Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

Sinecod

Nejhorší na tomhle seriálu je asi Zooey, jejíž postavu vlastně nesnášim. Bydlet s takovou holkou tak jí udusim. A nejvíc se mi líbila postava Coache, která byla jenom v pilotu. Škoda. ()

Dzeyna

Vynikající seriál, který pobaví! Zooey Deschanel mi ze začátku moc neseděla, ale postupem času jsem si jí vážně oblíbila. I pánské osazenstvo je naprosto výborné a každý je tak jiný, že vlastně nechybí nic. Vtipu je zde dost, stejně jako akce, napětí i sexuálních narážek. Po delší době seriál, který na sebe přitáhl mou pozornost na 100%. ()

LoLaa

Těžko hodnotit po prvních dílech, ale pokud ty následující budou stejně laděné, máme se na co těšit. Zooey i její 3 noví spolubydlící se zdají být výbornou svěží kombinací pro nový úsměvný seriál..:) ()

Thomick

Koukám, že New Girl je nejčerstvější obětí přístupu "dám tomu tři díly, dvě hvězdičky a díky čau". Ještěže jsem to prokoukl a dal tomu čas. Ono si to totiž sedne, vážně, Zooey se v týhle roli našla neuvěřitelně a nakonec to má parádní šmrnc, nápad a hlavně patent na skvostný pointy (chicken dance, sborovej zpěv Time of my life, sprcha, světla). Podle mě supr oddychovka a zejména Schmidt je správně trapnej. :) Edit po startu druhý série: Ok ok, jde to mírně dolů, nebezpečně se to blíží třem hvězdičkám. Na druhou stranu to vyvažuje moje sílící náklonnost k Zooey, která se mi sice nikdy nelíbila, ale teď nepokrytě slintám z jejích opálených nohou. Edit no. 2: Ani druhou sérii jsem nezvlád doklepnout. Humor se absolutně vytratil; tři hvězdčiky mi ted ještě přijdou příliš. --- "I was the guy who's good enough to play in Latvia!" ()

Necrotongue

Na seriál jsem se jako fanoušek Zooey Deschanel těšil,o to větší bylo moje zklamání.Všechny postavy jednají jako lidé,kteří trpí určitým stupněm demence,humor se vyskytuje ve formě pro mé smysly nerozpoznatelné,předpokládám,že bych měl brečet smíchy vždy,když si Schmidt sundá tričko,nebo bych neměl?Nevím,to je právě problém.Pro mě je to strašná nuda a hvězdičku dávám jen za obsazení Zooey. ()

Chickenka

Pilotní díl mě dostal, líbil se mi výkon Zooey, ale jinak je herecké obsazení chabé. Uvidíme, co se z toho vyklube dál. Doufám, že seriál bude jen lepší a lepší a nebude stavět jen na výkonu Zooey. ()

MonaSax

Zajímavá a půvabná Zooey se proměnila v ženu s příšerným vkusem a ještě horšími řečmi, proč to proboha udělala a opravdu nechápu, jak se to někomu může líbit. Mrzí mně to, taky jsem se těšila, že to bude nějaký osvěžující a příjemný a hlavně vtipný sitcom a ne trapnost nad trapnost. Myslím si, že se to nedožije druhé série a už vůbec nevěřím, že by laťka stoupla postupem času. ()

Katullka

Nerada to rikam, ale setrvejte. V pulce prvni serie to nabere absolutne jine rozmery. Prestava to byt prumerny americky sitcom... O coz nam v tom hledani toho praveho, vlastne vsem jde. ()

ScarPoul

Skvelá, skvelá, naozaj skvelá vec. Nepamätám si, kedy som seriál zhliadol za tak krátky čas. Nedokázal som sa od neho odtrhnúť. New Girl je sympatickou vzťahovou komédiou, ktorej hlavnou doménou je to, že nie je uzatvorená v jednom štúdiou ako ostatné komédie, ale využíva rôzne prostredia, čím sa stáva zaujímavejšou a pre mňa osobne aj vyspelejšou. Máme totiž možnosť vnímať rôzne prostredia, ktoré obohacujú charaktery ústrednej pätice. Vďaka tomu som si mohol každú jednu postavičku zamilovať. Nedokážem určiť, kto je lepší, alebo horší, pretože sa krásne dopĺňajú a prinášajú ako obvykle nový, svieži pohľad na riešenie vzťahových vecí. Neviem dokedy to tomuto seriálu vydrží. Hlavne keď prvou sériou nastavili tvorcovia tak vysokú laťku. Inak sa jedná o výbornú záležitosť, pri ktorej som sa po dlhej dobe naozaj schuti bavil. 1 séria 100% V druhej sérií aj napriek originálnym nápadom aj vzťahovým rozuzleniam začína značne upadávať. Mám strach o tretiu sériu a znižujem hviezdu. 2 séria 65%. 3 séria je pre mňa veľkým prekvapením. Každý jeden diel chrlí nápaditosťou a vzťahy sa krásne pohybujú dopredu pričom to nie je ani na chvíľu nudné, alebo prekombinované. Skvelé že sa vrátila postava Coucha. 3 séria - 90% Ďalšia séria v mnohom prekonáva tretiu. Som veľmi rád, že seriál nepadá do šedých vôd priemeru ale s každým dielom sa vyťahuje vyššie a vyššie. Neskutočne som si to užil a keď to 5 všetko zakončí (dúfajme) budeme tu mať nezabudnuteľný seriál. Zvyšujem hodnotenie a dávam si ho do obľúbených. Winston rulees!! 4 séria - 100% Ďalšia séria a ďalšie zlepšenie. Pomaly ale isto sa to posúva do veľkého finále a všetky tie vtipy a vzťahové posuny fungujú. Obsadenie Megan Fox ako dôležitej vedľajšej postavy bol skvelý ťah. Naozaj jeden z najlepších seriálov vôbec s kupodivu funkčným a dojímavým záverom celej série. 5. Séria -100%. 6.séria - 100%, 7 séria - 70%. ()

Caszidy

Uff. Neskutečně divně napsané postavy hraničící s kandidaturou na odvoz do Bohnic a to ne v tom dobrém, vtipném smyslu slova. Úvod seriálu (který jsem vynechal) byl údajně velice špatný a provázelo ho i přeobsazování rolí. O to více mně šokuje, jak málo vtipné jsou další díly. A postavit celý seriál na tom, že je Zooey Deschanel roztomilá mi přijde trochu přehnané. Obzvláště když vezmu v potaz, že sama hlavní hvězda seriálu je spoluproducentkou. Narcismus? No nic, New Girl jde prostě mimo mně. ()

BoPo

"Phoebe" odišla od Priateľov a našla si nových priateľov. Jeden z nich je čierny, ale toho vymenili hneď po prvom diely za iného člena najhlučnejšej menšiny. Veď biely divák černochov nevie rozoznať a čierny divák je rád, veď viete prečo. Ale nám sa predsa pletú Aziati. Nejako nevychytali. Oni vlastne nevychytali celý seriál. U každého seriálu sa po prvej sérii dá dobre identifikovať cieľová skupina. Tu ma však napadá maximálne tak baba, ktorá sa práve rozišla po dlhodobom vzťahu a strašne túži sa nechať znásilňovať tromi úplne cudzími chlapmi, ktorým za to ešte bude platiť vo forme nájomného. ()

BigDeal

Pilot (70%): Vyzerá to na úsmevný sitcom, ktorý by bol len ďalším tuctovým seriálom, keby v ňom nehrala Zooey Deschanel. Tá svojím prirodzeným herectvom a roztomilosťou zachraňuje aj slabšie vtipy. ()

McClane

Hodnocení pilotu: Nejsem fanda Zooey Deschanel, takže nemám důvod na to koukat pouze kvůli ní. Pilot je velmi nevyrovnaný, místy má vtipné momenty, místy je pouze trapný, místy nudí. Trojka hlavních hrdinů mě nezaujala a roztomilost ZD na mě bohužel neplatí. Sayōnara! 40% ()

Revanx

Dve hviezdicky naviac za Schmidta. A otazka do publika - je tu vobec niekto, koho zaujima jeho vztah so Cece? Ci nedajboze hocktora dalsia postava? ()

hous.enka

Po pilotním dílu následovala trochu zklamání (Couch mi chyběl), ale s koncem první série jsem natěšená na tu druhou. Podle mě role Jess Zooey víc než sedí. To její podivínství je vtipné a jiskření mezi ní a Nickem mě baví. Vtipností se to amozřejmě nemůže vyrovnat Přátelům, ale rozhodně musím říct, že se při sledování New girl (a to už při úvodní písničce Who´s that girl) rozhodně bavím. ()