7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek

Hudba:

Xindl X

Účinkují:

Honza Dědek (moderátor), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (více)

Talk show natáčená v Malostránské besedě v Praze (dříve natáčená v divadle Akropolis), do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí. (tsatsiki)

Olík

Pro Talk-show platí jednoduchý vzoreček a to že se rovná součtu moderátora a hosta. No u 7 pádů Honzy Dědka se má takhle. Faktor první „Dědek Jan“: Máte moderátory jako Jan Kraus, kteří hosty potřebují pouze ke svému sebeukojování, máte moderátory jako Karel Šíp, kterému jsou hosté partnery, a pak máme moderátory, kteří vlastně vůbec nejsou moderátoři a v číšnickém úboru usrkávajíc vodu se snaží zuby nehty držet kormidla a sem tam hodit do placu nějaký ten v úvozkách vtip. Faktur druhý „guests“: S hosty to máte těžké, dopředu jim do hlavy nevidíte a když se jejich výběr ne zcela zdaří, máte z pořadu, na který jste se pečlivě připravovali, houbovou omáčku. Tudíž ohledně tohoto hlediska by se dal výsledek nazvat „jak kdy“…………….doporučil bych díly s Lukášem Pavláskem, Romanem Vaňkem nebo Nikol Štíbrovou. ()

J.M.Novak odpad!

V mém komentáři vlastně ani nejde než znovu nepoužít termín "krausovina" mého kolegy fila.tes. Talk show totiž není nic jiného, než velice nepovedený, především ale trapný a slabý pokus o to překonat pořad formátu Show Jana Krause/Uvolněte se, prosím .... *Talk show natáčená v divadle Akropolis, do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí.*, je podle komentáře obsahem této věci. Bohužel ale musím konstatovat, že u zajímavých hostů to začíná, zároveň ale i končí. ()

Plechpetr

Zdá se, že Honzové umějí Talkshow jako nikdo jiný. Dokáže si rejpnout (což se mě líbí u Krause) ale zároveň dokáže rozumně mluvit (to jsem viděl taky u Krause). Takže to vlastně je zatraceně podobný tomu co Kraus dělá. Honza Dědek ale bohužel nění tak profláknutej. Ale nebojte, ono se to zlepší s tím, jak si tma každou chvíli dotáhne nějakýho jůtůbéra. ()

kluzo

Dědek je příjemný, vtipný a přirozený posunovač monologů pozvaných hostů, kteří tak na sebe prásknou mnohem více, než když má moderátor potřebu zviditelnit hlavně sebe jako egoista Kraus. ()

JBMAVERICK

Mam hrozně rád pořady s rozhovorama, co jsou zároveň vtipný.. - Talk show. U nás bohužel neni moc z čeho vybírat. Show jana Krause - Krause mam rád jako herce i jako člověka, ale vadí mi, že si zve občas exoty, jenom proto, že jsou to exoti. Kolikrát se člověk z rozhovoru nedozví vůbec nic. Do toho všeho debilní písničky jeho syna. Pak je tu Všechnopárty - asi to nejlepší co nám česká talk show nabízí. Karel Šíp to občas přehání s děláním blba ze sebe sama, ale pořád si pořad drží nějakou úroveň. No pak tu máme 7 pádů Honzy Dědka. Na tomhle pořadu mi vadí šíleně jedna věc - Honza Dědek. Neumí dělat talk show, ptá se na píčoviny a vyloženě je vidět, že je rád, když mluví host a nemusí vymejšlet na co se ptát. Pokud Host nemluví sám od sebe, je v prdeli a rozhovor je o ničem. Škoda. Tolik asi komentář k našim "Talk show". ()

akvidzerp

Tahle talkshow má příjemně uvolněnou atmosféru. Baví mě výběr hostů, od kterých se díky moderátorovi i něco dozvíme. Dědek rulez! ()

Razzor_82

Talk-show na snesitelné úrovni. Honza Dědek patří k těm příjemnějším moderátorům. Na rozdíl od konkurence z něj nesrší vlezlost arogance. Záleží na výběru hostů. Zábava je to nestrojená a pokec bez stresu jako jen tak někde u vína. 6/10 ()

Oonika

Prostě mi u nás talk-show hrozně chybí a tohle mi přijde na naše poměry docela fááájn. A někdy je to vážně legrace! ()

ChickenPate

On existuje díl, kde by nezaznělo "ale to je Brno"? Moderátor, který Krausovi vyčítá, že na YouTube automaticky blokuje komentáře, ale současně přiznává, že komentáře nečte a názory diváků ho nezajímají? No bohužel, potenciál ke zlepšení nula, jen musím uznat, že se  kvůli některým hostům dívám... ()

Kozy9

Dedek nie je vhodný na talkshow... snaží sa nahadzovať vtipné veci, ale tie vždy skončia trápnym tichom alebo niečim čo ledva zachraňuje pozvaný hosť. Slabota... 60% ()

Scraffy

Celkom príjemná šou, ktorá má príjemného a na nič sa nehrajúceho moderátora. Dá sa na to pozerať, ale je tam ešte hodne veľa vecí, čo treba meniť. ()

topi80 odpad!

To už fakt může mít svou talkšou každý krajně nesympatický upocený jedinec, u kterého je už na první pohled patrné, že se pro kameru ani mikrofon opravdu nenarodil? ()

Tamdydam

Nízké hodnocení dávám navzdory tomu, že se vetšinou více či méně dobře bavím. Je to totiž zpravidla jen kvůli hostům, kteří zaplať pánbůh, mohou mluvit. Narozdíl od hostů Jana Krause. Kdyz bych měl hodnotit Krause jako moderátora, tak mi vadi, ze je sebestředný a nenechá hosta mluvit. Pokud bych chtěl kritizovat Karla Šípa, tak mi dejme tomu trochu vadí to, jak klouže po povrchu. Honza Dědek je sebestředný, klouže po povrchu a hlavne není, narozdíl od Krause s Šípem, Nikdy! vtipný. I když si to evidentně myslí. A moudrý rozhodně také ne, kdybych měl, nedej bože, srovnávat ještě s Ebenem. Navíc neumí mluvit. Pokud je v pořadu host, který má co říct, jeho hloupé rádoby vtipné kydy vyloženě ruší a každou chvíli zazdí slibně se rozvíjející směr rozhovoru. Neumí klást zajímavé otázky, je vyloženě nesympatický,... No, je toho zkrátka hodně na to, že mu někdo umožnil dělat vlastní talk show. Ale i tak jsem rád, že pořad existuje, jelikož diskuzních pořadů máme u nás minimum a příležitostí se u českého televizního pořadu zasmát tuplem. ()

milwaukee odpad!

Bez peněz zadavatelů reklamy by to prý za nic nestálo. Ale ani s těmi penězi to není nic moc. Klasický typ pořadu, na který se nedívám, protože moderátor je dost velký jelito. ()

Heyyy

Je mi líto, ale od talk-show očekávám především zábavu. Prkenný moderování a tahání z paty tomu nepřidá... Nedokoukala jsem ani jeden díl a to i přesto, že mě hosté třeba dost zajímali. Prostě plky o ničem a navíc nezábavný. ()