7 pádů Honzy Dědka (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2012, 50 min

Honza Dědek, Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová, Michal Malátný, Ondřej Sokol, Pavla Tomicová, Tomáš Klus, Karel Šíp, Jitka Schneiderová, Martina Mrakviová, Tomáš Sedláček, Helena Vondráčková, Jana Stryková, Marek Taclík, Ondřej Soukup, Tomáš Kožíšek, Jiří Štěpnička, Vojtěch Kotek, Jaroslav Uhlíř, Ewa Farna, Jan Kraus, Jiří X. Doležal, Miřenka Čechová, Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Martin Zeller, Kryštof Hádek, Barbora Poláková, Lukáš Hejlík, Roman Vojtek, Nikol Moravcová, Nikol Štíbrová, Albert Černý, Martin Písařík, Michal Viewegh, Michal Novotný, Roman Vaněk, Richard Krajčo, Andrea Kerestešová, Vladimír Franz, Daniel Štrauch, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Johny Machette, Vladimir 518, Jindra Polák, Ondřej Málek, Martin Kasal, Jan Rek, Ludvík Kulich, Janek Kovářík, Saša Smutný, Kateřina Marie Tichá, Petr Cífka, Anna Fialová, Eliška Mrázová, Anna Čtvrtníčková, Anna Polívková, Petr Lexa, Roman Zach, Tomáš Baldýnský, Veronika Žilková, Jan P. Muchow, Michael Kocáb, David Gránský, Michal Horáček, Jana Plodková, Zdeněk Piškula, Marie Doležalová, Kristýna Leichtová, Bolek Polívka, Ivana Chýlková, Zuzana Stivínová, Marek Vašut, Vanda Hybnerová, Patrik Děrgel, Václav Noid Bárta, Jiří Strach, Pavel Liška, Alexander Hemala, David Novotný, Veronika Kokešová, Aleš Háma, Míra Nosek, David Prachař, Vilma Cibulková, Hynek Čermák, Marcela Březinová, Klára Vytisková, David Matásek, Michal Hrůza, Marta Jandová, Táňa Pauhofová, Markéta Konvičková, Gabriela Koukalová, Tereza Kostková, Hana Vagnerová, Kamil Střihavka, Martin Procházka, Adela Vinczeová, Robert Záruba, Radek Štěpánek, Dominika Mesarošová, Natálie Kocábová, Ondřej Ruml, Marek Ztracený, Kamil Bartošek, Ondřej Havelka, Monika Absolonová, Josef Vojtek, Petra Hřebíčková, Tomáš Matonoha, Ladislav Hruška, Iva Pazderková, Lucie Bílá, Igor Chmela, Ondřej Hejma, Jaromír Bosák, Raego, Petr Florián, Veronika Arichteva, Martina Pártlová

Tenhle pseudointelektuál mi nevoněl už když si honil triko na rádiu jedna, ale musím uznat, že tady ten pořad mu nevyšel nejhůř. Hlavně je vidět obrovský rozdíl v rozměru ega oproti jeho konkurentovi - židozednáři, kterému, když mu nějakej host nevoní, klidně z něj udělá čuráka (a tím nejvíc i ze sebe). Tady to není o tom vyselektovat hosty podle židozednářského klíče a ty nevyhovující odpravit, tady to je o snaze s každým najít alespoň trochu společnou řeč.(15.12.2014)

Zdá se, že Honzové umějí Talkshow jako nikdo jiný. Dokáže si rejpnout (což se mě líbí u Krause) ale zároveň dokáže rozumně mluvit (to jsem viděl taky u Krause). Takže to vlastně je zatraceně podobný tomu co Kraus dělá. Honza Dědek ale bohužel nění tak profláknutej. Ale nebojte, ono se to zlepší s tím, jak si tma každou chvíli dotáhne nějakýho jůtůbéra.(11.11.2016)

Pro Talk-show platí jednoduchý vzoreček a to že se rovná součtu moderátora a hosta. No u 7 pádů Honzy Dědka se má takhle. Faktor první „Dědek Jan“: Máte moderátory jako Jan Kraus, kteří hosty potřebují pouze ke svému sebeukojování, máte moderátory jako Karel Šíp, kterému jsou hosté partnery, a pak máme moderátory, kteří vlastně vůbec nejsou moderátoři a v číšnickém úboru usrkávajíc vodu se snaží zuby nehty držet kormidla a sem tam hodit do placu nějaký ten v úvozkách vtip. Faktur druhý „guests“: S hosty to máte těžké, dopředu jim do hlavy nevidíte a když se jejich výběr ne zcela zdaří, máte z pořadu, na který jste se pečlivě připravovali, houbovou omáčku. Tudíž ohledně tohoto hlediska by se dal výsledek nazvat „jak kdy“…………….doporučil bych díly s Lukášem Pavláskem, Romanem Vaňkem nebo Nikol Štíbrovou.(25.7.2013)

Najviac neformálna talk-show v ČR. Pokec u piva bez piva v štýle ty vole čo celý deň robíš, kde to robíš, čo chystáš a nerobil si náhodou v minulosti to a hento? Uvoľnená atmosféra, ktorá keď sa spojí s dobrou kombináciou hostí, tak sa Vám dostane nadpriemernej zábavy. Môj obľúbený diel je kombinácia Taclík-Záruba-Banášová.(3.12.2017)

Nakolik má někdo tendence srovnávat Honzu Dědka s Krausem, tak je docela mimo korýtko. Přeci jen, Honza Dědek není herec, ani vycválaný televizní bavič. Tedy jen další plus do jeho zahrádky. Jeho způsob Talk Show mi přišel daleko civilnější, přirozenější a tedy zábavnější. Přehled má, inteligenci také i nějaký ten sysel pro srandu, co více chtít na domácí půdě? Samozřejmě na nejlepší Talk Show světa Mezi dvěma kapradinami to nedosáhne, to se nebojím, přesto je tam něco, co já osobně velmi vítám - civilnost, uvolněnost a osobitost. V neposlední řadě také výběr hostů. Upřímně, u Krause je to někdy dost nuda a křeč. Opravdu, nesrovnávejte nesrovnatelné.(11.12.2013)

• - Stejně jako v pořadu Show Jana Krause (od r. 2010) se jednou Honza Dědek na úvod zeptal, zdali je přítomen pan Odvárka, stálý návštěvník pořadu Jana Krause. Bylo tedy pro něj velkým překvapením, když se pan Odvárka přihlásil, že přítomen je. (nopud)

• - Adam Mišík v show exluzivně představil svůj první song "Tvoje světy". (tsatsiki)