Reklama

Reklama

Průměrňákovi

(seriál)
  • USA The Middle (více)
Ukázka z filmu 18
Komedie
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Hrají:

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts (více)
(další profese)

Série(9) / Epizody(215)

Obsahy(1)

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer). (HBO Europe)

(více)

Videa (21)

Ukázka z filmu 18

Recenze (245)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Průměrňákovi" sa mi na prvý pohľad zdali hodne podpriemerní. Bola to pre mňa len podivná rodina exotov, ktorá ma spočiatku vôbec nezaujala. Ale postupne si ma namotali do takej miery, že sa teším na každú ďalšiu ich epizódu. Manželia Mike a Frankie Heckovci a ich traja potomkovia (Axl, Sue a Brick) ma dokážu výborne pobaviť. Nejaký ten čas mi síce trvalo, pokiaľ som si na nich privykol, ale teraz táto "Taká obyčajná rodinka" má moje plné sympatie. Je to pohodový, americký, rodinný sitkom. ***** ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Když to holky chtějí, chtějí to hned nebo můžu nejdřív dočíst knížku?" Tak to vím úplně přesně - i hned je už trochu pozdě. Rodina Heckových vůbec řeší takové ty problémy ze života, které mohou pobavit spíše ty, kteří je nemají. Já se v jejich rodině dost poznávám a tak chvílemi trošku trpím. Na druhou stranu se však snažím zorientovat v životě, takže bych chtěl občas ustávat rány osudu s klidem taťky Mikea a nekroutit svým potomkům tak často krkem. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Prima tento seriál protáčí poměrně obstojně, takže by bylo hodně divný, kdybych se k alespoň některému dílu nedostal. A musím se přiznat, že na některé díly jsem se vysloveně podíval i s chutí. Je to takový ten dvacetiminutový vypěňovák času, který za tu krátkou chvíli zabaví, pobaví, udělá radost...ale že bych si ho vysloveně zamiloval a vyžadoval další díly, tak to ani ne. Tři hvězdy tedy naprosto adekvátní. Pobaví, ale neurazí. Hodně podle mě dělá i ten první dabing, novější díly už jsou slabší. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné, Napřed se mi seriál docela líbil a viděl jsem +-10 celých episod. Pak mne začal seriál nudit a v televizi jsem se mu spíše vyhýbal a teď to ve finále přerostlo v naprostou nenávist k seriálu. Nemohu ho vystát a nejradši bych dal odpad i když si nejsem jistý, zda by to bylo fér. Hlavní postavy jsou neuvěřitelně nesympatické, snad jedině s výjimkou otce rodiny. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

... hraní Simpsonovi říznutí Roseanne říznutou Ženatým Se Závazky říznutým...a tak by se dalo pokračovat dějinami americké televizní komedie o trošku zvláštních rodinách ještě dál zpátky proti proudu času (protože podivné tak či onak retardované dítě se v tomto druhu "zábavy" objevuje pravidelně minimálně od počátku osmdesátých let). Originality to zkrátka moc nepobralo, a jelikož ani jednotliví hrdinové mě nezaujali, nemám důvod se na to kdykoliv byť jen nárazově dívat. Ale neumíral jsem u toho. 50% ()

Galerie (1 850)

Zajímavosti (43)

  • Mike (Neil Flynn) si v autě zpívá píseň „More Than a Feeling“ od skupiny Boston. Stejnou písničkou pak končí epizoda Moje rady do života (2006) seriálu Scrubs: Doktůrci (od r. 2001), kdy Údržbář (Neil Flynn), Ted Buckland (Sam Lloyd) a Christopher Turk (Donald Faison) hrají ve virtuální skupině. A stejně jako v kapele, tak i Mike zde hraje na kytaru. (Veskoslav)
  • V díle, kdy má Brick (Atticus Shaffer) nastoupit na druhý stupeň základn školy, žádá rodiče, jestli by nemohli zkusit domácí výuku. Atticuse Shaffera, představitele Bricka, skutečně jeho rodiče vyučují doma. Do školy chodí pouze na přezkoušení. (San Miguel)

Související novinky

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2018

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD.cz tradičně sestavili trojku nej filmů a seriálů, uvedených do distribuce nebo na filmových festivalech v uplynulém roce. S pěti hlasy jednoznačně vyhrávají mezi filmy… (více)

Reklama

Reklama