7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek

Hudba:

Xindl X

Účinkují:

Honza Dědek (moderátor), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (více)

Talk show natáčená v Malostránské besedě v Praze (dříve natáčená v divadle Akropolis), do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí. (tsatsiki)

Sa.sa

Za mě rozhodně 5 hvězd si zaslouží tento pořad... Super výběr hostů, kteří pobaví a umějí vyprávět a o tom je tento pořad... ()

SkeeveTulp

Standardní "Late Night Show", ale J.D. bere své hosty jako hosty, o kterých se snaží zjistit maximum. Narozdíl od Krause, který hosty buď zesměšňuje, nebo jim leze do zadku. ()

Dr.Gogo odpad!

Trapná kopie Talk show s Krausem, Ozvučení pořadu je jak někde z hajzlů v jeskyni a ten rádobyvtipnej moderátor, tak tomu mám sto chutí zaseknout sekeru do tý jeho mastný pěšinky! Nejvíc na něm ale miluju ten moment, jak vždycky honem rychle zamrmlá nějakou tu kratičkou rádoby vtipnou hlášku aby to stihl než ho přehluší smích publika, který ale nikdy nepříjde. ()

Calabria

7 pádu honzy dědka je taková polo trapná a polo vtiplná show, mě osobně to moc nebaví a většinou to na youtube v půli vypnu, i když tam je host sebe lepší. V podání Honzy Dědka show je to nuda. 2* za hosty ()

Fash

Imitace Krause? V čem prosím? Stůl, nápoj a gauč využívá 90% talkshow. Honza nepropaguje hlavně sebe jako Jan Kraus, právě naopak. V poslední době snad jediná talkshow (na úúújovni..Luďo) kde se od hostů divák i něco dozví a nekouká jen na dominujícího moderátora. ()

zuzam

Momentálně jeho talkshow oceňuji výš než Krausovu a Šípovu, nepokládá hloupé otázky a nezesměšňuje hosty, jeho otázky i poznámky jsou vtipné a dává dostatek prostoru hostovi, o kterém si ale dopředu zjistil dost informací. ()

uruguay

klasická Talk show, hosti jsou různí, jen ten moderátor je bohužel stále stejný, pan Dědek mi nesedí, nedává zajímavé otázky, občas skočí do řeči a hlavně je více trapný než vtipný, radši sleduju jeho pořad o hudbě, kde vypadá, že se vyzná. ()

lupulus111

Kdo to tak strašně podhodnotil sakra?! Někdy to hodnocení na ČSFD hodně moc velmi nechápu... Nic méně, za mě velmi příjemný formát talk show :) ()

Dobry_clovek

Nektere veci jsou proste nevysvetlitelne a mezi ne patri i obliba Honzy Dedka jako moderatora. Jen tezko si lze predstavit nekoho tak necharismatickeho, nepohotoveho a nevtipneho jako je on, a ktery si presto udrzuje pomerne vysoky pocet fanousku. Nemam pro to vysvetleni. Snad jen, ze na rozdil od Krause, necha ( obcas ) hosty mluvit a nedela z toho show Honzy Dedka, kde by se predvadel predevsim on sam. A mozna, ze nekterym i imponuje moderator, ktery teka pohledem, z nervozity se neustale olizuje a pusobi prkenne jako by to pokazde delal poprve. V jednom rozhovoru Dedek rikal, ze byl jeho sen mit vlastni talk show a ja mu to verim. Sen se mu splnil. Vsichni ale tusime, ze v jakekoli jine zemi by nepostoupil ani z prvniho kola konkurzu. Nezbyva nez mu prat aby si zval tak zajimave hosty, ze jeho talkshow utahnou sami a ze on sam tam v podstate nebude treba. ()

Vlastekk

Tak tady je ukázkový příklad toho, jak je důležité vybrat si ty správné hosty do takových pořadu. Bohužel to, že se občas někdo vyskytne na televizní obrazovce z něj hned neudělá člověka něčím výjimečně zajímavého, takže v případě rádoby herců, kteří jsou placení jen za to, že blbě tlachaj určitě díru do světa neudělá. Dávám jednu hvězdu za vzornou kopii pořadu ČT ()

diamond

V současné době talk show srovnatelná s Janem Krausem. Honza Dědek se o dost zlepšil a díl od dílu jsou rozhovory kvalitnější, záleží samozřejmě na pozvaných hostech. V poslední době nejlepší host Laco Deczi, jeho upřímnost a spontánnost mně dostala a doporučuji. Show je nejlepší sledovat na kanálu YouTube, kde jsou nezkrácené rozhovory oproti sestříhanému pořadu v TV. ()

MrAldridge odpad!

Zákáz sledování toho pořadu by měla být první věc, maximálně druhá po Partičce, kterou EU v rámci energetických úspor nařídí. Ušetřená elektřina se může využít na nabíjení zametacích vozů, které budou čistit chodníky posrané od holubů. ()

Radeck

Musím dát prostě plný počet hvězd protože mně ten pořad hrozně baví. Pan Dědek si na nic nehraje dokáže naslouchat, neskáče do řeči hostům stejně jako pan Šíp a když už hodí k hostům hlášku tak to má ten správný humor a pointu. Díky Bohu za takové lidi co dokáží pobavit a nebýt za každou cenu vtipní neb trapní. ()

Dr.Marek

Pokazdy kdyz tenhle moderator otevre pusu, tak kazdej musi okamzite pochopit jak to vypada, kdyz clovek nema smysl pro humor. Spis antismysl. On opravdu vysvetli kazdy vtip, ke kteremu omylem behem poradu dojde... . A to, ze hoste hezky povidaji spis vypovida o tom, ze dostali prostor od cloveka co nema co rict. A pri jeho radoby vtipnem uvodu, se spolknutymi koncemi vet, se mi trapnosti krouti prsty u nohou. Jestli tenhle clovek muze moderovat, tak pak uz opravdu kazdej. To uz i Srstka se svým "Chcete mě" proti nemu byl "Pan moderator". Kazdopadne, porad je to, mezi arogantnim a milionkrat obehranym Krausem, co rad posloucha jen sam sebe, a Sipem, ktery chce po lidech vysvetlovat i nadech a vydech a jehoz humor spociva v prereknuti hodnych zaku treti tridy zakladni skoly, porad jeste spicka - a to prave diky tomu prostoru co zbyva lidem k sebeprezentaci nerusene agresivnim skakanim do reci. A proto ma i takovou navstevnost. Navzdory tomu vsemu pokrytecky na ten porad koukam rad :-) ()

Redyx1 odpad!

To se nedá slušně komentovat!Dědek je total trapák a jen se snaží kopirovat Krause a heho pořád. A vystupuje chudák v trapných kšandách! ()

MarekTulen

Honza Dědek tu jako pořadatel sedí, ale už tolik nepobaví, to je trochu zlé, ale na druhou stranu tu máme hosty, kteří tu vždy rozesmějí. Za mě fakt zábavný pořad, u kterého se hodně věcí člověk i dozví. Pokud nechcete každou sekundu se smát a chcete takový alá podcast, je tohle dostatečné. ()

community odpad!

nějak tomuto pořadu spadl řemen, vůbec nevím, jak se to stalo, možná tím, že je na TV obrazovce, JD býval vtipný a fajn, ale to je úplně pryč ()

Mindf_ck

Talk-show ve které hosté dělají 99% práce, zatímco talk host je jenom do počtu. Ve své podstatě to je zábavná show, protože Suchánek, Dejdar nebo Prachař zábavní jsou, ale samotný Dědek je spíš zticha a občas hodí hlášku, kterou hosté většinou přejdou bez povšimnutí stejně jako publikum. To zase tleská ve strašně divných momentech a kolikrát hosta přeruší. Průměrná talk-show, která je divná, nedopečená, ale přesto poměrně zábavné. Jo a tahle znělka je totální sračka. ()