poster

7 pádů Honzy Dědka (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2012, 50 min

Hrají:

Honza Dědek, Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová, Michal Malátný, Ondřej Sokol, Pavla Tomicová, Tomáš Klus, Karel Šíp, Jitka Schneiderová, Martina Mrakviová, Tomáš Sedláček, Helena Vondráčková, Jana Stryková, Marek Taclík, Ondřej Soukup, Tomáš Kožíšek, Jiří Štěpnička, Vojtěch Kotek, Jaroslav Uhlíř, Ewa Farna, Jan Kraus, Jiří X. Doležal, Miřenka Čechová, Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Martin Zeller, Kryštof Hádek, Barbora Poláková, Lukáš Hejlík, Roman Vojtek, Nikol Moravcová, Nikol Štíbrová, Albert Černý, Martin Písařík, Michal Viewegh, Michal Novotný, Roman Vaněk, Richard Krajčo, Andrea Kerestešová, Vladimír Franz, Daniel Štrauch, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Johny Machette, Vladimir 518, Jindra Polák, Ondřej Málek, Martin Kasal, Jan Rek, Ludvík Kulich, Janek Kovářík, Saša Smutný, Kateřina Marie Tichá, Petr Cífka, Anna Fialová, Eliška Mrázová, Anna Čtvrtníčková, Anna Polívková, Petr Lexa, Roman Zach, Tomáš Baldýnský, Veronika Žilková, Jan P. Muchow, Michael Kocáb, David Gránský, Michal Horáček, Jana Plodková, Zdeněk Piškula, Marie Doležalová, Kristýna Leichtová, Bolek Polívka, Ivana Chýlková, Zuzana Stivínová, Marek Vašut, Vanda Hybnerová, Patrik Děrgel, Václav Noid Bárta, Jiří Strach, Pavel Liška, Alexander Hemala, David Novotný, Veronika Kokešová, Aleš Háma, Míra Nosek, David Prachař, Vilma Cibulková, Hynek Čermák, Marcela Březinová, Klára Vytisková, David Matásek, Michal Hrůza, Marta Jandová, Táňa Pauhofová, Markéta Konvičková, Gabriela Koukalová, Tereza Kostková, Hana Vagnerová, Kamil Střihavka, Martin Procházka, Adela Vinczeová, Robert Záruba, Radek Štěpánek, Dominika Mesarošová, Natálie Kocábová, Ondřej Ruml, Marek Ztracený, Kamil Bartošek, Ondřej Havelka, Monika Absolonová, Josef Vojtek, Petra Hřebíčková, Tomáš Matonoha, Ladislav Hruška, Iva Pazderková, Lucie Bílá, Igor Chmela, Ondřej Hejma, Jaromír Bosák, Raego, Petr Florián
 • Plechpetr
  *****

  Zdá se, že Honzové umějí Talkshow jako nikdo jiný. Dokáže si rejpnout (což se mě líbí u Krause) ale zároveň dokáže rozumně mluvit (to jsem viděl taky u Krause). Takže to vlastně je zatraceně podobný tomu co Kraus dělá. Honza Dědek ale bohužel nění tak profláknutej. Ale nebojte, ono se to zlepší s tím, jak si tma každou chvíli dotáhne nějakýho jůtůbéra.(11.11.2016)

 • rezor
  *

  Tohle má od kvalitní talk-show hodně daleko. Jediné plus, které v porovnání s českou klasikou má, jsou zajímavější hosté díky kratší době běhu, avšak Dědek zkrátka nemá ten drive a potřebné sympatie k tomu, aby mohl vést show tohoto rozměru. O to horší se jeví tato show, pokud sledujete i zámořské verze tohoto formátu...(2.7.2016)

 • BoPo
  ***

  Najviac neformálna talk-show v ČR. Pokec u piva bez piva v štýle ty vole čo celý deň robíš, kde to robíš, čo chystáš a nerobil si náhodou v minulosti to a hento? Uvoľnená atmosféra, ktorá keď sa spojí s dobrou kombináciou hostí, tak sa Vám dostane nadpriemernej zábavy. Môj obľúbený diel je kombinácia Taclík-Záruba-Banášová.(3.12.2017)

 • kingik
  odpad!

  Sedm odpadů pro Honzu Hnědka. Slizký, arogantní, nadřazený, s permanentně nepříjemným výrazem ve tváři. Stejně tak nepříjemně působí každý pořad, kde se objevil. Ty rozhovory se odehrávají na divadelním pódiu. Stlučená prkna a do toho věčně nasupený a nepříjemný rádoby moderátor. Toto trpět nehodlám. I Langmajer, od něhož jsem čekal, že se do něj obuje, ochotně odpovídal na ty jeho zvrácenosti. Tak tady máš osmý pád ode mě. 0/10(15.9.2017)

 • URBAN
  ****

  Asi druhá Talk-Show která u nás existuje a sice není tak dobrá jako Show Jana Krause , ale poslední dobou tam má zajímavější hosty než král tohoto řemesla jenže Honza Dědek není tak zábavný , ale zajímalo by mě proč nemá svoje místo v televizi protože je to skvělý a kdyby mu pomohla televize která by určitě zvýšila kvality této Talk-Show tak by se tento pořad mohl povýšit na vyšší úroven .(20.12.2013)

 • - Stejně jako v pořadu Show Jana Krause (od r. 2010) se jednou Honza Dědek na úvod zeptal, zdali je přítomen pan Odvárka, stálý návštěvník pořadu Jana Krause. Bylo tedy pro něj velkým překvapením, když se pan Odvárka přihlásil, že přítomen je. (nopud)

 • - Adam Mišík v show exluzivně představil svůj první song "Tvoje světy". (tsatsiki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace