3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

(TV seriál)
  • Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Komedie
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

MM_Ramone

Miroslav Donutil je podľa môjho názoru nadmieru talentovaný herec, výborný rozprávač, ale len priemerný komik. Niekoľko epizód z tohto jeho projektu som mal možnosť zhliadnúť a vôbec to nebolo až také zlé. Svojim podaním mi to hodne pripomenulo starú reláciu, rovnako zloženú zo zábavných historiek zo života, - "Bakalári". Jednoduchá televízna produkcia, ktorá je určená nenáročnému, ale nie úplne konzumnému, divákovi. Matematicky by to malo byť: tri plus jedna rovná sa štyri. Ja túto rovnicu upravím, tak aby to bolo objektívne zhodnotené: tri mínus jedna rovná sa dve hviezdičky. ** ()

Deimos

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +tři příběhy, mnoho herců -mohla být lepší hudba/// Rád bych ohodnotil film samotný, v němž je každá ze tří povídek něčím zajímavá nebo vtipná. Bohužel se však musím trošku pozastavit nad něčím s čím jsem se na ČSFD ještě nesetkal. Nevím jistě jestli tento triptych nemá více pokračování, ale já jsem viděl tří úplně jiné povídky s jinými herci, než jaké uvádíte v profilu tohoto snímku. První z nich se jmenovala Šerif (70%) a v ve vedlejších rolích byly: Libuše Šafránková, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal a další. V Druhé povídce s názvem Armando (60%) hrála Simona Stašová, Otmar Brancuzský, Jaroslava Obermaierová a Vlastimil Zavřel. A v poslední povídce Kapitán (80%) se objevili Jana Švandová, Eva Holubova, Miroslav Vladyka, Jakub Prachař a další. Pro zajímavost se všechny příběhy točily kolem sázek. Teď mi ale řekněte kde je zakopán pes? No každopádně jsem se docela bavil a přikloním se ke 4*. Další viděné povídky: Paternita (75%), Stella (70%), Majordomus (65%), Hajzlík (80%), Výlet (65%), Reparát (70%), Dárce (60%), Duet (85%), Infarkt (75%)./// Celkem 70%/// ()

kingik odpad!

Velmi slabě natočené a zhusta přehrávané povídky, ve kterých je velmi často dramaturgie tak slabá, až jsem byl z celého toho veletoče zmatený. Ráz vyprávění postrádá návaznost a smysl. Některé povídky mají v námětu potenciál, anebo jsou autentickými prožitky ze života Miroslava Donutila, ale tvůrčí neschopnost je oživit do nekřečovité podoby, je vskutku politováníhodná. Na této (ne)komediální slátanině mě neoslnilo vůbec nic a po zásluze ji házím do odpadu. Měl jsem s tím dost dlouho trpělivost a pořád doufal ve zlepšení, ale to se ani po několika dílech, nestalo. Mé hodnocení: 0% ()

heyda

Jo bez noťasu je člověk nucen se snížit i na úroveň běžného konzumenta televizních programů. Nicméně i ten běžný televizní program občas nabídne něco, co nepatří přímo do odpadu. Jedním z těchto příjemných překvapení je pro mě 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Neviděl jsem sice všechny díly, ale minimálně 7 už ano a proto si dovolím hodnotit a komentovat. Donutil je výborný herec, o tom netřeba spekulovat, ale jeho herecký potenciál je podle mě ještě o něco bohatší než ukazuje tady. Přece jenom převládají povídky, kde je Donutil svůdník a balič mladých a pěkných žen, neškodilo by proto občas zahrát i roli nějakého pobudy, zloděje nebo agresora. Celkově mě to ale baví, dost povídek je super, ale jsou tam i slabé, proto jen 4 hvězdy. ()

eileen

Je těžké hodnotit tolik povídek v jednom, takže ty 2 hvězdy jsou takový průměr a dávám je v podstatě za scénář k těm několika zdařilejším. Většina povídek je naprosto strašná, až trapná a z velké části proto, že v hl. roli hraje M. Donutil. Naprosto nechápu, kdo co na něm vidí, vtipný není, hrát neumí (podle mého mu sedí pouze role podobného ražení jako v Pelíškách), co se týče jeho práce v dabingu, to raději pomlčím. Jeho úspěch tkví dle mého v tom, že převyprávěl národu pár zážitků s Frantou Kocourkem a už skoro 20 let "perlí" v ND jako Trufaldino, ale to jsem malinko odbočila. Jednoduše, na pár těch povídek by se možná i dalo koukat, ale výkon hl. představitele často strhne i celkem kvalitní televizní scénář úplně do háje. Dost bylo Donutila!!! ()

• Natáčelo se v Benešově. (rakovnik)
  • Díl "Houbaři" se natáčel na zámku Hrubá Skála, obci Kadeřavec, v Českém ráji a na vyhlídce U lvíčka. (M.B)
  • Když jede Daněk (Miroslav Donutil) s ženichem jeho dcery Radoslavem (Miloslav Tichý) poprvé ráno na ryby, veze si v batohu jeden teleskopický prut. U vody ovšem chytá na dva skládací pruty. (rakovnik)