Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

caMen

Michael Scott je nejlepší šéf na světě a v tomhle kanclu chci (ne)pracovat. 4 hvězdy, protože poslední série se nedají, kvůli absenci Steva Carella, sledovat. ()

Dvorik odpad!

Co to je proboha? Nevydržel jsem ani do konce 1.dílu. Neskutečná trapárna!!! Raději se podívejte na opravdovou kvalitu : Black Books, IT Crowd, Big Bang Theory. ()

Bytchaz

Americkou verzi jsem viděl dřív než britskou, takže jsem do toho šel naprosto bez předsudků. Už první díl (kterej je mimochodem prakticky identickej jako v britský verzi) naznačoval, že to bude něco neobyčejnýho, a taky to tak je. Steve Carell někde řikal, že na britskou verzi nekoukal, aby ho to nesvádělo k napodobování Gervaise, a udělal dobře. Gervais je výbornej, to nepopírám, ale to, co předvádí Carell, je naprostá dokonalost. Jeho variace na "That's what she said!", rádoby intelektuální monology, sexistický poznámky, rasový předsudky a zbabělost mě bavěj asi nejvíc z celýho obsazení. Což ovšem neznamená, že by to byla one-man show. Ono je to totiž přesně naopak. Britská verze mi občas připadala až moc soustředěná na postavu šéfa, ale tady dostává prostor celá kancelář. Samozřejmě je to taky daný tim, že americká verze má mnohem víc dílů a tim pádem víc času na rozvíjení postav a vytváření novejch vztahů. A zvládá to perfektně. O všech postavách se postupně dovíte něco zajímavýho a každá má spoustu prostoru. Co se týče humoru, tak ten je výbornej. Ale ne takovym tim způsobem, že se u toho smíchy válíte po zemi. Humor je tady většinou založenej na tom, že Michael je prostě debílek a snaží se odlehčit atmosféru v kanceláři svejma trapnejma vtípkama, konferencema, proslovama a tak dále. Je to úplně jiný, než jiný komediální seriály, co dneska běžej, a to mě strašně baví. ------- (SPOILER ALERT) ------- Navíc je mi hrozně sympatickej způsob, jakym se tvůrci vypořádali s linií Jim-Pam. Jsem rád, že nenajeli na klišé, který jsem nenáviděl třeba ve Scrubs a který přikazuje, že postavy se musej neustále z nějakejch důvodů rozcházet a dávat dohromady, aby se udrželo napětí. Tohle tady vůbec neni a doufám, že ani nebude. Prostě ty dva dali dohromady a zatim to vypadá, že to tak chtěj udržet, a to se mi líbí. ()

The_God

Nevím, možná jsem to jenom nepochopil, ale u tohohle seriálu jsem se téměř vůbec nebavil. I přesto, že mi přijde vtipné i spousta věcí, které ostatní považují přinejmenším za nudné, tak Kancl mě fakt nudí. ()

Peťko

V súčasnosti ide spolu s 30 Rock o to najlepšie čo sa v Amerike točí. Na celom seriále nie je jediná vec, ktorá by sa dala kritizovať. Scenár, herecké obsadenie a výkony, kamera a réžia s prehľadom prevyšuje všetko ostatné čo je v TV k videniu. Samozrejme hovorím o anglickom znení, dabing verziu som nikdy nevidel a ani po tom netúžim. Treba však podotknúť, že prvá séria, ktorá sa ešte držala UK predlohy je trochu slabšia. Pokiaľ mám doporučiť epizódu, ktorá potencionálnym divákom napovie o čo ide, tak S03E01 Gay Witch Hunt, alebo S04E09 Dinner Party. ()

da-a

Tak prázdné, až navýsost osobní. Tak duté, až po okraj naplněné hlubokou lidskostí. TAK trapné, až geniální. Tak odpadní, až čtyří hvězdičky. Steve Carrel je bůh. ()

JP84 odpad!

Ve s rovnání s britským originálem vychází tento seriál jen jako hodně nepovedený a nudný plagiát a to jak vtipy tak především hlavním představitelem. ()

JohnTheOne

První série je pouze slabším odvarem britské předlohy, která je mimochodem skvělá, dokonce ji doslovně kopíruje. Poté se ale naštěstí seriál pustí do vlastních kolejí a rozjede se do jednoho z nejlepších seriálů současnosti. Jednoznačně nejoblíbenější je postava Ryana. Škoda jen, že dostává tak málo prostoru. ()

Bornd

"That´s what she said." Pro mně už kultovní hláška jako spousta jiných. Král sitcomů a všech komediálních seriálů (tedy aspoň u mě). Musím říct, že u žádného seriálu jsem se tolikrát a tak moc nezasmál jako u tohohle. Steve Carell podává nadlidský výkon a neumím si jiného Michaela Scota představit ( Britskou verzi jsem neviděl, ani nechci nemám rád britský humor krom snad Červeného Trpaslíka). Je však pravda, že seriál nenadchne po prvních pár dílech, protože člověk musí ze začátku pochopit osobnosti všech a právě díky tomu dokáže být seriál tak trapně vtipný, že se člověk dokáže smát i obyčejným věcí. Charisma Michaela Scota je neuvěřitelné a je to moje oblíbená seriálová postava. Škoda jen, že Steve Carell už v seriálu nehraje, Kancl tím ztratil své kouzlo. Naštěstí však poslední dva díly opět u mně bodovali a tak se těším jak to bude pokračovat. Hodnocení seriálu 95% a nejlepší díl : Basketbal (i po padesátým shlédnutí neztrácí na vtipnosti. PS: Nedívat na verzi s českým dabingem nehorázně to seriál znechutí. ()

Nakash

Svěží a neotřelý "sitcom". Rozhodně jeden z nejvtipnějších seriálů, který jsem za dlouhou dobu viděl. A drží si stabilně úroveň narozdíl od dalších současných seriálů jako THE BIG BANG THEORY nebo HIMYM. V tomto případě je každá série velice dobrá. UK verzi jsem nesledoval protože nemůžu vystát Gervaise, takže nemám porovnání ale s jistotou mohu říct, že v dnešní záplavě seriálů tento vysoko vyčnívá. ()

kessi

Zvládla jsem 3 díly a vůbec mě to nebavilo. Britskou verzi jsem neviděla a vidět ani nechci. Vůbec mi to nesedí, ve všech ohledech. ()

martin5504

Zábavný a skvelý. Kancl je jedna veľká rodina, ktorú síce riadi trápny šéf, ale to je na tom skvelé a zábavné. Seriál nie je len o vtipoch a zábave, ale aj o skvelom príbehu a preto je The Office jeden z najkvalitnejších seriálov sveta. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování