7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek

Hudba:

Xindl X

Účinkují:

Honza Dědek (moderátor), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (více)

Talk show natáčená v Malostránské besedě v Praze (dříve natáčená v divadle Akropolis), do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí. (tsatsiki)

D_Falcon odpad!

Kvality pořadu typu Všechnopárty tato talkshow rozhodně nemá. Respektive krom hostů nemá tento pořad (a hlavně jeho moderátor) žádné viditelné kvality. Jde jen o chabou x-tou napodobeninu, o kterou se televize Prima neúspěšně pokouší ve svém vysílání. Nemohu doporučit. ()

MFloyd

V tomhle případě opravdu závisí na hostech... co se týče Dědka, mám problém s jeho "humorem" typu... "Já slyšel, že jste byl s jednou herečekou... no nic. ehm ehm" Tlačí to více na bulvár, než zajímavosti o hostovi. V tomto mi více vyhovují delší formáty (podcasty), kde sice neuslyšíte každou minutu vtipnou/trapnou narážku, ale aspoň se dozvím něco víc, než z Blesku. ()

Standaa

Problém Krausova pořadu je v jeho neskutečnym egu, který navíc v čase rostlo a dál roste. Problém Dědkovejch Sedmi pádů je zase v tom, že Dědek není ani moc vtipnej (což už Kraus dlouhý roky taky ne, ale aspoň bejval v dobách Uvolněte se) a ani moc pohotovej při kladení zajímavých dotazů a schopnosti reagovat na odpovědi hostů/na situace. V podstatě tam kde je (lépe řečeno býval, kdysi dávno) dobrej Kraus (uměl situační humor, dobře se ptal, byl vtipnej), tam hodně pokulhává Dědek. A tam kde je dobrej Dědek (dát prostor hostovi, nechat ho mluvit, nedělat to o sobě), tam to zas nejde egoistickýmu Krausovi. Stále čekám na někoho, kdo tyhle dvě věci bude umět skloubit. Krausův pořad je už skoro deset let nesledovatelnej a Šíp mě nikdy moc neoslovil, takže Dědkovejch 7 pádů je za mě dneska taková asi nejlepší late night show u nás. Furt mi to ale často přijde strašně křečovitý, z důvodů uvedených výše. Koukám jen když přijde zajímavej host. Naproti tomu Krause bych si dnes už pustil asi jen kdyby mu tam přišel vzkříšenej Ježíš Kristus. A i s nim by to Kraus udělal beztak zase celý o sobě a nic bychom se o Ježíšovi nedozvěděli. ()

Dave_ff

Bohužel, ale člověk, co si myslí, že je vtipný, ale přitom je pořad postaven jen na jeho hostech a ne na něm a jeho "vtipech". ()

jfaba

Viděl jsem silvestrovský díl ze záznamu a díky Švancimu dám *. Jinak to bylo nicmoc. A asi je to stejná úroveň v každém díle. Záleží na hostech. Dědek to nezachraňuje... ()

Lougle

Na Honzu Dědka se díváte kvůli konkrétním hostům. Pan Dědek není moc vtipný, ani charismatický, ale na druhou stranu je to solidní člověk. Hosté dostávají velký prostor, což je od Dědka dobrá taktika. Jasně.. Kraus je Kraus, ale já bych tyto dva pořady nesrovnával. U Krause jde spíš o klasickou show, tohle beru víc jako rozhovory. ()

Warden75 odpad!

Naprosto katastrofální Dědek. Hosté určitě zajímaví, ale je mi jich líto. Toho nýmanda nejde sledovat v tv, vést s ním rozhovor naživo musí být naprostý očistec. ()

lukas11the

Kvalita se odvíjí od výběru hostů. Ale celkově se mi postava Honzy Dědka líbí a myslím, že to patří mezi ty lepší talkshow. ()

EddieIron odpad!

Dědek především není žádný moderátor, tím je kvalita pořadu dána. A to, co předvedl s Denisou Nesvačilovou, to bylo absolutní dno. Pustit v talk show hostovu nahou scénu je podraz a zveřejnit něco, u čeho host žádal o nezveřejnění je mimořádně hnusné. ()

buchannon

Tato mluv-šou se mi začíná líbit čím dál víc, i když ji sleduji jen sporadicky. Honzíkova cesta až k vlastnímu pořadu v TV nebyla příliš strmá, o to víc však jeho otázky, dány určitými zkušenostmi, dávají smysl. Dnes 25.4.2021 jsem viděl epizodu s naším uctívaným (hlavně verbalem :o)) stvořitelem Martinem Pomothym a až teď jsem zjistil, že je to vlastně docela obyčejný chalan, tak jako já. I když do oblíbených si tohoto guru zřejmě dávat nebudu, naopak se musím strachovat, aby jednoho krásného dne nesmáznul můj účet, při tom co na něm zvířejňuju. POMO, každopádně mě mrzí, že ti to se žádnou ženskou zatím nevydrželo delší dobu, podobně jako mně, ale to už je jiná pohádka... ()

ggggg

Zajímavé prostředí, zajímaví hosté, zajímavá témata. Na Krause to sice ani z poloviny nemá, zato ale je to stále vysoce atraktivní talk-show pořad. Určitě o několik tříd výše než Šípovy horoskopičiny a další jeho obměny. ()

rezor

Tohle má od kvalitní talk-show hodně daleko. Jediné plus, které v porovnání s českou klasikou má, jsou zajímavější hosté díky kratší době běhu, avšak Dědek zkrátka nemá ten drive a potřebné sympatie k tomu, aby mohl vést show tohoto rozměru. O to horší se jeví tato show, pokud sledujete i zámořské verze tohoto formátu... ()

hanikrivi

Tato show zavisí na tom, jak moc silná, sebevědomá nebo schopna sebe-zesměšnění je pozvaná osobnost. Uvolněná atmosféra, necenzurovaný obsah, kratší stopáž, jsou výrazným plusem. Formát je rozhodně zatím nejlepší na naší domácí scéně. Evidentně se hosté nebojí přijít a nevyužívají pozvání jen pro propagaci své práce (tak jako u pana Krause). Bohužel pan Dědek občas zapomene, že nemusí být vtipný, když host není, nebo něco bere vážně. Nejvíc mě mrzel díl s paní Bárou Seidlovou, kdy otázky byly víc a víc nepříjemnější a pan Dědek se jí snažil vykreslit jako "divnou" a "bláznivou" místo jako zajímavou a inspirativní. Hodně má pak vliv na kvalitu pořadu co si pan Dědek myslí o svém hostu, a do jaké míry ho dokáže respektovat. Ovšem díly např. s panem Langmajerem, Dvořákem, Strachem nebo paní Chýlkovou stojí určitě za shlédnutí. ()

Sfaxia odpad!

Pan Dědek je všechno, jen ne vtipný a pohotový moderátor. Dnes jsem se podívala, kvůli hostům. Dědek nejenže nemá smysl pro humor, ale místo aby se smál vtipné historce, má puzení jí doťuknout nějakou trapnou, blbou poznámkou. Tohle kopyto Primě z celého srdce přeji. Hosté mnohdy fajn, ale "moderátor" je neuvěřitelné dříví. ()

nudlis

Ani snad ne. Dědka nemusím. Bavil mě, když dělal HitStory. Ale v 7 pádech je dost často na přesdržku. Ne, fakt není ani omylem bavič. Lze to poznat docela jednoduše: čí vtipy rozesmějou publikum v sále víc? Dědkovy nebo ty, co vypustí hosti? A vysloveně mě sere, když se začne pozvanýho páru vyptávat na soukromí. To bych ho poslal tak rychle do prdele, že by nestíhal utíkat. Takže jedna hvězda, protože na úplnej odpad to není a půl hvězdy tady dát nejde. Navíc Dědek skoro furt čumí jak půl prdele z roští. ()

BlackMolla

Tyhle pořady běžně nesleduji, ale musím říct, že s Honzou Dědkem mě to celkem baví - má to vždycky moc hezky připravené, hosty nezesměšňuje a vyloženě do ničeho nenutí, je to takové přirozené. Neříkám, že to sleduji pravidelně, ale někdy se dívám. ()