Průměrňákovi (TV seriál)

The Middle

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009 - 2017, 70 h (Minutáž: 169x21 min)

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa Vega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr., Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Ian Scott Rudolph, Jude Demorest, Malcolm Foster Smith, Bruce Holman, Katherine Von Till, Wayne Wilderson, John M. Keating, Riley B. Smith, Ajay Mehta, Rodney J. Hobbs, Vernée Watson-Johnson, Rick Harrison, Jimmy Bellinger, Carole Gutierrez, Mike Ostroski, Maurice G. Smith, Talitha Eliana Bateman, Susan Leslie, Stephanie Drake, Tom Beyer, Greg Cromer, Sarah Rush, Gibson Bobby Sjobeck, Hayley Holmes, Roger Rignack, Adam Kulbersh, Dale Raoul, Marque Richardson, Jeremy Denzlinger, Sarah Benoit, Victor Samuel Lopez, Kelly Heyer, Payden Kershner, Santiago Segura, Sarah Buehler, Michael Wayne Foster, Natalie Lander, Brock Baker, Jeanette Miller, Charles C. Stevenson Jr., Alexandra Gold Jourden, Van Epperson, Jen Ray, Beau Wirick, Thomas F. Duffy, Rachael Marie, Brock Ciarlelli, Vicki Lewis, Megan Hubbell, Troy Metcalf, John Gammon, Audrey Wasilewski, Ethan Phillips, Jeff Lewis, Sarah Wright, Rick Overton, Delaina Mitchell, Nick Shafer, Kevin M. Horton, Floyd Van Buskirk, Katlin Mastandrea, Nakia Burrise, Patrika Darbo, Christopher Darga, Ian Gomez, Brian Van Holt, Jill Basey, Jeremy Scott Johnson, Brian Dare, Rebecca Metz, Tommy Bechtold, Rachel Dratch, Alphonso McAuley, Dave Allen, Valorie Hubbard, Keegan-Michael Key, Casey Wilson, John Fleck, Nicole Sullivan, Chris Coppola, Evie Thompson, Aloma Wright, Betsy Baker, Josh Brener, Aaron Jaeger, Dale Dickey, Courtney Gains, Mindy Cohn, Richard Kind, Casey Burke, Jimmy Kimmel, Mathew Botuchis, Jerry Hardin, Phyllis Smith, Gia Mantegna, DeAnn Heline, Michael Scott Allen, Kirstie Alley, Matt Shea, Charlene Tilton, Troy Gentile, Steven Lee Allen, Dick Van Dyke, Jane Morris, Paul Bates, Lyndon Smith, Jovan Armand, Nick Alvarez, Mark L. Taylor, Ellen Geer, Faith Ford, Cheryl Hines, John Colton, Daniela Bobadilla, Leah M. Clark, Deborah Meister, Devanny Pinn, Josh Cooke, Alan Ruck, Lyle Kanouse, William Stanford Davis, Ervin Ross, Brett Johnson, Elizabeth Daily, Mike Cochrane, Paige Diaz, Brian Stepanek, Emily Rutherfurd, B.K. Cannon, Robert Pine, Katherine Landry, Caleb Brown, Carlease Burke, Greer Grammer, Miriam Flynn, David L. King, Isaac Faulkner, Jason Williams, Richard Riehle, Karen Malina White, Aaron Hill, Brian Howe, Chase Kim, Barry Livingston, Ashley Spillers, Theo Taplitz, Galen Howard, Kai Schulz, Josh Duvendeck, Monica Horan, Trent Garrett, Alan Rachins, Sydney Sweeney, David Kloehr, Jonathan Goldstein, Gregory Harrison, Lisa Rinna, Maree Cheatham, Johnny Dowers, Paul Connor

Scénografie:

Randy Ser

Kostýmy:

Julia Caston

TV-seriál. Jeden z řad příjemných, zároveň i trochu praštěných, ale hlavně zábavných sitcomů z prostředí jedné rodiny. Prozatím veliká spokojenost. | 1.série (85%), 2.série (80%), 3.série (80%), 4.série (80%), 5.série (70%), 6.série 20/24 (75%) > Průměr: 78% (4*) |(5.10.2014)

Když na televizních obrazovkách neustále vidíte dokonale upravené rodinky s vyhřebelcovaným retrívrem, uklizenou domácností a spokojeným životem... Každý je přeci schopný vstát ráno v pět, jít si zaběhat v nových tretrách, dát si sprchu v koupelně z Bau.. s mangovo-třezalkovým sprchovým gelem, uspokojit muže, odestlat modrýmu králíkovi který neustále po týdnu voní, připravit snídani jak pro regiment vojáků a pak koukat na svoje děti, jak do toho dvakrát klobnou a mažou na žlutej autobus. A Vy jste stále klidná, protože Vás čeká den v té nejúžasnější práci, kde si dáte to nejpěnivější kafe z kapslového kávovaru, kterej kafe viděl naposledy na cestě z Thaiwanu. Pak potěší, že existuje rodina, kde pomalu nikdo neví, kdo má jakou funkci, dům je někde pod hordou odpadků, děti mají IQ dosahující sotva výše dnešního data, návštěva ortodoncie je na denním pořádku a neustále máte pocit, že máte už několik let rozestláno v nejbližší psychiatrické léčebně. To prostě člověka pohladí na duši :-D(12.4.2015)

Prvních, asi 10 dílů, je naprosto skvělých. Opravdu se najde jen málo seriálů, které mě dokážou pobavit natolik, abych se u nich smíchem popadal za břicho. The Middle se to povedlo. Seriál sice dalšími epizodami trochu ztrácí dech, ale stále je to v komediálním a sitcomovém, seriálovém světě, nadprůměr.(12.2.2015)

Tak Sue má ozaj šílený oči!!!! a strašidelný úsmev!!! Axel ako hráč amerického futbalu mi nesedí, ale všetko ostatné je fajn!!!! Brick svojským spôsobom divný, ale s knihami si žije svoje detstvo!!! Určite nie sú supermanská rodina, ako nás väčšinou Američania kŕmia.....A rodičia majú správny postoj k životu a k deťom!!!! Seriál sa mi páči viac a viac!!!!(5.8.2014)

Naprosto relaxační seriál plný humoru.No američani prostě tento styl seriálu umí dobře.Obsazení je naprosto v pořádku lepší by asi ani nemohlo být.Všechny herce ale převyšuje svým výkonem Atticus Shaffer alias Brick. Jeho podání "divného" kluka a spoustu grimas je dokonalé.Ale celkově herci působí jako opravdová rodina a celý seriál je tak uvěřitelnější. Stopáž jednotlivých dílů je také dostačující a velmi mě i potěšil český dabing.80%(9.9.2016)