13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(612)

Recenze uživatele 5tipes k tomuto seriálu (24)

13. komnata Kateřiny Brožové (2021) (S18E02)

Byl jsem k tomuhle dokumentu zpočátku velmi negativně předpojatý, ale poté jsem si uvědomil, že právě dokumentaristické zpracování může na první pohled  pro některé nesympatickou herečku představit v lepším a možná i konečně pravdivém světle. Velmi příjemná byla i Barbora Černošková, která je určitě krásnější, než paní Brožová. ()

13. komnata Jana Bendiga (2021) (S18E12) odpad!

Tak tohle byla opravdu jedna z nejhorších komnat světa. ()

13. komnata Martiny Šmukové (2022) (S18E17) odpad!

Syndrom vyhoření? Cože? Tohle byl obsahově vůbec nejslabší díl komnaty, který jsem za celá léta viděl. Dokument takřka bez scénáře s absolutně slepou dramaturgií a zcela nevýraznou osobností, která byla kdysi krásná. Tohle už opravdu Česká televize nemůže myslet vážně. V pátek večer v hlavním vysílacím čase? ()

13. komnata Hynka Bočana (2023) (S20E04)

Alespoň nějaký dokument o Bočanovi vznikl. Ale ta přítomnost úděsné Chytrové a zpracování Olmera to sráží hodně dolů. ()