Ochrana svědků (TV seriál)

In Plain Sight

Ochrana svedkov

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2008, 61x42 min

Mary McCormack, Frederick Weller, Nichole Hiltz, Paul Ben-Victor, Cristián de la Fuente, Lesley Ann Warren, Will McCormack, Jenny Gabrielle, Jane Adams, Kathrine Narducci, Al Sapienza, John Ales, Joseph Julian Soria, Tamara Gorski, Christine Woods, Wendell Pierce, Cyrus Farmer, Marshall R. Teague, Tammin Sursok, Francia Raisa, Clarke Peters, Sarah Drew, Arron Shiver, Sarah Danielle Goldberg, Laura San Giacomo, Virginia Williams, Jeremiah Bitsui, Jessica Tuck, Willow Shields, Mia Stallard, Robin Atkin Downes, Ann Cusack, Kelvin Brown, Michelle Clunie, Jillian Armenante, Jake McLaughlin, Josh Cooke, Dayton Callie, Loren Haynes, James Eckhouse, David Walton, Walter Perez, Grizelda Quintana, Lora Martinez-Cunningham, Ken Barnett, Pam Green, Juan-Carlos Guzman, Sewell Whitney, Rebecca Wisocky, Andrea Frankle, Chris Ellis, Anya Monzikova, Louis Lombardi, Anthony Parker, Inbar Lavi, Evan Peters, Billy Magnussen, Daniella Alonso, Frederic Doss, Carmen Serano, J.C. MacKenzie, Jennifer Elise Cox, Chad Brummett, Lauren Myers, Matthew Page, Juliet Lopez, Katalina Parrish, David Chisum, Louis Mustillo, Jolene Andersen, David Born, Todd Williams, Emelie O'Hara, Romy Rosemont, Tatanka Means, Amanda Foreman, David Novak, Randee Heller, Dylan Kenin, Deborah Knox, Teddy Sears, Drew Powell, Esteban Powell, Scott Lawrence, Mozhan Marnò, Cas Anvar, Casey Messer, Ken Lerner, Jackie Joyner, Danika Yarosh, Chryssie Whitehead, Brady Smith, Chris Browning, John Benjamin Hickey, Mike Doyle, Charles Baker, Luis Moncada, Gene Farber, Brooke Bloom, Angela Sarafyan, Darin Heames, Ashley Johnson, Ramses Jimenez, Stacey Oristano, Kelly Overton, Marguerite Moreau, Liza Weil, Jason Coviello, John Hoff, Diana Maria Riva, Todd Giebenhain, Suzy Nakamura, Dan Bucatinsky, James Carpinello, Brett Davern, Anna Osceola, Mitch Silpa, Michael Grant Terry, Jeannine Kaspar, John Dennis Johnston, Hank Rogerson, Yorgo Constantine, Sean McGowan, Tailinh Agoyo, Mandy June Turpin, Tait Fletcher, Rick Zieff, Alex Feldman, David Grant Wright, David Norona, Kevin Wiggins, Sean Marquette, Matthew Tompkins, Maury Sterling, Bryan Callen, Karina Logue, Carlos Lacámara, Anne Betancourt, Tomas Sanchez, David Meunier, Evan Gamble, Matt Winston, Christopher Stanley, Jacob O'Brien Mulliken, Mark Underwood, Madison Mason, Nishi Munshi, Judith Rane, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Terry Dale Parks, Jesse James, Rita Moreno, Susan Chuang, James Burnett, Mark Vasconcellos, Sarayu Blue, Floriana Lima, Girard Swan, Gregory Cruz, William Sterchi, Richard Barela, David Barrera, Isabella Crovetti, David Macklin, Debrianna Mansini, Drago Sumonja, P. David Miller, David House, John Koyama, Morse Bicknell, Jesus Payan Jr., Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Jonathan Ragsdale, Catherine Haun, Eric Steinig, Miguel Martinez, Beth Bailey, Anna Felix, Marc Mouchet, Gregory Chase, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Mike Miller, Vivian Nesbitt, John Lawlor, Rio Alexander, Drew Pollock, Jason E. Hill, Fran Martone, Martin Palmer, Tish Rayburn-Miller, Cynthia Ruffin, Dave Colon, Kat Sawyer, Steve Corona, Stephen Eiland, Billy Lockwood, Mark Sivertsen, Delana Michaels, Daniel D. Halleck, Eddie Perez, Frank Bond, Steve Cormier, Sarah Minnich, Michael Sheets, Merritt C. Glover, Alex Knight, Kevin Owen McDonald, Karen M. Hudson, Andrea Good, Rodger Larance, Cliff Gravel, Tina Borek, David T. Quan, Angela Blake, Erik Beacham, Michael E. Stogner, Brandon K. Hampton, Mark Bankins, Jackamoe Buzzell, Rhett Lynch, Geoffrey Blake, John Bishop, Vladimir Skomarovsky, Alma Sisneros, Bobby Nish, Ray Abruzzo, Barbie Robertson, J. Grant Albrecht, Matthew Posey

Mary Shannon pracuje jako "federal marshall" (nevím jak ten termín přeložit) v programu na ochranu svědků. Jejím úkolem je chránit svědky, dohlédnout, aby se aklimatizovali a přijali svojí novou identitu, zajistit aby dodržovali pravidla programu a nedostali se do problémů. Jak už to tak bývá, tak problémy jsou v takové práci vždy a doma to nemá Mary o nic jednodušší, když sdílí domácnost se svéráznou matkou a sestrou. Kvalita prvních dílů není příliš velká a zdá se mi, že tvůrci trochu tápali a hledali cestu, kterou se vydat. Kvalita pak trochu stoupne a závěrečné dva, tři díly jsou přímo skvělé, takže 60%. * Nejoblíbenější postava: marshall Mann(18.11.2008)

Hodnotil bych za tři hvězdičky, kdyby v každém díle nebyla ta naprosto debilní linie se sestrou, matkou a přítelem hlavní postavy. Sestra i matka jsou neuvěřitelný imbecilní krávy, a přísahám bohu, že být to moje rodina, tak je vykopnu z domu. - Případy v tomhle seriálu by mi nevadily, ale to rodinné pozadí celému seriálu podle mě extrémně ublížilo. (Hodnocení po celé 1. sérii)(25.2.2011)

Osvícení v americké seriálové žumpě. Nedoufala jsem, že by mě seriál, kde vystupuje jako hlavní vyšetřovatelka ženská mohl takhle přitáhnout. Na rozdíl od feministických sraček jako Medium, Sue hluchá hnusná kráva z čoklem, drzá a blbá Jordan je hlavní postava Mary uvěřitelná. Ona se často míli, chlapi se v seriálu nechovají jako kastrované posluhovačné opičky, je sarkastická ale není přehnaná jako Debra z Dextra. Pro mě je to ženská verze Statusu nežádoucí, akorát bez Bruce Cambela což mě mrzí.(20.4.2015)

Takových 50%. Docela promrhaný potenciál. Jakoby se nemohl režisér rozhodnouot, jestli to je komedie, drama nebo krimi. Zápletky jsou takové nijaké, chybí tam napětí a celkově to působí dosti naivně. Občas se objeví nějaké vtípky, které jsou celkem vtipné a zasmál jsem se, ale celkově zase nezapadají to toho zbytku. Zde měl být zvolen asi jeden model, podle kterého se pojede a ne taková kombinace a mišmaš ze všeho možného, který zde nefunguje. Nemuselo to být špatné, ale chtělo to jeden směr. Takhle je to na občasné podívání, když v TV není nic jiného. Howgh!(12.1.2010)

"In Plain Sight" je dle mého jeden z těch lepších krimi seriálů. Zásluhu na tom má sympatické duo v podobě Mary McCormack a jejího part´áka. O něco méně sympatická je Maryina disfunkční rodinka v podobě sestry, která nedokáže držet svý ručičky od trablů a matky alkoholičky, která je docela otravná. Mary je tady ale správná. Má vyřídilku a šmrnc. 60procent si to podle mě zaslouží. IPS nemůže za to, že kriminálek je momentálně prostě moc, naopak by se mělo docenit právě proto, že jako jedna z mála zaujme. Mě teda zaujalo.(8.9.2011)