poster

7 pádů Honzy Dědka (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2012, 50 min

Hrají:

Honza Dědek, Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová, Michal Malátný, Ondřej Sokol, Pavla Tomicová, Tomáš Klus, Karel Šíp, Jitka Schneiderová, Martina Mrakviová, Tomáš Sedláček, Helena Vondráčková, Jana Stryková, Marek Taclík, Ondřej Soukup, Tomáš Kožíšek, Jiří Štěpnička, Vojtěch Kotek, Jaroslav Uhlíř, Ewa Farna, Jan Kraus, Jiří X. Doležal, Miřenka Čechová, Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Martin Zeller, Kryštof Hádek, Barbora Poláková, Lukáš Hejlík, Roman Vojtek, Nikol Moravcová, Nikol Štíbrová, Albert Černý, Martin Písařík, Michal Viewegh, Michal Novotný, Roman Vaněk, Richard Krajčo, Andrea Kerestešová, Vladimír Franz, Daniel Štrauch, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Johny Machette, Vladimir 518, Jindra Polák, Ondřej Málek, Martin Kasal, Jan Rek, Ludvík Kulich, Janek Kovářík, Saša Smutný, Kateřina Marie Tichá, Petr Cífka, Anna Fialová, Eliška Mrázová, Anna Čtvrtníčková, Anna Polívková, Petr Lexa, Roman Zach, Tomáš Baldýnský, Veronika Žilková, Jan P. Muchow, Michael Kocáb, David Gránský, Michal Horáček, Jana Plodková, Zdeněk Piškula, Marie Doležalová, Kristýna Leichtová, Boleslav Polívka, Ivana Chýlková, Zuzana Stivínová, Marek Vašut, Vanda Hybnerová, Patrik Děrgel, Václav Noid Bárta, Jiří Strach, Pavel Liška, Alexander Hemala, David Novotný, Veronika Kokešová, Aleš Háma, Míra Nosek, David Prachař, Vilma Cibulková, Hynek Čermák, Marcela Březinová, Klára Vytisková, David Matásek, Michal Hrůza, Marta Jandová, Táňa Pauhofová, Markéta Konvičková, Gabriela Koukalová, Tereza Kostková, Hana Vagnerová, Kamil Střihavka, Martin Procházka, Adela Vinczeová, Robert Záruba, Radek Štěpánek, Dominika Mesarošová, Natálie Kocábová, Ondřej Ruml, Marek Ztracený, Kamil Bartošek, Ondřej Havelka, Monika Absolonová, Josef Vojtek, Petra Hřebíčková, Tomáš Matonoha, Ladislav Hruška, Iva Pazderková, Lucie Bílá, Igor Chmela, Ondřej Hejma, Jaromír Bosák, Raego, Petr Florián
 • URBAN
  ****

  Asi druhá Talk-Show která u nás existuje a sice není tak dobrá jako Show Jana Krause , ale poslední dobou tam má zajímavější hosty než král tohoto řemesla jenže Honza Dědek není tak zábavný , ale zajímalo by mě proč nemá svoje místo v televizi protože je to skvělý a kdyby mu pomohla televize která by určitě zvýšila kvality této Talk-Show tak by se tento pořad mohl povýšit na vyšší úroven .(20.12.2013)

 • Zagros
  odpad!

  Bez debat nejhorší talk-show u nás co znám. Moderátor Honza Dědek je pro mě velmi nepříjemný a jeho moderátorské i bavičské schopnosti jsou na bodu mrazu. Skladba hostů bída (myslím tu návaznost jeden na druhého) a výběr neoriginální. Svým hostům neustále skáče do řeči, nenechá je rozvést žádnou myšlenku a k tomu není ani trochu vtipný. Mrkl jsem se na pár dílů se zajímavými hosty a přesto jsem měl velký problém se dokoukat do konce. Vracet se k dalšímu sledování už rozhodně nehodlám.(29.11.2017)

 • kingik
  odpad!

  Sedm odpadů pro Honzu Hnědka. Slizký, arogantní, nadřazený, s permanentně nepříjemným výrazem ve tváři. Stejně tak nepříjemně působí každý pořad, kde se objevil. Ty rozhovory se odehrávají na divadelním pódiu. Stlučená prkna a do toho věčně nasupený a nepříjemný rádoby moderátor. Toto trpět nehodlám. I Langmajer, od něhož jsem čekal, že se do něj obuje, ochotně odpovídal na ty jeho zvrácenosti. Tak tady máš osmý pád ode mě. 0/10(15.9.2017)

 • Segrestor
  *****

  Nakolik má někdo tendence srovnávat Honzu Dědka s Krausem, tak je docela mimo korýtko. Přeci jen, Honza Dědek není herec, ani vycválaný televizní bavič. Tedy jen další plus do jeho zahrádky. Jeho způsob Talk Show mi přišel daleko civilnější, přirozenější a tedy zábavnější. Přehled má, inteligenci také i nějaký ten sysel pro srandu, co více chtít na domácí půdě? Samozřejmě na nejlepší Talk Show světa Mezi dvěma kapradinami to nedosáhne, to se nebojím, přesto je tam něco, co já osobně velmi vítám - civilnost, uvolněnost a osobitost. V neposlední řadě také výběr hostů. Upřímně, u Krause je to někdy dost nuda a křeč. Opravdu, nesrovnávejte nesrovnatelné.(11.12.2013)

 • J.M.Novak
  odpad!

  V mém komentáři vlastně ani nejde než znovu nepoužít termín "krausovina" mého kolegy fila.tes. Talk show totiž není nic jiného, než velice nepovedený, především ale trapný a slabý pokus o to překonat pořad formátu Show Jana Krause/Uvolněte se, prosím .... *Talk show natáčená v divadle Akropolis, do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí.*, je podle komentáře obsahem této věci. Bohužel ale musím konstatovat, že u zajímavých hostů to začíná, zároveň ale i končí.(22.5.2014)

 • - Adam Mišík v show exluzivně představil svůj první song "Tvoje světy". (tsatsiki)

 • - Stejně jako v pořadu Show Jana Krause (od r. 2010) se jednou Honza Dědek na úvod zeptal, zdali je přítomen pan Odvárka, stálý návštěvník pořadu Jana Krause. Bylo tedy pro něj velkým překvapením, když se pan Odvárka přihlásil, že přítomen je. (nopud)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace