3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál)

• Česko

3+1 s Miroslavem Donutilem

Komedie

Česko, 2004–2010, 62x20 min

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Dana Batulková, Zdeněk Dušek, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Pavel Zedníček, Ladislav Potměšil, Taťjana Medvecká, Michaela Maurerová, Jitka Schneiderová, Alois Švehlík, Zdena Herfortová, Jaroslav Pešice, Viola Zinková, Hana Frejková, Marie Málková, Vladimír Hauser, Petr Motloch, Soňa Valentová, Jaroslava Obermaierová, Lubomír Lipský st., Eva Salzmannová, Jana Paulová, Gabriela Vránová, Miriam Kantorková, Johanna Tesařová, Libuše Šafránková, Zdeněk Žák, Ilona Svobodová, Jana Boušková, Vlastimil Zavřel, Jan Hartl, Zlata Adamovská, Jiřina Bohdalová, Simona Postlerová, Naďa Konvalinková, Vanda Hybnerová, Filip Blažek, Tereza Bebarová, Zuzana Kajnarová, Jana Hubinská, Pavel Rímský, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal, Zdeněk Maryška, Miluše Bittnerová, Jana Švandová, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, David Prachař, Václav Postránecký, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, František Němec, Oldřich Vlček, Jiří Mádl, Dušan Klein, Nela Boudová, Jan Čenský, Soňa Norisová, David Matásek, Lubomír Kostelka, Lenka Vychodilová, Alena Mihulová, Lucie Vondráčková, Jitka Ježková, Ladislav Hampl, Jitka Molavcová, Eliška Balzerová, Aleš Cibulka, Jan Hrušínský, Ota Jirák, Petr Oliva, Iva Janžurová, Pavel Řezníček, Miroslav Táborský, Táňa Pauhofová, Martin Dejdar, Zdeněk Dryšl, Jiří Vobecký, Jana Janěková ml., Pavel Zatloukal, Petr Vaněk, Hynek Čermák, Hana Briešťanská, Veronika Petrová, Miroslav Hanuš, Vladimír Brabec, Bořivoj Navrátil, Barbora Seidlová, Tomáš Matonoha, Martin Myšička, Václav Vydra nejml., Václav Sloup, Jan Skopeček, Jiří Krampol, Jan Dolanský, Pavel Kikinčuk, Hana Igonda Ševčíková, Alexej Pyško, Jaroslav Sypal, Veronika Žilková, Kateřina Brožová, Bára Štěpánová, Rudolf Hrušínský ml., Pavel Nový, Danica Jurčová, Zdena Hadrbolcová, Jan Vondráček, Jiří Štěpnička, Pavel Soukup, Ivana Chýlková, Jiří Schwarz, Barbora Valentová, Nikol Prokešová, Barbora Poláková, Martin Donutil, Marcela Holubcová, Hana Holišová, Michael Kňažko, Jakub Adamík, Pavlína Mourková, David Suchařípa, Hana Seidlová, Miroslav Šnajdr, Lenka Kodešová-Skopalová, Michaela Tomešová, Anna Kulovaná, Karel Pospíšil, Martin Bohadlo, Vlastimil Práda, Jiří Hána, Jan Vyčítal, Tomáš Linka, Lucie Černíková, Roman Štabrňák, Zuzana Bydžovská, Michal Slaný, Zuzana Geislerová, Václav Mareš, Martin Zahálka, Jiří Strach, Pavel Batěk, Jaroslav Kepka, Miloš Vávra, Milan Stehlík, Michaela Frkalová, Drahomíra Hofmanová, Tomáš Jirman, Jindřich Nováček, Jiřina Pachlová, Malvína Pachlová, Boro Radojčič, Marika Šoposká, Tomáš Pavelka, Josef Láska, Otmar Brancuzský, Pavel Nečas, Karel Gult, Robert Jašków, Josef Šebek, Ladislav Mrkvička, Radka Stupková, Martin Učík, Helena Brabcová, Václav Chalupa, Simona Babčáková, Petra Nesvačilová, Karel Hlušička, Hanuš Bor, Jan Kuželka, Michal Hofbauer, Marika Procházková, Radana Herrmannová, Petr Burian, Dana Hábová, Eva Horká, Vanda Konečná Károlyi, Jan Bidlas, Radim Kalvoda, Čeněk Koliáš, Leoš Juráček, Marek Němec, Ivana Hloužková, Jana Altmannová, Jiří Krytinář, Ladislav Gerendáš, Lucie Březovská, Matouš Ruml, Ivan Říha, Štěpán Krtička, Tomáš Havlík, Kamil Švejda, Veronika Kubařová, Miloslav Tichý, Jaroslav Kubeš, Dita Kaplanová, Lucie Šteflová, Erik Pardus, Martin Havelka, Ján Jackuliak, Zdeněk Černín, Bedřich Ludvík, Pavel Trávníček, Leona Machálková, Dagmar Zázvůrková, Petr Halíček, Roman Teprt, Zuzana Čapková, Karel Janský, Eva Jelínková, Eva Gorčicová, Adam Mišík, Hana Středová, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Domesová, Teresa Branna, Karel Vávrovec, Kateřina Březinová, Lenka Horáková, Michal Hruška, Petr Pelzer, Jiří Vyorálek, Pavla Beretová, Daniel Volný, Eva Vrbková, Mário Kubec, Jaromír Tichý-Barin, Miroslava Součková, Milan Duchek, Michaela Kuklová, Marcela Peňázová, Martina Preissová, Alena Procházková, Filip Renč, Igor Chmela, Ondřej Mataj, Kateřina Průšová, Ondřej Veselý, Marie Málková, Ondřej Havel, Eva Režnarová, Matyáš Valenta, Filip Tomsa, Jiří Bábek, Jana Bernášková, Michaela Badinková, Petr Meissel, Jiří Plachý ml., Nancy Johannes, Jitka Sedláčková, Jiří Čapka, Dana Bartůňková, Stanislav Zindulka, Radim Fiala, Kateřina Holánová, Lucie Pernetová, Věra Bublíková, Jiří Pecha, Marta Richterová, Marko Igonda, Vladislav Beneš, Jaroslav Plesl, Jaromíra Mílová, Lenka Zahradnická, Jakub Štěpán, Jana Doleželová, Diana Kobzanová, Kateřina Pospíšilová, Olga Schmidtová, Alena Štréblová, Pavla Tomicová, Martin Sochor, Alice Šnirychová-Dvořáková, Marie Spurná, Vladimír Drha, Vilém Udatný, Jaroslav Samson Lenk, Marek Štulpa, Vladimír Duben, Roman Vorel, Helena Lia Tachovska, Luděk Walter, Pavel Oubram, Jiří Kyselák, Štěpán Tesáček, Blanka Lormanová, Johanka Jančaříková, Táňa Kupcová, František Skopal, Jan Krafka, Petr Vodička, Jiří Kuba, Ingrid Chrastinová, Jitka Čvančarová, Gabriela Štefanová, Antonín Duchoslav, Matěj Hádek, Boris Hybner, Jan Apolenář, Josef Kuhn, Zdeněk Pecha, Tomáš Dianiška, Jiří Rédr, Martha Olšrová, Alžběta Pažoutová, Richard Zevel, Hana Mašlíková, Roman Nevěčný, Jan Kliment, Kateřina Fixová, Lukáš Rous, Pavla Janiššová, Jana Pidrmanová, Lukáš Reichl, Šárka Vaculíková, Tomáš Holý, Jacob Erftemeijer, Zuzana Ščerbová, Jiří Maryško, Kristýna Jetenská, Rudolf Stärz, Petra Doležalová, Dita Zábranská, Jakub Chromeček, Jiří Krejčí, František Bauma, Oliver Cox, Tomáš Materna, Naďa Izakovičová, Jiří Wohanka, Tomáš Turek, Jan Počepický, Barbora Dipoldová, Marcela Kyselová, Kateřina Steinerová, Rostislav Novák st., Petr Vaněk, Ivana Šťastná, Jana Doležalová, Martin Bačkovský, Monika Kobrová, Roman Přikryl, Ivo Kubečka, Marek Helma
  • KatRi

Přijde mi to jako televizní Bakaláři, případně novější Trapasy. Nechci Donutilovi upírat jisté herecké kvality, ale osobně mám raději, když jen vypráví vtipy. Ono totiž čeho je moc, toho je příliš a tři povídky, přičemž v každé hraje právě on...to není večer dle mého gusta. Ale babičku to třeba potěší.(15.4.2009)

Miroslav Donutil se nevnucuje a má příjemné vystupování. Je charismatický, působí sympaticky a své role umí zahrát. Tento pořad mám rád já i moje mamka. Přiznávám, že některé epizody jsou slabší (hoodně), ale jinak se jedná o vyrovnaný cyklus. Zpestřením jsou i různí herci a ne jako v Comebacku, kde tu vedlejší roli hraje vždy jeden herec.(14.6.2011)

• BoPo

Ak by tieto scenáristické skvosty zastrešoval ktokoľvek v ČR menej populárny, profláknutý, obľúbený ako je práve Donutil, tak by nikdy nemohli dosiahnuť realizáciu. Prostoduché príbehy, Donutil parodujúci sám seba, veľká nuda. Od určitého počtu rokov pred kamerou sa zrejme každý herec dostane do bodu, že je vycucaný a na základe oblbováku značky Popularita už len recykluje osvedčené grimasy, gesta. No a čo, že ten úškrn diváci videli už 1000 x, veď to majú radi, tak im ho dám po 1001-krát. Zbytočnosť. Odchod do TV dôchodku viac než na mieste.(23.5.2015)

Musím přidat v hodnocení. Možná jde o průměrnou zábavu stylu bakalářů, ale mě to přijde jako skvělá zábava na televizní večer, zejména teď přes léto. Miroslav Donutil je opravdu jeden z našich nejlepších herců a hlavně vypravěčů, který ví, co si může dovolit. Příběhy jsou někdy sice trochu nudné, ale celkově si drží vysokou úroveň televizních povídek. Někteří herci mě navíc hodně potěšili (Zedníček, Němec, Postlerová, ...).(7.12.2008)

• MM_Ramone

Miroslav Donutil je podľa môjho názoru nadmieru talentovaný herec, výborný rozprávač, ale len priemerný komik. Niekoľko epizód z tohto jeho projektu som mal možnosť zhliadnúť a vôbec to nebolo až také zlé. Svojim podaním mi to hodne pripomenulo starú reláciu, rovnako zloženú zo zábavných historiek zo života, - "Bakalári". Jednoduchá televízna produkcia, ktorá je určená nenáročnému, ale nie úplne konzumnému, divákovi. Matematicky by to malo byť: tri plus jedna rovná sa štyri. Ja túto rovnicu upravím, tak aby to bolo objektívne zhodnotené: tri mínus jedna rovná sa dve hviezdičky. **(29.12.2008)

• - Díl Hory se natáčel ve Špindlerově Mlýně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Díl Škola se natáčel v Brandýse nad Labem, na nádraží  Vlkovec, zdymadle Klecany, na koupališti Jureček v Říčanech. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Díl "Houbaři" se natáčel na zámku Hrubá Skála, obci Kadeřavec, v Českém ráji a na vyhlídce U lvíčka. (M.B)