Ošklivka Betty (TV seriál)

• Česko

Ošklivá Betty

Ugly Betty

Škaredá Betty

Komedie / Drama

USA, 2006, 85x42 min

Jeff Beal

America Ferrera, Eric Mabius, Ashley Jensen, Tony Plana, Ana Ortiz, Becki Newton, Michael Urie, Vanessa L. Williams, Alan Dale, Rebecca Romijn, Judith Light, Kristin Chenoweth, David Blue, John Cho, Octavia Spencer, Christopher Gorham, Freddy Rodríguez, Stelio Savante, Salma Hayek, Lucy Davis, Gina Gershon, Lucy Liu, Debi Mazar, Jayma Mays, Marlene Favela, Helena Rojo, Ivana Milicevic, AnnaLynne McCord, Justina Machado, Eliza Dushku, Rhys Coiro, Darlene Tejeiro, Lisa K. Wyatt, Cristián de la Fuente, James van der Beek, Ash Christian, Greg Proops, Miranda Frigon, Rob Brownstein, Ginny Weirick, Jesse Tyler Ferguson, Andy Milder, Daniel Davis, Kevin Alejandro, Patrick Fabian, Cody Klop, Val Emmich, Lindsay Lohan, Mini Anden, Mo'Nique, Victor Garber, Laura McLauchlin, Eve Mauro, Brett Cullen, Florencia Lozano, Ava Gaudet, Arloa Reston, Kristen Schaal, Liz Torres, Victoria Beckham, Larry King, Ashley Rickards, Nikki Blonsky, Adriana Lima, Bernadette Peters, Elizabeth McLaughlin, Betty White, Ricki Noel Lander, Alexis Krause, Charlie David, Leslie Jordan, Juliette Goglia, Barry Bostwick, Kathy Griffin, Katharine McPhee, Nicholas Gonzalez, Hannah Marks, Courtney Ford, Illeana Douglas, Michael Stuhlbarg, Nolan North, Jamie-Lynn Sigler, Dylan Baker, Scott Porter, George Aloi, Quarles Antoine, Marlo Thomas, Patricia Velasquez, Mark Consuelos, Rebecca Gayheart, Bob Clendenin, Scottie Thompson, Jill Latiano, Brooklyn Decker, Aaron Tveit, Yaya DaCosta, Mykel Shannon Jenkins, Ty Jones, Adam Rodriguez, Sarah Jones, Víctor Noriega, Dale Dickey, Anisha Nagarajan, Bailey Chase, Patti LuPone, Bonnie Dennison, Cheyenne Jackson, Allison McAtee, Cleo King, Darryl Stephens, Alexander Chaplin, Brian Stokes Mitchell, Robert Thorne, Olga Fonda, Joseph Porter, Adam Ferrara, Megan Hilty, Thomas Sadoski, Max Greenfield, Heather Chase, Heather Tom, Kevin Sussman, Rebecca Wisocky, Rafael Amaya, Hamish Linklater, Laura Heisler, Arap Bethke, Jack Plotnick, Nikki Bell, Louis Lombardi, Jasmine Jessica Anthony, James DuMont, Peter McRobbie, Diane Cary, Sarah Lafleur, Christian Hoff, Lupita Ferrer, Rib Hillis, David Gere, Dylan Kenin, Teddy Sears, Carlos Leon, Omarion Grandberry, Candace Kita, Stephanie Faracy, Bryan Batt, Max Ehrich, Naomi Campbell, Rachel Maddow, Sebastián Rulli, Joanna Adler, Annika Boras, Heidi Marnhout, Philip Schaefer, Rachel Roberts, Edgar Jimz, Erin Sanders, Kelli Barrett, Kurando Mitsutake, Jordan Gelber, Sal Stowers, Enid Graham, Carla Renata, Katrina Bowden, Gabrielle Union, Jelly Howie, Liz Holtan, Kit Paquin, Donnie Keshawarz, Erin Fritch, Eric Edelstein, Andy Kreiss, Shari Albert, Carol Ann Susi, Jonathan Slavin, Mark Indelicato, William Abadie, Richard Varga, Billie Jean King, Matt Riedy, Nathanaël Maïni, Wendy Allyn, Gilles Marini, Tim Gunn, Martha Stewart, Kristoffer Cusick, Lillian Adams, Mauricio Ovalle, Jeff Clarke, Mike Faiola, Faith Prince, Stephen Keys, Ninel Conde, Arturo Carmona, Jowharah Jones, Sal Landi, Neal Bledsoe, Deanna Dunagan, Kate Miner, Brennan Brown, Ben Levin, David Norona, Elijah DeJesus, Ron Gilbert, Steve Schirripa, Ralph P. Martin, Angélica Vale, John Tartaglia, Chip Zien, Isaiah Mustafa, Fumi Desalu-Vold, Suzy Kaye, Dan Ziskie, Peggy J. Scott, Kavi Raz, Zac Posen, Nadia Dajani, Chancellor Miller, Toks Olagundoye, Artemis Pebdani, Rita Moreno, José Luis Reséndez, Sara Gabrielle Paterno, James Moses Black, Tyler Maynard, Amy Lyndon, Lisa Masters, Ezra Knight, Aaron Lazar, Louis Giambalvo, Derek Riddell, Kat Sawyer, Daniel Eric Gold, John O'Brien, Adam Kulbersh, Stephen DeRosa, Larry Dorf, David DeSantos, Marco Méndez, Mark DiConzo, Sean Ringgold, Angela Robinson Witherspoon, Rod McLachlan, Lenny Venito, Tina Benko, Anjelah Johnson-Reyes, Bunnie Rivera, Josh Kelly, Joy Behar, Ryan Spahn, Lillian Hurst, Ashley Austin Morris, Danny Mora, Shelly Desai, Eva Kaminsky, Isaac Mizrahi, Shirley Rumierk, Daniel Gerroll, Matthew Wilkas, Ossie Mair, Anne Bellamy, Jeff Sumner, Christopher Riordan, Robert Parks-Valletta, Rick Aiello, Bunny Levine, Brad Lee Wind, Hank H. Kim, Ella Thomas, Victor Verhaeghe, Elisabeth Hasselback, Jeff Meacham, Fuschia!, Judy Gold, Piter Marek, Patrick Clement, Bill Geary, RuPaul, Thea Vidale, Jordan Baker, Christine Toy Johnson, Julian de la Celle, Frank Gallegos, Jordan Lage, Jimmy Palumbo, Michael Rose, Jeff Hiller, Eden Espinosa, Jordan Carlos, Valentino Lanus, Eduardo Rivera, Boo Arnold, Kaolin Bass, Tara Westwood, Ron Butler, Edward Stanley, Ken Edling, Teresa Huang, Andrew Friedman, Victor Cruz, Jeanne Simpson, Sherlyn, Ali Ahn, Juan Carlos Casasola

Komentáře uživatelů k TV seriálu (59)

Z Ošklivek, se kterými jsem měla tu čest, je tahle nejlepší. Samotný seriál trošku paroduje sám sebe, což mu dost pomáhá…i když těžko říct, jestli to byl záměr. V porovnání s Kolumbijkou Betty, je to vážně občas vtipné. V porovnání s českou Ošklivkou (ano, ta hrůza na Primě), je to perla! Sice jsem neviděla všechny díly ani od jednoho, ale i tak s čistým svědomím můžu říct, že tenhle seroš to vyhrál. Takže ok, klidně se mi smějte, ale když to chytím v telce, podívám se ráda.(7.1.2014)

Tohle je ovšem celkem mazec, je vidět, že američani jsou v seriálech o mnoho zručnější než jižní sousedé. Je vtipný a všeobecně zábavný. Nečekejte prosím okopírovanou verzi Ošklivky Betty odjinud a hodnoťte až po několika dílech...(4.3.2008)

Veľmi zábavná americká predelávka mexických telenoviel.(26.1.2009)

• jakoby

Prvni dily se mi libily protoze prinasely zabavu . Ale jak se potom Betty mohla rozskubat pro zachranu firmy a stal o ni kazdy chlap , tak jsem se prestala divat. A to jeji obleceni bylo opravdu nemozne.(29.4.2011)

Očividně většina z přítomných vůbec nepochopila, o čem seriál je. Stačí se jen mrknout na rozdíl v hodnocení jiných zemí. Ugly Betty se ani zdaleka nepodobá té známé telenovele a už vůbec ne tomu výplachu mozku, co byli schopni vymyslet našinci. Seriál právě tyto telenovely paroduje a nebere se téměř vůbec vážně, navíc je tak úžasně vtipnej a postavy si zamilujete snad všechny. Nikdy jsem to neviděl se žádným dabingem, tak nemůžu říct, jak ty vtipy vyzní u nás, ale myslím, že v dnešní době už se většina raději dívá v originálním znění. Seriál si rozhodně zaslouží nejméně tak 60-70procent. Když se chci pořádně a od srdce zasmát, pustím si Betty.(7.5.2011)

Mám takový pocit, že snad většina hodnotících prskla "odpad" aniž by snad viděla jediný díl... Skvělá parodie na svět plný pozlátka a trendy ramínek. Pythoni to samozřemě nejsou, ale je třeba si rozšiřovat obzory, nebo ne?(29.3.2012)

Jasné, že štyri hviezdičky sú trochu prehnané, tri by bohato stačili. Mám ale pocit, že veľa ľudí nepochopilo, že toto bola v podstate paródia na klasické telenovely a hodnotenie "odpad!" si sem dali len pro forma. Ja som sa pri prvej sérií dobre bavila. Ďalšie série som už ale nevidela...(16.7.2013)

• klapqua

Už mi všetky tie remaky pijú krv. Videla som prvú pôvodnú kolumbijskú Betty a tá mi stačila. Nepotrebujem ju vidieť ešte v mexickom, českom, americkom či kórejskom spracovaní.(18.3.2012)

• RigorMortis

Stále lepšie ako tá česká pseudoparódia (nič proti bratom Čechom).(25.8.2012)

• Sharleen

Škaredú Betty v tomto prípade vyvažujú krásky Salma Hayek a Rebecca Rominj. Nič duchaplné, ale v rámci oddychu pozerateľné.(5.6.2013)

• Scraffy

Občas tam utrúsia nejaký frk.(17.1.2018)

1.seria=85%, 2.seria=70%(7.1.2008)

• Drky

Absolutně nezáživné, trapné, bez jakéhokoli humoru, serál alá Divoký anděl. Opakující se nekonečné zápletky v jednotlivých epizodách. S odstupem času co jsem to měl možnost vídávát (musím říct, že nedobrovolně) si říkám jak jsem to vůbec mohl udělat. Co bych ovšem pro společnost mé krásné ženy neudělal. :-) Hodnocení odpad! a 5%.(13.9.2011)

Mne sa to páči... no a čo? A prečo tak nízke hodnotenie? To by každá epizóda musela byť plná sexu a naturalisticky pojatých vrážd a hneď by to aspirovalo na seriál roka! Toť vsjo!(5.8.2016)

• mackobubu

nic moc ale ked zehlim tak je to celkom dobre na skratenie chvile(10.1.2010)

• Bastard2

PŘÍŠERNOST(22.8.2010)

Šílené a zábavné zároveň. Po první sérii musím dát ****, ale uvidím, jak se to ještě vyvine dál. Mimochodem je to mnohem lepší než naše ubohá Ošklivka Katka. Edit: po více jak 2 letech jsem se pustila znovu do sledování Ugly Betty, musím říci, že je to jediný seriál, který si držel po celou dobu svého vysílání svůj standard. Ano sama jsem se divila, že mě sledování tohoto seriálu bavilo v každé epizodě se našel nějaký ten vtípek či scéna, která mě rozesmála.(18.7.2011)

Po pár častiach ktoré som ale nevidel za sebou si myslím že je to celkom dobré a úsmevné (z časti).(25.7.2012)

Seriál, který si pustím jako kulisu. Je hezky komediální, přetažený za vlasy, ale prostě pro uvolnění ideální. Nemusíte přemýšlet, jen se díváte :-)(7.11.2015)

1 2 3 následující >>