Průměrňákovi (TV seriál)

The Middle

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009 - 2018, 75 h 32 min (Minutáž: 169x21 min)

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa Vega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr., Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Ian Scott Rudolph, Jude Demorest, Malcolm Foster Smith, Bruce Holman, Katherine Von Till, Wayne Wilderson, John M. Keating, Riley B. Smith, Ajay Mehta, Rodney J. Hobbs, Vernée Watson-Johnson, Rick Harrison, Jimmy Bellinger, Carole Gutierrez, Mike Ostroski, Maurice G. Smith, Talitha Eliana Bateman, Susan Leslie, Stephanie Drake, Tom Beyer, Greg Cromer, Sarah Rush, Gibson Bobby Sjobeck, Hayley Holmes, Roger Rignack, Adam Kulbersh, Dale Raoul, Marque Richardson, Jeremy Denzlinger, Sarah Benoit, Victor Samuel Lopez, Kelly Heyer, Payden Kershner, Santiago Segura, Sarah Buehler, Michael Wayne Foster, Natalie Lander, Brock Baker, Jeanette Miller, Charles C. Stevenson Jr., Alexandra Gold Jourden, Van Epperson, Jen Ray, Beau Wirick, Thomas F. Duffy, Rachael Marie, Brock Ciarlelli, Vicki Lewis, Megan Hubbell, Troy Metcalf, John Gammon, Audrey Wasilewski, Ethan Phillips, Jeff Lewis, Sarah Wright, Rick Overton, Delaina Mitchell, Nick Shafer, Kevin M. Horton, Floyd Van Buskirk, Katlin Mastandrea, Nakia Burrise, Patrika Darbo, Christopher Darga, Ian Gomez, Brian Van Holt, Jill Basey, Jeremy Scott Johnson, Brian Dare, Rebecca Metz, Tommy Bechtold, Rachel Dratch, Alphonso McAuley, Dave Allen, Valorie Hubbard, Keegan-Michael Key, Casey Wilson, John Fleck, Nicole Sullivan, Chris Coppola, Evie Thompson, Aloma Wright, Betsy Baker, Josh Brener, Aaron Jaeger, Dale Dickey, Courtney Gains, Mindy Cohn, Richard Kind, Casey Burke, Jimmy Kimmel, Mathew Botuchis, Jerry Hardin, Phyllis Smith, Gia Mantegna, DeAnn Heline, Michael Scott Allen, Kirstie Alley, Matt Shea, Charlene Tilton, Troy Gentile, Steven Lee Allen, Dick Van Dyke, Jane Morris, Paul Bates, Lyndon Smith, Jovan Armand, Nick Alvarez, Mark L. Taylor, Ellen Geer, Faith Ford, Cheryl Hines, John Colton, Daniela Bobadilla, Leah M. Clark, Deborah Meister, Devanny Pinn, Josh Cooke, Alan Ruck, Lyle Kanouse, William Stanford Davis, Ervin Ross, Brett Johnson, Elizabeth Daily, Mike Cochrane, Paige Diaz, Brian Stepanek, Emily Rutherfurd, B.K. Cannon, Robert Pine, Katherine Landry, Caleb Brown, Carlease Burke, Greer Grammer, Miriam Flynn, David L. King, Isaac Faulkner, Jason Williams, Richard Riehle, Karen Malina White, Aaron Hill, Brian Howe, Chase Kim, Barry Livingston, Ashley Spillers, Theo Taplitz, Galen Howard, Kai Schulz, Josh Duvendeck, Monica Horan, Trent Garrett, Alan Rachins, Sydney Sweeney, David Kloehr, Jonathan Goldstein, Gregory Harrison, Lisa Rinna, Maree Cheatham, Johnny Dowers, Paul Connor, Marc Evan Jackson, Ashley Dulaney, Ursula Burton, Nathaniel Stroud, Kelly Lamor Wilson, Audrey Moore, Pete Gardner, David Hull, Nick Peine, Sari Arambulo, Jake Elliott, Christopher Goodman, Carlos E. Campos, Corbin Bleu, Christopher Gehrman, Rose Abdoo, Jim Meskimen, Samuel Gilbert, Paul Culos, Jackson White, Victoria Bruno, Jo Anne Worley, Caleb Emery, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Ely Henry, Brooke Baumer, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Stacy Barnhisel, Phil Abrams, Jim Titus, Mandela Bellamy, Betsy Hume, Adilah Barnes, Christian Hutcherson, Jeris Poindexter, Andrew Astor, Burt Grinstead, Brittany Ross, Laura Ann Kesling, Carson Fagerbakke

Scénografie:

Randy Ser

Jen bych rád upozornil, že právě píšu komentář k nejlepšímu sitcomu, co jsem zatím viděl - a že jsem jich už viděěěl. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to naprosto dokonalý, směju se nahlas u každé epizody a má to i dávku takových těch "aaaawwwww" momentů, díky kterým vám všichni a opakuju všichni členové rodinky přirostou k srdci. Moje oblíbenkyně, i když se někomu může zdát možná otravná, je Sue. V ní se přesně dokonale mísí ta komediální stránka se stránkou "dramatickou"? Nevím, jak to nazvat, proto bych rád zmínil hned dva moje oblíbený momenty, podle kterých, kdo viděl, pochopí, co mám na mysli: Pátá série, kdy jde Sue nakonec sama na "prom night" a Axl ji dělá foto na památku ..a potom sedmá série, kdy se chce Brad (její ex) konečně Sue přiznat, že je gay, ale Sue ho hned zastaví a řekne mu, že už to dávno ví, že nemusí nic vysvětlovat. Oblíbených momentů je samozřejmě v seriálu nespočet, ale především těch humorných. Co se týče hodnocení, fascinuje mě, že si "The Middle" stále drží svoji úroven kvality a to i přesto, že ani jeden ze členů rodiny ji vlastně pořádně nemá:D Prostě musím dát plnej a taky, že jo. 1.série - 80%, 2.série - 100%, 3.série - 100%, 4.série - 100%, 5.série - 100%, 6.série - 80%, 7.série - 90%. EDIT 10/18: Awww. A pohádky je konec. I will seeeriously miss the HECK out of this family!:(( 8.série - 80%, 9.série - 90%.(16.4.2016)

• Wyrdas

Naprosto průměrná a nejméně tisíckrát ohraná, typicky Americká sitcom komedie. Těch několik málo byť jen minimálně originálních hlášek a alespoň trochu vtipných momentů za sledování tohoto seriálu skutečně nestojí. Není zde nic nového ani nepředvídatelného, ale ani to není vyloženě odpad - 15% je ale víc, než dost.(14.6.2014)

Kto sa chce vyhnúť rodinkárstvu, deťom a všetkým tým sračkam okolo toho, nech tento komentár ani nečíta. Taká normálna rodinka. Taký klasický, americký, rodinný seriál. Možno mnohými odsudzovaný práve preto, že sa v mnohom podobá iným seriálom... mnohí ho možno odsúdia pre suchý ba miestami až trápny humor, ako by sa mohlo na prvý pohľad nazdávať. Avšak mňa tento seriál chytil... jasne, že sa nikdy nevyrovná seriálom ako Big Bang Theory či How i meet your mother, ale to vlastne ani nebola náplň tohto seriálu. Rodinka manželov s troma deťmi. Pubertiakom, ktorému učenie nič nehovorí. Dcérou, ktorá naozaj nemá talent na nič, aj keď je to kruté. A v neposlednom rade najmladším členom rodiny. Brickom. Chlapcom, ktorý síce stále číta a je až nadmieru inteligentný, má však jednu chybu. Šepká si... nemá kamarátov a nie je vôbec spoločenský. Alebo je tých chýb viac? Aj napriek tomu sa však v týchto deťoch niečo skrýva. Pri postupnom pozeraní zistite, že sa možno nenasmejete tak často ako pri iných sitcomoch, avšak aj napriek tomu, že ešte nemám vlastnú rodinu, tak si uvedomíte, že v každom dieťati sa niečo skrýva... že každé dieťa je niečim výnimočné a to, že váš syn si šepká, vás možno vydesí, ale neskôr si uvedomíte, že má aj iné prednosti... Jednoducho povedané, taká neobyčajne obyčajná rodinka. A aj keď ide o klasickú americkú rodinku, myslím si, že každý z nás by si z nej mohol niečo zobrať aj do nášho života. Nevravím, že je to poučný seriál.. to naozaj nie... ale myslím si, že je to podarený seriál, ktorý vtipným spôsobom hovorí o klasickej rodine a ak sa nato človek pozrie inak môže si z toho aj niečo odniesť... no v prvom rade je to samozrejme seriál. Čiže myslím si, že splnil aj svoju úlohu odreagovať sa, zabaviť a dostať sa do iného sveta :)(23.8.2013)

Prvních, asi 10 dílů, je naprosto skvělých. Opravdu se najde jen málo seriálů, které mě dokážou pobavit natolik, abych se u nich smíchem popadal za břicho. The Middle se to povedlo. Seriál sice dalšími epizodami trochu ztrácí dech, ale stále je to v komediálním a sitcomovém, seriálovém světě, nadprůměr.(12.2.2015)

• Gemini

... hraní Simpsonovi říznutí Roseanne říznutou Ženatým Se Závazky říznutým...a tak by se dalo pokračovat dějinami americké televizní komedie o trošku zvláštních rodinách ještě dál zpátky proti proudu času (protože podivné tak či onak retardované dítě se v tomto druhu "zábavy" objevuje pravidelně minimálně od počátku osmdesátých let). Originality to zkrátka moc nepobralo, a jelikož ani jednotliví hrdinové mě nezaujali, nemám důvod se na to kdykoliv byť jen nárazově dívat. Ale neumíral jsem u toho. 50%(30.3.2013)

• - Interiérové ​​uspořádání domu se liší od vnějšího plánu domu. Před domem je rodinný pokoj vlevo, pak vchodové dveře, pak jídelna a pak garáž vpravo. Vnitřní půdorys má halu směrem doprava vedoucí do ložnic. Vpravo je garáž, takže pokoje pro Sue, Axla a Bricka by musely být v garáži. (Delock)

• - Až na několik výjimek nevidíme Neila Flynna (Mike Heck) po dobu celého seriálu v jiném oblečení, než ve flanelové košili a modrých džínách. (funhouse)

• - Eden Sher při natáčení nosila falešná fixní rovnátka. (OndrejKW)