Grimm

• USA Grimm
Drama / Mysteriózní / Horor / Fantasy
USA, (2011–2017), 95 h 40 min (Minutáž: 42–60 min)

David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner, Elizabeth Tulloch, Claire Coffee, Jacqueline Toboni, Danny Bruno (více)

Série(6) / Epizody(123)

Gaia.M

Je to divočina. Každý díl bych potřebovala vidět dvakrát. Je toho tam nějak až moc. Ale když to neberete až příliš vážně, je to psina. Takže jsem se přenesla přes to, že tomu tak trošku nerozumím a jen se kochám. Ať si vraždí a zatýká příšerky, dokud tam bude Monroe, budu se dívat :) Protože on tomu vždy nasadí korunu. ()

aslavey

Věřím tomu, že nízký hodnocení je zde jen proto, že spousta lidí hvězdičkovala po prvních pár dílech. A to chápu. Malinko jsem se musel překonávat ke sledování dalších a dalších. A jsem za to ku*va rád. Pilot a první díly se fakt táhly, vypadaly trapně a viděl jsem jen hodně slabou kriminálku. Ale potom? Po druhé polovině první sezóny a teď po první polovině druhé sezóny musím říct, že nadupanější a napínavější sérii najdete. Ovšem. Trochu to kazí místy nelogičnost chování postav a lehce přihlouplý řešení vražd, možná je to taky pořád na jedno brdo, ale při zaměření se na hlavní linii jsem naprosto spokojenej. Plus k tomu všemu Monroeovy hlášky a je to. Jednu hvězdu si ušetřím, protože chyb a k nasrání věcí pár tu je. ()

Hapretor

Ze začátku to vypadá nově a neokoukaně. Není to blbé, není to nudné - viděl jsem jen první dva díly - ale pak je to takové ... no pro mladší publikum řekl bych. Já to nějak nepobral. Když chci být infantilní jsou tu přece mnohem zábavnější kousky - a to animované. ()

misa_laska

Tolik otevřených, nedořešených otázek. Témat, které naťuknou a už se k nim nikdy nevrátí. Přesto mám tento seriál v oblibě. ()

LojZza

Po prvnich dvou dilech mi to prijde jako levnejsi a horsi napodobenina Supernatural. Akorat tam, kde bratri Winchesterove zabijeli demony a jinou havet na potkani, hlavni hrdinna Grimmu jen chodi od niceho k nicemu a na vsechno kouka jako vyorana mys.Skoda, na tenhle serial jsem se tesil. ()

Naki

Slovem s#it to ještě řeknu slušně. Nudné, s pokusem o nějaký epický nápad, který bohužel se epicky nepovedl. Nejen, že děj postrádá veškerý smysl, ale i postavy jsou tak uboze napsány, že takové charaktery nenajdeme ani v pohádce. Zvládla jsem jen pár dílů, ale i to bylo na mě moc. Bye bye Grimm's! ()

Eilean Donan

Zo začiatku plné riadne vypečených klišé zvratov, výplne až no. Ale, čo sa mi páči je priateľstvo medzi dvomi stranami, ktoré by sa v podstate nemali dohromady miešať. Postupom času si teda buď zvykám, alebo naozaj sa zvyšuje kvalita po hereckej, alebo po obsahovej stránke...? Záver 13tej časti bol svetový... to čo spravili z Hitlera?? :D V tomto čase (3,5,2012) mám za sebou 19 častí. ()

anitae

Pohodová seriál na všední odpoledne - každý den jeden díl, proč ne, ale čekat na další díl třeba týden bych nedovedla. S1+2 ()

sarfian

Prvá časť mi pripadala tak trochu ako červená čiapočka. Uvidím čo bude ďalej zatial celkom zaujímavé. Hodnotenie po prvej časti 4*. Druhá časť hodne nudnešia ako prvá 3*. Priemer zatial 3,5*, ale neviem či budem ešte sledovať tento seriál...uvidím. ()

fallanga

Na motivy bratří Grimmů? Možná tak pilotní díl. Zbytek je skvělý akční seriál s charismatickým hlavním hrdinou, tajemným kapitánem, skvěle zahraným kamarádem z nepřátelské strany a sexy přítelkyní Nicka. Ale z Bratry Grimmovými to má máloco společného. Jako akčňák zabaví, hlavně pátrání po klíčích, ale jsem si jist, že se Bratři Grimmové obrací v hrobě. ()

Shakaar

Grimm je další zásobovárnou serií, které mají za úkol jediné a sice nepřemýšlet a bavit se. Přitom se nebrání i hlubšímu příběhu, podpořený o témata X-Files nebo Fringe, protože fantasy tématika Grimma jako takového časem prostě zevšední. Řekl bych že je to tedy dobře zvolený mix opřený o sympatické obsazení plného klišé, ale které se nesnaží o nic víc. Je možná škoda, že to nemá trochu temnější stránku což by si tématika zasloužila, protože vybíjení wesenského obyvatelstva Portlandu zavání nekonečným vybíjením démonů v Buffy, ale naštěstí si to tvůrci asi uvědomili a vytvořili solidní backgroundovou příběhovou linii, která nabývá na síle hlavně v pozdějších dílech. Serie ještě běží a uvidí se s čím tvůrci dál příjdou. Zatím se jedná o vyrovnané řady (což je podpořené i vyrovnanou sledovaností), které jim daří kočírovat i s výhledem do budoucna. Takže kdo sleduje dobře ví, že se má možná v budoucnu na co těšit. Zatím to spíše nechává diváka v očekávání a část řad je dost o trpělivosti diváků co z toho vyleze. A já jsem taky zvědavý a proto dávám 3*. ()

ER

Zručně natočené,solidní herci (v rámci možností),ale zcela průměrný děj. Asi nejzajimavější je inkognito prince nestvůr,které baží ovládnout svět. Jen je škoda,že se brzy prozradí. Seriál pak v dalších dílech staví především na představování různých příšerek a jejich schopností včetně čarodějnických.Ovšem na to,aby mně dostatečně vyděsili je trik se změnou ksichtu fakt hodně málo. A to je to, co nejvíc tady chybí..napětí. Jinak good. ()

Mitisko

Ten hlavný hrdina je totálny antiherec. Nechápem že nikdo nevidel že on nevie hrať... Pozrel som prvé dva diely na viac nemám ()

gemi

Tak to mám za sebou. Je to jeden z těch seriálů, kde jsou jednotlivé epizody vlastně docela průměrné, člověk je rychle zapomene a podruhé je vidět nepotřebuje, ale ty charaktery si prostě po čase zamiluje a pak je mu líto, že to všechno končí. Proto taky dávám seriálu čtyři hvězdy, přestože jen málokterý díl přesáhl tři. Je jasné, že to nemohlo pokračovat, protože už tak scénáristé uvařili šest čajů z jednoho pytlíku, ale stejně... ()

cheonsacz

Mě tento seriál rozhodně zaujal, protože mám ráda fantasy s komediálními dialogy i scénkami a mám ráda hororově laděné seriály a filmy. Není to sice žádný briliant mezi seriály poslední doby, ale dá se na to koukat a já se u toho dobře bavím. Postava Monroe (Silas Weir Mitchell) je geniální a moc jsem si jí oblíbila :) Jsem moc zvědavá jak se tento seriál dál vyvine (hodnoceno po osmi dílech, hodnotit jen podle pilotního dílu mi připadá hloupé a já nikdy nesoudím knihu podle obalu) ()

lisa.ginmi

Je pravda, že jsem viděla jen několik epizod, ale nepostřehla jsem absolutně žádný vývoj, jen stále stejné případy pronásledování zlých příšer se stále stejným scénářem. Abych pravdu řekla, začínám těm potvorám vážně fandit, protože hlavní klaďáci jsou tak neskutečně nudní, okoukatelní a stále stejní, že právě jen díky obměňování monster jde rozeznat jeden díl od druhého. ()

Lavinia

Po celé řadě zklamání z nových seriálů jako Elementary jsem mile překvapená, že ani po 6 dílech nezvracím. Je to opravdu milá, nenáročná zábava, vcelku o ničem, přesto docela povedená. Rozhodně sleduji dál, než to umře na souchotě, nějaký ten díl - možná i sezónu - to ještě potrvá. ()