iZombie

• Austrálie iZombie
USA, (2015–2019), 49 h 50 min (Minutáž: 41–43 min)

Hudba:

Josh Kramon

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Bryce Hodgson, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru (více)

Série(5) / Epizody(71)

Studentka medicíny, ze které se stává zombie, se snaží uchovat si svou lidskost tím, že jí mozky v márnici. Zjišťuje také, že má zvláštní nové nadání k řešení zločinů. (Netflix)

mosnak

I když je hlavní hrdinka roztomilá, tak mě vyloženě sere, jak se z původní zombie žánru stává pubertální mrtvé stmívání. Bledá holka co žere mozky a hraje si na detektiva - ano něco podobného tu skutečně ještě nebylo... otázkou zůstává... "Dávají dnešní snímky se zombie ještě nějaký smysl?" - 15% ()

Sunny.69

"O zombici, která řeší záhady." // Myslím, že tímhle popisem to bylo naprosto vystihnuto... A vlastně.. Na tom není vůbec nic špatnýho a o tom to vážně je. Je to příjemná oddechnovka, nic co by vás vtáhlo a připoutalo k sedačce a donutilo to sledovat, ale na druhou stranu je to příjemná kulisa a dá se to sledovat, i když Vám nějaké díly utečou. Nápad to má dobrý, postavy sympatické a celkově to na mě dělá příjemný dojem. ()

warrenur

Ked to zacalo byt uz len o tom, ze chutnucka Rose McIver si hra vsetky mozne, zabavne, ci otravne role a hlavna linia isla na bocnu kolaj, neubranil som sa stereotypu. Sklzlo to do trapne tinejdzerskej detektivky s "kool" emo-kockou, geekom z indie, "serioznym" detektivom a manekinom-slusakom. S podivom najzabavnejsie a najatraktivnejsie postavy mi prisli Mr. Boss a i Blaine mal obcas svoje chvilky. Dokazal som prekusnut i druhu seriu, posuvajuc si dej, ked bol nudny, ci otravny. Slabota. Dalsie serie isto necham na pokoji, konecne sa objavili lepsie zalezitosti. ()

Bozvav

Začalo to rychle, mělo to i spád. Bohužel s přibývajícími díly, čím dál větší nuda. komplikované vztahy, spousta klišé a dialogy o ničem. Námět neotřelý, nicméně potenciál nevyužitý. Za mne 55% po prvních dvou řadách. dál už nemusím. ()

Hapretor

Nezaujalo. Trapárna. Hlavní představitelka, paradoxně, vypadala lépe nalíčená jak zombie než jako živá sestřička. ()

phoenixer

Liv vypada sice jak gothic/emo kid, ale zatracene HOT! Obcas je to komedie, obcas vic jako kriminalka. Vypada to tak, ze komiksy iZombie musim sehnat... ()

Xeno.morpH

Tak jestli tohle udrží tempo i děj, tak tu máme Forever na steroidech, pardon na mozcích :) Inspirace Foreverem je nepřehlédnutelná, včetně onoho voiceoveru. Tento seriál však má velkou míru nadsázky a dělá si srandu jak z filmových klišé ("ono to vážně funguje" :), tak i ze zombie žánru samotného ("Naštvala jsem se a byla jsem zombie jako z 28 dní poté" :), přičemž na druhé straně nepostrádá drama, detektivní zápletku i nějaké to mozkožroutství s nudlema a chilli :) ()

katululum

Docela dobře našlápnutý pilot a po dlouhé době nový seriál, který zaujal - vypadá to jako docela stravitelná holčičí zombie podívaná. Otázka jen zní, jestli se má seriál šanci někam rozvinout... Šanci mu ale dám. ()

Hellierer

Po třech epizodách mám poměrné kladné pocity. Kostra seriálu je v podstatě stejná jako v Gotham tzn. jedna vražda na díl a v pozadí se odehrává nějaká větší zápletka. Oproti Gothamu iZombie má tu výhodu, že případy jsou dostatečné zajímavé aby vás bavili. Všemu napomáhá neuvěřitelně roztomilá a krásná Rose McIver, která hraje tu nejvíce sexy a roztomilou zombie, co jste kdy viděli. Sečteno a podtrženo seriál každý týden na těch 40 minut bez problémů zabaví I70%I ()

Likan7

Je to vtipný, skvěle napsaný i zahraný. Klasická kriminálka. Vražda, detektiv, vyšetřování, jenže ve spojení s hororem a komedií to na papíře sice funguje šíleně, ale ve skutečnosti je to brilantní. iZombie se stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Od postav, jednotlivých příběhů až na hlavní dějovou linku se ani jednou nestalo, že by mě seriál začal nudit. Casting se trefil na jedničku a i když chápu, že bude někdo prskat, jak se tady znásilnilo téma "zombie" do teen kabátu, mě tahle parta bavila od začátku až do skoro apokalyptického konce. Liv, Ravi, Payton, Majore a Clive, díky za těch 5 sezón, byli jste skvělým relaxem a zábavou! ()

FunnyXis

Pilotní díl nebyl ničím zvláštní a ani mě tolik nepohltil, ale jako oddechovka to bude podle mě stačit a kdo ví, třeba se to i rozjede. Doufám v to. Po prvním díle 7/10 ()

Lavinia

Inteligentní zombie bez větších nechutností jako je zoufale pomalé šourání a ztráta odehnívajících částí těla? Hurá! Zase až tak moc zase ne, ono "převtělování se" do mentality majitelů snědených mozků je trochu křečovité a špatně odlišitelné od normálního chování, které jsme nějak neměli moc čest poznat. Detektivně průměrné, konspirativně slušné. ()

Cooller

krásna <3 na motiv "specialniho" poradce agentů a policie je toho za poslední dekadu neskutečně množtví a tohle je podle mě nejvice povedené.... zatím... ()

Nely

Musím říct, že mě tento seriál dost bavil. Ani jeden díl nebyl nudný, mělo to tempo, děj byl skvělý a část je velmi sympatický. Můžu opravdu doporučit. ()

Kimkong

1. série - Veronica Mars jsem neviděl, tudíž srovnávat nebudu. Každopádně mě seriál trochu připomínal seriál Chuck. Hlavní hrdinka získává schopnosti dosti netradičním způsobem, a tím řeší kriminální případy. Podobné krimi seriály trpí na na nesourodý příběh napříč celou řadou, kdy je v pilotu určen nějaký problém, v průběhu série se jím zabývají málo nebo vůbec a na konci řady jej rozlousknou. Tady je samozřejmě také vidět epizodovost, kdy jednotlivé případy spolu nijak nesouvisí, ale hlavní problém, zombíci, je tu řešen stále a to hned několika postavami a z odlišných úhlů. Třináct dílů bylo akorát aby drželo tempo. Druhá série má určitě co přinést. Seriál jsem zkoukl za dva dny a uvažoval jsem i o 4*. ()

ManOfPhoenix

iZombie mě překvapil. Má to skvělé postavy, dějové linky, a zvraty. Rose McIver hraje Liv a její osobnosti v jednotlivých epizodách úžasně, neztratí se i ostatní postavy, jako je komický Ravi (Rahul Kohli), detektiv Babineaux (Malcolm Goodwin), hlavně musím pochválit Davida Anderse jako Blaina, kterého jako záporáka ztvárnil skvěle, a taky se mi fakt líbil vývoj pro postavu Majora (Robert Buckley). A abych nezapomněl, hlavně se mi líbí začátky scén v komiksovém stylu. ()

Simo16

Skvelý seriál, výborní herci,vtipné momenty, zápletka, zombici...Všetko čo som potreboval vidieť.Hodnotenie potroch sériách. ()

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Televizi zatopí Lucifer

Televizi zatopí Lucifer

03.03.2015

Arrow, The Flash, Gotham, iZombie, Supergirl, Krypton, Titans... a teď Lucifer. Vydavatelství DC Comics možná prohrává bitvu o velké plátno, rozhodně vládne ale v televizi, kde se vysílá nebo chystá… (více)