Smrtonosná zbraň

(seriál)
Trailer 2
Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA, (2016–2019), 39 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Damon Wayans, Clayne Crawford, Seann William Scott, Jordana Brewster, Charles Baker, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Rudolf Martin, Keesha Sharp, (více)

Série(3) / Epizody(55)

Seriál založený na slávnej filmovej sérii Smrtonosná zbraň predstavuje klasické policajné duo. Martin Riggs (Clayne Crawford) a Roger Murtaugh (Damon Wayans) sú parťáci, ktorí bojujú proti zločinu v súčasnom Los Angeles. (TV Markíza)

Trailer 2

Wacoslav1

Shlédnuta komplet první série. Po pravdě od začátku jsem tomu nevěřil, ale nakonec to tak zle nedopadlo. Z ústřední dvojice mi nečekaně víc sedl Crawford jehož plusem je, že ke svérázné postavě Martina Rigse přistoupil po svém a nekopíruje Mela. Naopak Wyans občas až příliš unavený a důchodcovský netvrdím, že Glover byl zabiják, ale určitě o třídu lepší. Jinak celkově je seriál lepší průměr. Nemá moc smysl porovnávat ho z původními filmy, ale solidní řemeslo to je a pěknou trojku si zaslouží. Ps: a ze zvědavosti určitě mrknu i na druhou řadu.60% ()

T2

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozpočet $-miliónov║ __1. + 2.séria.__ Mal som dosť veľké obavy ako by mohol fungovať takýto seriál podľa tak vyšperkovanej akčnej série, ktorú priam milujem. Vyhýbal som sa tomu, až som tomu dal šancu. Čuduj sa svete ono to v celku dobre šlape, odchytáva sa to čiastočne dejovo od originálu a vôbec to nenarúša konzistenciu. Ide si to v rámci kritérii v dobrom pútavom tempe. Ústredné postavy bavia svojimi krkolomnými vylomeninami a v celku slušne sypú nespútanú uletenosť na každom kroku tak ako má byť. /75%/ __3.séria.__ Postava Martina Riggsa proste chýba, už to nie je ono. Nemá to tie správne grády, na ktoré sme boli zvyknutý pri predošlích sériách. Aj keď nie je to až tak úplne zlé ako som pôvodne očakával pri účasti Seanna Williama Scotta, ktorého ksychtenie až tak moc nemusím už odjakživa, tu sa vcelku dá zniesť ale náplasť na danú absenciu to nie je. /55%/ ()

Janek

Musí se přežít začátek, spoustu lidí to pravděpodobně může vzdát, kór když je to místy tak trochu Vražedné pobřeží. Ale! Představitel Rigse funguje výborně (i když se to zpočátku vůbec nezdá). Právě on je přidaná hodnota celého seriálu a dobře vyčnívá (navzdory jednoduchosti seriálu). Dokonce fungují i emoce (dobře zahrané, ze strany Crawforda), což je v tomto odlehčeném akčním žánru (který se vytrácí) už celkem nevídané. Žádná obr sláva, ale odlehčení v pravou chvíli. ()

klerik

Na seriál sa dá zvyknúť a baviť sa na ňom. Pretože funguje to hlavné - vzťahy medzi postavami. Zápletky sú správne jednoduché (nabehneme tam a všetkých postrieľame), výbuchov je tiež dosť, len škoda, že ide o moderne točený seriál - občas zbytočne splašený v štýle CSI. Práve oldschoolovejší prístup i hudba (kde je sakra saxofón?) mohli z tohto seriálu spraviť totálnu pohodovku. Takto len solídny nadpriemer... ()

korbitch22 odpad!

Bezejmenná nula a zapomenutý Wayense se v parazitu jedné z nejslavnějších a hlavně nejkvalitnější policejních sérií snaží nahradit duo Gibson/Glover a já se díl co díl opravdu snažil najít nějaké pozitivum, snažil jsem se tomu přijít na chuť ale v tomhle je láska k původní látce tak silná, že to prostě nejde. Možná, že fungovala Hvězdná brána, možná že může fungovat seriál 12 opic, Fargo nebo Traffic. Ale to jsou seriály které vznikly na motivy jednoho filmu, ne série. I přesto, že má seriál účel jen těžit ze slávy filmu a jmen hlavních hrdinů a nemá mít krom toho s filmy nic společného, nedá se to nesrovnávat a nedá se to ani absolutně akceptovat. Když navíc dojdete k faktu, že se ten pičus Crawfod choval během natáčení jako absolutní kretén a všichni ho nesnášeli tak moc, až ho ze seriálu vyhodili a natočili na poslední chvíli konec postavy Riggse ( aspoň to tvůrcům k dobru pro ty chudáky, kteří se drželi celé dvě série) ale oni ti pičusi ještě natočí třetí sérii, kde Riggse nahradí nějaký kokot, kterého hraje Stifler. Já bych tu mrdku típnul po pilotu a mohl být klid. Jebat tyhle sračky 🖕. ()