Smrtonosná zbraň

USA, (2016–2019), 39 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Damon Wayans, Clayne Crawford, Seann William Scott, Jordana Brewster, Charles Baker, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Rudolf Martin, Keesha Sharp, Toni Trucks (více)

Série(3) / Epizody(55)

Seriál založený na slávnej filmovej sérii Smrtonosná zbraň predstavuje klasické policajné duo. Martin Riggs (Clayne Crawford) a Roger Murtaugh (Damon Wayans) sú parťáci, ktorí bojujú proti zločinu v súčasnom Los Angeles. (TV Markíza)

Recenze uživatele Tommassi3 k tomuto seriálu (19)

Série 1 (2016) (S01)

První řada předčila má skeptická očekávání.. ()

Novej parťák (2016) (S01E01)

"A Martine, ty jsi ženatý ??" - "Ne, teď už nejsem !!" - "Budu hádat.. Měl jsi románek se zbraní ?? Ježiši, nikdo se nesměje.." ;) ()

Jako ryba a stejk (2016) (S01E02)

"Kdybych věděl, že to bude takhle nóbl, vzal bych si ponožky.." ;) ()

Nejlepší kámoši (2016) (S01E03)

"Takže příští sezení zase na toaletách ??" - "Je fakt, že tady to líp voní.." ;) ()

Do háje s mojí čtvrtí (2016) (S01E04)

"Budu tě muset zatknout !! Za špatnej vkus.." ;) Černýmu Hulkovi navzdory.. ()

Rozlitý mlíko (2016) (S01E05)

"A nebylo by jednodušší ukrást celou krávu ??" ;) ()

Nedotknutelní (2016) (S01E06)

"Cože ?? Čtrnáct dolarů za sodovku ?? Vy kouříte crack ??" ;) ()

Malý svědek (2016) (S01E08)

"Vážně nevypadám jako motorkář ??" - "Ne, ale tady máte klíčky !!" ;) ()

Peciválové (2017) (S01E10)

"Neměla by sis zajít k doktorovi ??" - "Proč ?? Cokoli mi předepíše, mám v lepší verzi.." ;) ()

Muži zákona (2017) (S01E11)

"Ježišikriste, tos nemoh s pitím potenciálních důkazů počkat na happy hour ?! " ;) ()

Srdeční záležitost (2017) (S01E12)

"Rvačka v baru ??" - "Spíš ve dřezu !! Ale měla byste vidět ten dřez.. Kecám !! Dřez je v pořádku.." ;) ()

Zpovědní tajemství (2017) (S01E13)

"Tak předvoláme zpovědnici !!" - "Co ??" - "To je přesně ten výraz, kterej jsem chtěl vidět.." ;) ()

Murtaughova složka (2017) (S01E14)

"Jen jedno.. Je ta Roggova větší než moje ??" - "Máte vlastní šuplík.." ;) ()

Lepší Getz v hrsti... (2017) (S01E15)

"Dějou se samý špatný věci.. Zeptej se jeho !!" ;) Riggs s Palmerovou sice skončí v posteli, ale úplně jinak než by se jeden od Gibsonova nástupce nadál, s Getzem ovšem tvůrci naložili dost slušně.. ()

Zbytečná hrubost (2017) (S01E16)

"Jsi v pohodě ??" - "Jsem nasáklej pivem, a to jsem neměl ani loka !! Takže ne, nejsem v pohodě !!" ;) ()

Problém jménem Maria (2017) (S01E17)

"Riggsi, přežiju, kdyby mi manžel domů pozdě z práce, ale ne kdyby přišel o život.." ()

Pravda (2017) (S01E18)

"Víš, že je to tvoje chyba, Riggsi, že jo ?!" - "Klasika, Roggi !! Říkáš, co je všem jasný.." ;) Docela slušný cliffhanger.. ()