13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(612)

Recenze uživatele subic k tomuto seriálu (26)

13. komnata Václava Chaloupky (2023) (S20E05)

Václav Chaloupka JE zcela beze sporu legenda, Velkou pardubickou vyhrál při svém prvním startu v 21 letech a potom ještě 3x. Ve svých 50i letech při poslední Velké pardubické byl druhý. Navíc je to velmi příjemný člověk, což se třeba o pomateném Váňovi tak úplně říct nedá. ()

13. komnata Kateřiny Žbirkové (2024) (S20E15)

Chodili spolu od 84, když byla teprve maturantka, brali se v 88. Byla bezesporu jeho múzou, o tom žádná. No jo ale prostor dostala už ve filmu Meky (2020). Pohřeb jako párty, kam přijela i Zuzanka Čapútová? Ted je to manažerka Lenny, ale co dál doktore? Tak jen kvůli Mirovi 5/10 ()

13. komnata Kristiny Kloubkové (2024) (S20E21)

Z Televizních novin na Nově mi je na blití. Ale Kristínu má celkem rád i jako tanečnici a právě z těch těch všech malých rolí, co kdy měla, ať už v muzikálu či na obrazovce. ()

13. komnata Iva Šmoldase (2024) (S20E22)

Ivo Šmoldas dostal třetí ledvinu, takže nakonec všechno dobré. Ale Simona Chytrová, to je fakt tragédie. ()

13. komnata Tomáše Engeho (2024) (S20E28)

Největší ouvej tohoto i dalších dílů z poslední doby je Simona Chytrová... ()