13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 57 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(608)

Recenze uživatele valinka k tomuto seriálu (4)

13. komnata Josefa Váni (2007) (S02E36)

Pp Vánu obdivuji jako sportovce dokázal hodně.Moc bych mu to 10 vítězství ve Velké přála ()

13. komnata Oty Zaremby (2007) (S03E05)

bohužel smutný konec olympijského vítěze,krutá dan za úspěch ()

13. komnata Martina Zacha (2010) (S06E01)

Martin má můj velký obdiv, vzhledem k postižení k tomu, že se jedná o krční páteř dokázal během roku zázrak.Vrací se postupně ke sportu,ruce ovládá natolik,že je schopný psát. Ač je dodnes na vozíku optimismus neztrácí. Paity jak říká nebyl to nepromyšlený skok byla to neštastná náhoda. Pro mně zůstanou hazardéry ti co se vrhají opravdu po hlavě do neznáma a že jse jich poměrně dost na traumatologii zažila ()