s kokotem." Každopádně, tenhle seriál je typickým devadesátkovým produktem. Dementní scénář, kanadská sterilnost a Dan Aykroyd. Ale jakože jo, některé díly se dají, ale jinak je to fakt nuda a vím že mě to nebavilo ani když to kdysi běželo v televizi, přičemž jsem byl zrovna ve věku, kdy jsem podobné seriály žral.(24.7.2015)

 • PeteBuck
  ****

  Podľa mňa veľmi slušný seriál, ktorému v neskorších sériách dochádzal dych. Podľa mňa to mali nechať na štýl prvej série, aj keď by im takto rýchlo došli nápady. Ale ten dokumentárny spôsob natáčania bol fantastický. Mali ste pocit, že ste súčasťou vyšetrovania. A nechať zomrieť Connora Doyla, tak to ma naštvali rovnako ako keď nechal Chris Carter odprásknuť prvého Mulderovho informátora na konci prvej série Aktov X. Matt Praeger už nebol taký dobrý. A Lindsay Donner bola fantastická kočka.(3.3.2014)

 • - Seriál se natáčel v Torontu, hlavním městě kanadského Ontaria. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace