Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Unnamed

Když jsem do tohoto seriálu šel, moc jsem si od něj nesliboval. První série se mi zdála divná, Michael (Steve Carell) neuvěřitelně iritující, ale postavy Jima a Pam mě dotáhly až do série druhé a světě div se, bylo to lepší. The Office používá humor, na který si člověk musí jednoduše zvyknout a také dostatečně poznat postavy seriálu. Jakmile se tak ale stane, jste v tom až po uši a vezete se seriálem až do konce. Už dlouho předlouho jsem se u komediálních seriálů nezasmál, tedy než jsem narazil na The Office. Sedmá série je první z těch komediálně slabších (přesto má několik skvělých dílů), osmá série - bez Michaela - již není tak vtipná jak série předešlé (a pokud ano, tak trochu jiným způsobem), není nudná nebo otravná jako třeba pozdní HIMYM, jen to již není The Office, jak jej známe. Hodnocení jednotlivých sérií: 3*/5*/5*/5*/5*/5*/4*/4*. ()

LEGACY

Musím přiznat, že jsem se do tohoto humoru chvíli nutil, ale jakmile jsem si pustil celou tuhle estrádu od prvního dílu propadl jsem mu. Líbí se mi, že tvůrci jdou prostě berzerk a bez toho, aby měli nějaký pořádný děj vytvoří situace a vtipy, které skolí snad každého. Navíc se vše odehrává jen v kanclu, poklona - ségra ví, co sledovat. ()

hroubek

S01 - Sedlo mi to. Je to fajn zábava, u které se dost nasměji. Věřím, že další řady budou ještě lepší. Jinak Carrell hraje parádně - už dlouho mi nějaká postava nepila tolik krev jako on. Mít ho za šéfa tak ho zabiju. 7/10 S02 - Krásně se to ve druhé řadě rozjelo. S každým dalším dílem to roste. Postavy dostávají více prostoru a můžou charakterově růst, zápletky jsou správně zábavné a místy absurdní a královsky baví tím, co se tam děje. Má to parádní momenty, kdy jsem se smál od ucha k uchu, funguje romantická linka a má to postavy se kterými chci trávit svůj čas. Těším se na další díly. 8/10 S03 - Konec druhé řady byl TOP. O to více jsem se těšil s čím přijde třetí. Ze začátku je to takové příjemné přešlapování na místě. Do děje se zapojí nové postavy, správně nesympatický Ed Helms, a krásná Rashida Jones. A po pár dílech se všichni přesunou pod jednu střechu a začíná ta pravá sranda. Vtipy jsou ještě absurdnější, některé zápletky jsou ujeté a perfektní, a herci si to užívají jak to jen jde. Hodně mě to bavilo a finále bylo správně dojemné. 8/10 S04 - Tahle série je hodně povedené, jen jsem u ní zjistil, že díly které mají okolo čtyřiceti minut jsou trochu slabší. Přišlo mi, že to ta zápletka ne vždy utáhne a seriálu vážně mnohem více sluší, když má díl kolem dvaceti minut. Nejvíce mě pobavil vztah Jan s Michaelem, jelikož přinese hodně zábavné momenty, pak taky jeden velmi smutný, u kterého mě Michaela bylo dost hodně líto (z mužského hlediska). Užívám si každý díl seriálu a těším se na další řady. 7,5-8/10 S05 - Parádní řada. Hodně jsem se nasmál, a u jednoho dílu mi samým smíchem tekly slzy. Pátá řada jde místy hodně na dřeň a některé fóry jsou skoro geniální. Osobně mi sedlo zapojení dvou herců do příběhů - Amy Ryan a Idris Elba. Užil jsem si tuto řadu. 8,5-9/10 S06 - Čím dál lepší. Šestá řada je super. Má skvělé momenty, dojemné scény a kopec humoru. Tvůrci místy vymýšlejí čím dál více absurdnější momenty, ze kterých mám úsměv od ucha k uchu. Mám z tohoto seriálu radost. 8,5-9/10 S07 - Tahle partička z kanclu mi dost přirostla k srdci. Znovu jsem se usmíval od ucha k uchu a užíval si výborný humor. Navíc mě to opět dokázalo dojmout a jedna konkrétní žádost o ruku je skvěle napsaná a natočená, a zároveň je lehce absurdní. Velmi jsem si užil poslední čtvrtinu řady, kde je jeden geniální moment za druhým a navíc se objeví Will Ferrell a další výborný herci v cameo roličkách. Jsem spokojený. 8,5-9/10 S08 - Mrzí mě, že to musím napsat, ale osmá řada je o dost slabší, než předchozí dvě tři řady. Je hodně znát, že chybí Michael, který dokázal některé vtipy a scény dotáhnou ke komediální genialitě. Mnohem více prostoru dostává Andy a Erin (Ellie Kemper je zde boží a já si jí zamiloval, jelikož svou postavu zahrála skvěle). Hodně pozornosti si pro sebe ukradne velmi dobrý James Spader se svými hlášky a chováním. I přes pár slabších dílů jsem stále hodně spokojený a počítám, že v poslední řadě ukápnou slzičky. 7,5-8/10 S09 - Jsem šťastný za krásný a dojemný konec. Bohužel mi pár věcí nesedlo. A to docela dost. Hodně mě mrzí to, jakým způsobem tvůrci změnili chování Andyho a jak naložili s jeho vztahem s Erin. Tahle změna mi vadila, jelikož se Andy vrací do své arogantní polohy ze třetí řady a místy se chová jako levná kopie Michaela Scotta. Zápletka kolem Jimovi nové práce nabídla zajímavý pohled na to, jak funguje vztah Jima a Pam, když se věci nedaří. Tvůrci tuhle zápletku dotáhli k jednomu z nejlepší a nejdojemnějších momentů z celého seriálu - Pam a video. Za sebe musím říci, že mi nevadila absence Kelly a Ryana, protože neměli, co nabídnout. Místo nich přišli dvě nové postavy, které fungují dost dobře. Osobně jsem rád za to jak dopadla linka s Dwightem. Prakticky ty nejlepší díly deváté řady přijdou až v druhé polovině řady a pak už to jen graduje k dojemnému finále. 7,5/10 () (méně) (více)

JekoRek

Britský originál jsem viděl a byl jsem velice zklamán. V amirické verzi je jeden grandiózní vtip za druhým, kdyžto v anglické jsou tak 2 dobré vtipy na díl. 98% ()

cpt.Lynch

Spíše netradiční sitcom který čerpá humor snad ze všech alternativ lidské trapnosti. Některé díly jsou úžasné, jiné pokulhávají. Ale především výborný Steve Carell vytvořil velice osobitou postavu. ()

Ravi

Amerika koupí anglický seriál, narve do něj dobré herce, najme skvělý štáb a dá do toho vůbec hodně dalších peněz, ... no a tím to, jako vždycky, celé naprosto pošle do kytek. Kolikrát už jsme tenhle příběh viděli (slovy Krytona). Dávám 45% = 2/5 ()

Jacob23

egomaniak Michael v podani Stevea Carella je dalsi z rady legendarnich postavicek TV - dava si to vsechno s naprostym prehledem a detskou naivitou v tvari. Samozrejme Dwight to cele korunuje svym nasazenim. Skvele jsou rozehrane trapne vyhlizejici osobni vztahy na pracovisti - uvidime jak to dopadne (konec 2. serie) a Pam je proste cute :) po 5, serce : je uzasne jak serial krom toho jak je uhozeny dokaze byt v nekterych dilech i velmi citlivy,chytry a dojemny - Michael pusobici jako nejvetsi magor je v jadru jasne kladny hrdina..tohle se scenaristum moc povedlo. Za nejlepsi zatim povazuju dily 4 serky Survivor Man a Deposition x Dinner Party ()

Ementaler86

Trapné až je to vtipné. Přesně o to tvůrcům šlo a povedlo se jim to na jedničku. Nedokážu si představit, jak by tento seriál fungoval bez absolutní absence laugh tracků a dlouhých, mlčenlivých pohledů do kamery. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to množství memísků, které nám Kancl přinesl. Jen škoda, že Michael odešel tak brzo. ()

iantomasik

Obě série the office jsou v podstatě panoptiky lidských (převážně mužských) slabostí. Jen ta americká je k nim tak humanisticky schovívavá. Přitom však neztrácí nic na obdivuhodné pravdivosti a citu pro téměř literární životní postřehy. Návykovosti hodně nahrává i fakt, že s protagonisty je snažší sympatizovat a tudíž se o vývoj jejich vztahů zajímat. ()

giovanni3

Předělávka Kanclu na americký způsob? Nevím nedal jsme tomu moc šancí, ale ty co jsme dal mne nějak neuchvátily.. tudíž dávám o * méně jak originálu = 2z5.. ()

Gunslinger

Seriál, na ktorý si treba zvykať, pretože humor je zväčša založený na trápnosti situácii, ale ak si už raz človek zvykne, nedá na neho dopustiť. Obzvlášť postavu Dwighta Schruta považujem za jednu z najlepších, čo sa sitcomov týka. Drísty o tom, že je to "len" remake neberiem (videl obidve verzie), pretože obe sú viac-menej dielom Rickieho Gervaisa a na tej US mal možnosť sa s postavami viac vyhrať.. ()

blackkocour

pro někoho, komu přijde britská verze moc britská. Jo jo, nespočet memísků, shitstorm giphů a 188 důvodů, proč nepracovat v kanclu. Můj osobní problém s kanclem je asi ten, že jsem se aspoň třikrát namáhal vracet k pilotu, až jsem usoudil že mě seriál nezajímá.. [můj tip, ale třeba takový indie movie - Maléry pana Šikuly, mě bavily o dost více, protože ten brutální sarkasmus vám mrdá pěst rovnou do ksichtu..] ()

Masrii

Všech 188 epizod shlédnuto za necelé 4 týdny. Tohle je přesně ono. V kanceláři se z rivalů až nepřátel vyklubala krásná rodina a příhody, které spolu prožili, zůstanou v našich srdcích navždy. Humor, který mi sedí, postavy, které jsem si i přes jejich nedostatky zamiloval. Možná místy byly některé díly slabší, ale celkově za 9 sérií se kvalita držela velmi vysoko a finále nenechalo oko suché. Ale teď návrat do kruté reality s tím, že už nikdy The Office neuvidím poprvé. NO GOD! PLEASE NO! NO! NOOOOOOOO! 90% ()

Houda666

Príjemný seriál, v ktorom sa nájde kopec trefných a vtipných situácií i keď Michael mi vie miestami poriadne zdvíhnúť adrenalín (je mi jasné že ide o zámer režiséra). Moje hodnotenie: 80% ()

Soweek

Steve Carell to doopravdy umí. Svůj seriál buduje na stejném typu humoru jako své filmy - na trapnosti. Steve je ale v trapnosti borec a člověk se prostě musí smát těm nikdy nekončícím minutám trapného ticha. Hodnocena po 3 seriích. ()

vitekpe

Je to uplne jine nez britska original verze, chce to dat tomu cas, a vladne tomu Steve Carell...to je tak strucne ve trech bodech. Puvodne jsem k tomuhle "remaku" mel odpor, ale posleze (tak od 3 serie) jsem tomu prisel na chut. Pokud dokazete nesrovnavat s britskou verzi, muzete se moc dobre pobavit. Nektere dily/situace jsou dokonale. P.S.: neda mi to, abych nezminil jste dve jmena: Kathy Bates a James Spader. ()

coscarelli

Najlepsi seroš mojej existencie. Od smiechu do kolien popadám, nachcavam, defibrilujem, dych lapám. Nenachadzam sekundu nudneho alebo nevtipného momentu. Najchutnejšia šálka mojej bezkofeinovej kávy. Je jasné , že smrdí za Rickym. Sorry FRASIER,ideš na tretiu. ()

Zemi11

Dokonalá satira a slzavá vzpomínka na dobu, kdy USA byla ještě země neomezených možností bavící se černým humorem. Dnes nemyslitelné. Vlastně je zázrak, že Kancl je stále možné v Only Black Lives Matt... pardon, v USA, vysílat. Určitě se ale v brzké době najde spousta pobouřených homosexuálů, transexuálů a mikrovlnek s šesti vagínama, na jejichž popud se seriál stáhne z nabídky. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování