7 pádů Honzy Dědka (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2012, 450x50 min

Účinkují:

Honza Dědek, Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová, Michal Malátný, Ondřej Sokol, Pavla Tomicová, Tomáš Klus, Karel Šíp, Jitka Schneiderová, Martina Mrakviová, Tomáš Sedláček, Helena Vondráčková, Jana Stryková, Marek Taclík, Ondřej Soukup, Tomáš Kožíšek, Jiří Štěpnička, Vojtěch Kotek, Jaroslav Uhlíř, Ewa Farna, Jan Kraus, Jiří X. Doležal, Miřenka Čechová, Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Martin Zeller, Kryštof Hádek, Barbora Poláková, Lukáš Hejlík, Roman Vojtek, Nikol Moravcová, Nikol Štíbrová, Albert Černý, Martin Písařík, Michal Viewegh, Michal Novotný, Roman Vaněk, Richard Krajčo, Andrea Růžičková, Vladimír Franz, Daniel "GoGo" Štrauch, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Johny Machette, Vladimir 518, Jindra Polák, Ondřej Málek, Martin Kasal, Jan Rek, Ludvík Kulich, Janek Kovářík, Saša Smutný, Kateřina Marie Tichá, Petr Cífka, Anna Fialová, Eliška Mrázová, Anna Čtvrtníčková, Anna Polívková, Petr Lexa, Roman Zach, Tomáš Baldýnský, Veronika Žilková, Jan P. Muchow, Michael Kocáb, David Gránský, Michal Horáček, Jana Plodková, Zdeněk Piškula, Marie Doležalová, Kristýna Leichtová, Bolek Polívka, Ivana Chýlková, Zuzana Stivínová, Marek Vašut, Vanda Hybnerová, Patrik Děrgel, Václav Noid Bárta, Jiří Strach, Pavel Liška, Alexander Hemala, David Novotný, Veronika Kokešová, Aleš Háma, Míra Nosek, David Prachař, Vilma Cibulková, Hynek Čermák, Marcela Březinová, Klára Vytisková, David Matásek, Michal Hrůza, Marta Jandová, Táňa Pauhofová, Markéta Konvičková, Gabriela Koukalová, Tereza Kostková, Hana Vagnerová, Kamil Střihavka, Martin Procházka, Adela Vinczeová, Robert Záruba, Radek Štěpánek, Dominika Mesarošová, Natálie Kocábová, Ondřej Ruml, Marek Ztracený, Kazma, Ondřej Havelka, Monika Absolonová, Josef Vojtek, Petra Hřebíčková, Tomáš Matonoha, Ladislav Hruška, Iva Pazderková, Lucie Bílá, Igor Chmela, Ondřej Hejma, Jaromír Bosák, Raego, Petr Florián, Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Taťána Chvojka, Tereza Mašková, Martin Hofmann
  • rezor

Tohle má od kvalitní talk-show hodně daleko. Jediné plus, které v porovnání s českou klasikou má, jsou zajímavější hosté díky kratší době běhu, avšak Dědek zkrátka nemá ten drive a potřebné sympatie k tomu, aby mohl vést show tohoto rozměru. O to horší se jeví tato show, pokud sledujete i zámořské verze tohoto formátu...(2.7.2016)

• J.M.Novak

V mém komentáři vlastně ani nejde než znovu nepoužít termín "krausovina" mého kolegy fila.tes. Talk show totiž není nic jiného, než velice nepovedený, především ale trapný a slabý pokus o to překonat pořad formátu Show Jana Krause/Uvolněte se, prosím .... *Talk show natáčená v divadle Akropolis, do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí.*, je podle komentáře obsahem této věci. Bohužel ale musím konstatovat, že u zajímavých hostů to začíná, zároveň ale i končí.(22.5.2014)

O ždibec víc než ty zahraniční interview mě baví hlavně ty naprosto přirozené české talkshow typu Všechnopárty a právě v jeho šlépějích jde moc hezky milý chlapík jménem Honza Dědek a jeho show, která šla z naprosto neznámého důvodu dlouho kolem mě. Přitom jako podcast je asi tím vůbec nejlepším a nejzábavnějším formátem na cesty či jen jako podklad k práci do školy.(29.2.2020)

Zdá se, že Honzové umějí Talkshow jako nikdo jiný. Dokáže si rejpnout (což se mě líbí u Krause) ale zároveň dokáže rozumně mluvit (to jsem viděl taky u Krause). Takže to vlastně je zatraceně podobný tomu co Kraus dělá. Honza Dědek ale bohužel nění tak profláknutej. Ale nebojte, ono se to zlepší s tím, jak si tma každou chvíli dotáhne nějakýho jůtůbéra.(11.11.2016)

Pro Talk-show platí jednoduchý vzoreček a to že se rovná součtu moderátora a hosta. No u 7 pádů Honzy Dědka se má takhle. Faktor první „Dědek Jan“: Máte moderátory jako Jan Kraus, kteří hosty potřebují pouze ke svému sebeukojování, máte moderátory jako Karel Šíp, kterému jsou hosté partnery, a pak máme moderátory, kteří vlastně vůbec nejsou moderátoři a v číšnickém úboru usrkávajíc vodu se snaží zuby nehty držet kormidla a sem tam hodit do placu nějaký ten v úvozkách vtip. Faktur druhý „guests“: S hosty to máte těžké, dopředu jim do hlavy nevidíte a když se jejich výběr ne zcela zdaří, máte z pořadu, na který jste se pečlivě připravovali, houbovou omáčku. Tudíž ohledně tohoto hlediska by se dal výsledek nazvat „jak kdy“…………….doporučil bych díly s Lukášem Pavláskem, Romanem Vaňkem nebo Nikol Štíbrovou.(25.7.2013)

• - Stejně jako v pořadu Show Jana Krause (od r. 2010) se jednou Honza Dědek na úvod zeptal, zdali je přítomen pan Odvárka, stálý návštěvník pořadu Jana Krause. Bylo tedy pro něj velkým překvapením, když se pan Odvárka přihlásil, že přítomen je. (nopud)

• - Adam Mišík v show exluzivně představil svůj první song "Tvoje světy". (tsatsiki)