Ve službách FBI

• USA White Collar (více)
USA, (2009–2014), 59 h 20 min (Minutáž: 40–55 min)

Tvůrci:

Jeff Eastin

Hudba:

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn (více)

Série(6) / Epizody(81)

Neal Caffrey, odsouzený za padělání dluhopisů, uteče v převlečení za dozorce z vězení pouhé tři měsíce před vypršením trestu. Policie kontaktuje agenta FBI Petera Burkeho, který Neala již jednou dopadl. Burke s týmem FBI jsou zaměstnáni případem unikajícího podvodníka zvaného Holanďan. Právě otevírají sejf, jenž může ukrývat důkazy proti němu, Holanďan však do sejfu nastražil výbušninu, která při otevření vybuchne... (oficiální text distributora)

barapatty

Pilot byl pecka, bohužel od té doby je seriál silně předvídatelný, dost jsem se na něj těšila, ale spíše koukám kvůli Mattu Bomerovi, který to celé táhne, ale to někdy nestačí. Ze začátku pro mě tento seriál byl za 4*, ale snižuji na 3* i díky tomu, že jsem zhlédla Suits, sice jiné prostředí, ale o třídu lepší. ()

tomas85

fajn serial taka oddychovka vzdy lepsie ako CSI a podobne serialy.....a Neal aj ked zo zaciatku my je nesypaticky postupne si ma ziskal a tak isto aj Peter. ()

Hajajan

Tenhle seriál bývá často srovnávám s Castlem, ale z mého pohledu jej ani zdaleka nedosahuje. Je to slabší čajíček. Zápletky jsou vykresleny opravdu velmi velmi prosťoučce, chybí zde jakékoliv napětí . Občas epizody působí dost studiově, jakoby tvůrci měli velmi omezený rozpočet. Je to taková dětsky naivní krimi, hrdinům však nelze upřít určité charizma. ()

Fash

Zatím jsem shlédl pouze dvě první série, ale stačilo to na to abych se silně namotal. Neal/Matt mi příjde jako zatím asi nejsympatičtější a nejelegantnější seriálová postava co jsem viděl za poslední dobu. Díky seriálu jsem přestal mít nemyslitelný odpor k Tiffani Thiessen, která se zde asi podruhé narodila. Jako u každého výtvoru, některé díly jsou silný jako noha, jiný o dost slabší, každopádně jako celek řadím White Collar na vysokou úroveň. Jen je velká škoda chybovosti některých detailů, které lidi na úrovni a se "vzděláním" Neala nedělají (např. chybné zapalování doutníků). Ale to už je možná zbytečný a přehnaný puntičkářství. ()

markytanek

K tomuto seriálu jsem se dostala teprve teď o prázdninách. Kromě Matta (:-) )se mi na něm líbí vytvořená dvojice vyšetřovatelů. Okouzlující, vždy k dalšímu nevinnému zločinu připravený, Neal a čestný agent Peter, jejich vtípky, jejich vztah, důvěra, podezření. Taky oceňuji, že tu není vražda na vraždě, že se "jen" kradou umělecké předměty, přesunují na účtech peníze, skáče padákem z mrakodrapů. ()

ajxmen

Tak za prvé - vůbec, ale vůbec nejsem fanda kriminálek, ale White collar? Dávám 5 hvězdiček.....Proč? Protože Neal a Peter jsou skvělá dvojice, teď u poslední řady mě trochu mrzí, že jejich přátelství už není tak pevné. Peter si zas hraje na drsňáka a to mu vůbec nesluší. Herecké výkony jsou fantastické, hlavně u Neala, vždycky cítím to jeho napětí a zadržuji dech skoro po celou dobu seriálu. ()

Mirischka

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Námětově je to "Chyť mě, když to dokážeš a jak to bylo dál" a ničím velkým moc nepřekvapí. Za oblíbeností White Collar stojí z velké části sympatické postavy, úžasná dynamika Neala a Petera a tvář Matta Bomera. Přidejte trochu zajímavý případ a funguje to na 105%. Po posledním díle lehce zklamání, ale to bude zřejmě tím, že jsem si osud Neala představovala jinak. Ale vlastně kdo ví, jak to vše nakonec bude dál. ()

zrzanka

White collar hodně stojí na Mattu Bomerovi. Líbí se mi, je charismatický, elegantní i vtipný a přestože může mít každou ženu, hledá svojí nejdražší i když stopy jsou tak nejasné, že by s tím měl problém i sám Sherlock :) ... Ale když se člověk přenese přes nereálnost a štěstí na každém kroku, může si seriál skvěle užít a výborně se bavit. ()

luckyluck69

Jeden díl šesté série se právě natáčí v České národní budově v New Yorku, jde o krádež obrazu v ruské galerii... Jsem u toho ;-) ()

archetta

Výborný detektivní seriál s hrozně sexy hrdinou (jehož herec je bohužel gay, promiňte za spoiler). Nápady jim nedocházejí ani v pokročilých sériích. ()

Ganka

Je to takové mile americky plytké a jednoduché. Až stupidní. Všechno nablýskané s pozlátkem. Ale za nejhezčího geje v celé Americe dávám ***. ()

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams