13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele ghatos k tomuto seriálu (25)

13. komnata Pavla Nového (2008) (S04E02)

Boj proti těžké nemoci je vždy martýrium. Pavel Novotný se nebál ukázat velmi osobní proces léčby. ()

13. komnata Vlastimila Petržely (2009) (S04E33)

V roce 2009 se stal trenérem Viktorie Žižkov ve 2.lize. Start měl katastrofální. Fotbalistu Mareše, který hovoří v pořadu vyhodil. V druhé polovině podzimu se přece jen Viktorka zvedla a stále může v sezóně 2009/2010 postoupit do 1.ligy. Co se týče Petržely. Přesně si vzpomínám, když trénoval Sigmu Olomouc. To jsem si říkal, že je regulérní blázen. Rozhovory nebo články v novinách byli naprosto scestné. Podle mě je to jeden z nejlepších trenéru u nás. Bohužel ho zničila pýcha a arogance. Do budoucnosti bych viděl jeho šance spíše pozitivně. Prošel jsi po abstinenci nejhorší sportovní fází, kdy se jeho týmu nedařilo. Zatím to zvládl. Pokud bude mít čuch na fotbalisty jako v minulosti, může mít opět úspěch. ()

13. komnata Richarda Tesaříka (2009) (S05E03)

Jde vidět, že každá generace Tesaříků dokázala prorazit v různých oblastech. Mít otce za hrdinu SSSR...asi to opravdu nebylo jednoduché. Více prostoru mohlo být věnováno bratru Richarda Tesaříka. ()

13. komnata Tomáše Zelenky (2009) (S05E07)

Oceňuji dobře popsané fáze psychologického vývoje sportovce po úraze s nezvratnými následky. ()

13. komnata Dalibora Jandy (2009) (S05E10)

Zručně udělaný dokument o slávě a tragédii. Deník Blesk opět prokázal svou ubohost. ()

13. komnata Františka Lízny (2009) (S05E15)

Nevšední životní příběh člověka, který se vymyká současné většinové společnosti. Lidé nemusí souhlasit s názory tohoto jezuity. Respekt si však zaslouží. Historka s boty značky Mefisto je skvělá. ()

13. komnata Andyho Hryce (2009) (S05E16)

Velmi autentické a silné vyprávění osobnosti, která si prošla hroznou tragédií. Andy zatím neodpustil bohu. ()

13. komnata Yemiho A. D. (2010) (S06E15)

Vše se točí kolem domácího násilí a složitých rodinných vztahů. Průměrné...59%. ()

13. komnata Zbyňka Merunky (2011) (S07E05)

Dobrý příklad rčení: "světská sláva, polní tráva", působí to upřímně. Nevidím v tom žádný problém. 74%. ()

13. komnata Radima Špačka (2011) (S07E14)

Stojí za to vidět otce, který se šarmem vykládá o zlobivém synovi, jenž dosáhl zaslouženého úspěchu filmem Pouta. 74%. ()

13. komnata Michaela Hofbauera (2013) (S08E20)

Autentický nekrolog popisující těžký boj se zákeřnou nemocí. Nevšední díl 13. komnaty. 84%. ()

13. komnata Reginy Rázlové (2013) (S09E10)

Vzestup a pád (pád hodně tvrdý, částečně zaviněný vlastní chybou)...74%. ()

13. komnata Tomáše Vorla (2014) (S09E34)

Velmi otevřená zpověď o těžkých depresích. Tomáš Vorel st. je originální tvůrce. Jeho Kouř patří k legendárním snímkům...78% ()