Ve službách FBI

• USA White Collar (více)
USA, (2009–2014), 59 h 20 min (Minutáž: 40–55 min)

Tvůrci:

Jeff Eastin

Hudba:

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn (více)

Série(6) / Epizody(81)

Neal Caffrey, odsouzený za padělání dluhopisů, uteče v převlečení za dozorce z vězení pouhé tři měsíce před vypršením trestu. Policie kontaktuje agenta FBI Petera Burkeho, který Neala již jednou dopadl. Burke s týmem FBI jsou zaměstnáni případem unikajícího podvodníka zvaného Holanďan. Právě otevírají sejf, jenž může ukrývat důkazy proti němu, Holanďan však do sejfu nastražil výbušninu, která při otevření vybuchne... (oficiální text distributora)

Paity

Není nad další nesmyslný seriál týkající se FBI, vyšetřování a nejrůznějších záhad. Tohle už mělo skončit Akty X. ()

noby

Sympatické a zajímavé postavy, vytvářející slušnou dynamiku, která se opakuje dokola a dokola. Na další průmyslový seriál, kterým jistě je, ale stále nadprůměr. ()

jasiska

Zo začiatku síce White Collar nevyzeral nejako prelomovo, postupne však dostali priestor jednotlivé charaktery, vyvinula sa celkom zaujímavá mytologická línia a ani jednotlivým prípadom nechýbal taký svojský šarm a štýl. V druhej sérií ma veľmi potešila prítomnosť Hilarie Burton a považujem sa za pravidelného diváka White Collar. ()

simon84

konec třetí série dokoukán a paráda, tenhle seriál mě hrozně baví. Možná to není to nejoriginálnější pod sluncem, ale je to napínavé, zajímavé, postavám člověk musí fandit a některé zvraty jsem nečekal. Co víc si od seriálu přát? konec čtvrtý serie.. hodně dobrý konec, jsem zvědavý na další díly. ()

Bozvav

Klasický seriál, jemuž dle mého chybí charismatická ústřední dvojice, více akce a napětí. Moc keců o ničem a nuda. Vzdávám po první sérii. Za mne 45%. ()

zabro

Dalsi z prijemnych serialu z detektivniho prostredi. Sice se me malinko zda, ze hlavni dvojice mezi sebou nema takovou chemii jako u jinych serialu (castle, mentalist), ale i tak se na to da koukat. ()

char_t

První série představila zajímavé prostředí a postavy, ale jinak moc nešlapala (3*). Naštěstí jsem se po čase donutil i na druhou, a dobře jsem udělal. Hlavní příběhová linka se parádně rozjíždí a i epizodní zápletky stojí za to. Navíc konečně dostávají víc prostoru parádní vedlejší postavy - Mozzie, Ellie, Alex, Diana... A až do konce tahle úroveň drží, takže za mě stabilních 80% a těším se na pokračování! ()

Lyžař

Po prvním díle jsem byl rozpačitý. A dal jsem si pár dní oraz. Ale když jsem se k seriálu vrátil druhým dílem, následovala první a druhá série téměř v kuse a bez spánku. Ono sice je zde spousta chyb a nereálných věcí a situací. Ale prostě a jednoduše ta chemie tady funguje. A kluci mi to můžou mít za zlé, ale Neal je prostě kouzelnej. Hezkej, něco umí a holky ho prostě musej mít rády. A zbytek? Tiffani Amber Thiessen mě překvapila strašně moc. Taková příjemná maminka :-) ()

RajCZitko

Shlédnuty mám všechny dosavadní díly (to znamená do 3x10) a musím říct, že jsem docela nadšen. Zajímavá a především inteligentní podfukářský seriál s (až na pár vyjímek) úplně novými, sympatickými tvářemi. Stežejní příběh se pořád zatím vyvýjí a mno, prostě to nemá sebemenší chybku. ()

j.o.j.o.

Vzhledem k tomu, že tenhle seriál inspiroval k zájmu o umění a záhady, zasloužil by si originálnější závěr, přesto je škoda, že už nebudeme nacházet tajné zprávy na lahvích od vína. ()

Jeremiasz

tenhle serial ma vtip, ma napeti (stupnujici se serie od serie) a ma drasticky sympaticke predstavitele. Nedal jsem plnej pocet jen proto, ze je par (!!!) trochu(!!!) lepsich ()

Horxus

Propadla jsem šarmu Matta Bomera. A to, že je gay? Nemůžu říct, že bych nebyla šokovaná, ale co. Tak jsem propadla šarmu Neala Caffreyho. A nemyslím si, že bych někdy změnila mých 5*. Zápletka, alespoň v první, druhé a na začátku třetí série je zajímavá a napínavá, od třetí a čtvrté už to jde, pravda, trochu z kopce, ale FBI případy to skvěle kompenzují. Od druhé série se víc komplikují a už to není jen hledání daňových úniků, už jsou to špionáže, sledovačky a tajní agenti. Pro mě kriminální konzert! A s Castlem můžu porovnat jedině první epizodu, dál jsem se totiž nedostala a to myslím stačí: první epizoda Castlu mě nudila, zato první epizoda White Collaru mě nadchla :D Edit: v půlce čtvrté série se z toho začala stávat sračka, hlavně kvůli stupidním dialogům. ()

IZFNP

Akosi som až doteraz nemala potrebu komentovať WC, i keď už dosť dielov mám jasno, čo si o ňom myslím. Je to jednoduchá pohodovka s prijateľnou líniou v pozadí, no najmä so skvele rozohratou partiou sympatických postáv. Epizódne zápletky sú v priemere dobré, niektoré diely však vedia pobaviť či zaujať natoľko, že aktuálne mám collarovský maratón. Nemôžem si pomôcť, šarmantný podvodníček a zásadový policajt tvoria dvojku s chémiou, na ktorú sa neomrzí pozerať. ()

mata77

Seriál je určite pozerateľný, aj keď námetom nie je výnimočný. Dialógy nie sú vypracované tak, ako som čakala, chýba viac humoru, ktorý sa vo výraznejšej miere objavuje až v tretej sérii. Kompenzujú to však charizmatické postavy. Palec hore za Matta Bomera, aj keď je v skutočnosti gay, chlapíka, ktorý dokáže očariť nejednu ženu, zahral výborne. Chýba mi dôslednejšie prezentovanie jeho schopností, čo by zlodeja a falšovateľa, pretože často ich prebíjal jeho šarm, ktorý používal na dosiahnutie cieľov. Keď došlo na vytvorenie falzifikátu, či otváranie trezorov a dverí, scenár bol zrazu zostrihaný. White Collar tým bola odopretá dávka napätia, ktoré by seriálu dodalo šmrnc. ()

spookee

Za druhou sérii zvedám hodnocení na pětihvězdu. První série sympatická, druhá už víc promyšlená a táhne :) těším se na třetí ()

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams