Ochrana svědků (TV seriál)

In Plain Sight

Ochrana svedkov

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2008–2012, 43 h 45 min (Minutáž: 41–67 min)

Tvůrci:

David Maples

Mary McCormack, Frederick Weller, Paul Ben-Victor, Nichole Hiltz, Lesley Ann Warren, Cristián de la Fuente, Will McCormack, Jenny Gabrielle, Jane Adams, Kathrine Narducci, Al Sapienza, John Ales, Joseph Julian Soria, Tamara Gorski, Christine Woods, Wendell Pierce, Cyrus Farmer, Marshall R. Teague, Tammin Sursok, Francia Raisa, Clarke Peters, Sarah Drew, Arron Shiver, Sarah Danielle Goldberg, Laura San Giacomo, Virginia Williams, Jeremiah Bitsui, Jessica Tuck, Willow Shields, Mia Stallard, Robin Atkin Downes, Ann Cusack, Kelvin Brown, Michelle Clunie, Jillian Armenante, Jake McLaughlin, Josh Cooke, Dayton Callie, Loren Haynes, James Eckhouse, David Walton, Walter Perez, Grizelda Quintana, Lora Martinez-Cunningham, Ken Barnett, Pam Green, Juan-Carlos Guzman, Sewell Whitney, Rebecca Wisocky, Andrea Frankle, Chris Ellis, Anya Monzikova, Louis Lombardi, Anthony Parker, Inbar Lavi, Evan Peters, Billy Magnussen, Daniella Alonso, Frederic Doss, Carmen Serano, J.C. MacKenzie, Jennifer Elise Cox, Chad Brummett, Lauren Myers, Matthew Page, Juliet Lopez, Katalina Parrish, David Chisum, Louis Mustillo, Jolene Andersen, David Born, Todd Williams, Emelie O'Hara, Romy Rosemont, Tatanka Means, Amanda Foreman, David Novak, Randee Heller, Dylan Kenin, Deborah Knox, Teddy Sears, Drew Powell, Esteban Powell, Scott Lawrence, Mozhan Marnò, Cas Anvar, Casey Messer, Ken Lerner, Jackie Joyner, Danika Yarosh, Chryssie Whitehead, Brady Smith, Chris Browning, John Benjamin Hickey, Mike Doyle, Charles Baker, Luis Moncada, Gene Farber, Brooke Bloom, Angela Sarafyan, Darin Heames, Ashley Johnson, Ramses Jimenez, Stacey Oristano, Kelly Overton, Marguerite Moreau, Liza Weil, Jason Coviello, John Hoff, Diana Maria Riva, Todd Giebenhain, Suzy Nakamura, Dan Bucatinsky, James Carpinello, Brett Davern, Anna Osceola, Mitch Silpa, Michael Grant Terry, Jeannine Kaspar, John Dennis Johnston, Hank Rogerson, Yorgo Constantine, Sean McGowan, Tailinh Agoyo, Mandy June Turpin, Tait Fletcher, Rick Zieff, Alex Feldman, David Grant Wright, David Norona, Kevin Wiggins, Sean Marquette, Matthew Tompkins, Maury Sterling, Bryan Callen, Karina Logue, Carlos Lacámara, Anne Betancourt, Tomas Sanchez, David Meunier, Evan Gamble, Matt Winston, Christopher Stanley, Jacob O'Brien Mulliken, Mark Underwood, Madison Mason, Nishi Munshi, Judith Rane, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Terry Dale Parks, Jesse James, Rita Moreno, Susan Chuang, James Burnett, Mark Vasconcellos, Sarayu Blue, Floriana Lima, Girard Swan, Gregory Cruz, William Sterchi, Richard Barela, David Barrera, Isabella Crovetti, David Macklin, Debrianna Mansini, Drago Sumonja, P. David Miller, David House, John Koyama, Morse Bicknell, Jesus Payan Jr., Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Jonathan Ragsdale, Catherine Haun, Eric Steinig, Miguel Martinez, Beth Bailey, Anna Felix, Marc Mouchet, Gregory Chase, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Mike Miller, Vivian Nesbitt, John Lawlor, Rio Alexander, Drew Pollock, Jason E. Hill, Fran Martone, Martin Palmer, Tish Rayburn-Miller, Cynthia Ruffin, Dave Colon, Kat Sawyer, Steve Corona, Stephen Eiland, Billy Lockwood, Mark Sivertsen, Delana Michaels, Daniel D. Halleck, Eddie Perez, Frank Bond, Steve Cormier, Sarah Minnich, Michael Sheets, Merritt C. Glover, Alex Knight, Kevin Owen McDonald, Karen M. Hudson, Andrea Good, Rodger Larance, Cliff Gravel, Tina Borek, David T. Quan, Angela Blake, Erik Beacham, Michael E. Stogner, Brandon K. Hampton, Mark Bankins, Jackamoe Buzzell, Rhett Lynch, Geoffrey Blake, John Bishop, Vladimir Skomarovsky, Alma Sisneros, Bobby Nish, Ray Abruzzo, Barbie Robertson, J. Grant Albrecht, Matthew Posey, Jeremy Glazer, Darryl Cox, Laura Prepon, Joey Zimmerman, Missy Yager, Chuti Tiu, Ismail Bashey, Josh Berry, Phil Abrams, V.J. Foster, Holly Maples, Richard Schiff, Martin Landau, Michael B. Silver, David Maldonado, Jacob Browne, Rhyon Nicole Brown, Scott Cervine, Fredrick Lopez, Joe Berryman, Eric Martinez, Esodie Geiger, Tim Kelleher, Mike Kimmel, Lauren Petzke, David Maples, Vincent Ventresca, Bobby Coleman, Missi Pyle, Joanna Cassidy, Dave Foley, Sherry Stringfield, Tina Lifford, Percy Daggs III, Jason Wiles, Mark Sheppard, Mark Boone Junior, Will Estes, Ellen Hollman, Kevin Rankin, Cynthia Watros, Joshua Malina, David Bewley, Matthew Davis, David Zayas, Mitch Pileggi, Lise Hilboldt, Cliff De Young, Chris Mulkey, Todd Louiso, Kathleen Wilhoite, Joseph D. Reitman, David Denman, Carlos Gómez, Raoul Max Trujillo, Andy Comeau, Sherilyn Fenn, Kelly Hu, James Frain, Wynn Everett, Christopher Atwood, Rachel Boston, Tangie Ambrose, Mädchen Amick, Tia Carrere, Robert LaSardo, Alimi Ballard, Julia Jones, Wes Studi, Sunny Mabrey, Mimi Kennedy, Stephen Lang, Josh Hopkins, Vanessa Evigan, Aaron Ashmore, Geoff Pierson, Steve Eastin, Donnie Wahlberg, Susan Santiago, Allison Janney, Tess Harper, Steven Weber, Chad L. Coleman, Keith Nobbs, Erika Alexander, Fred Ward, Brian Goodman, Ashley Crow, Alexandra Lydon, Peter Onorati, Sasha Roiz, James Immekus, Christina Vidal, Tara Karsian, Michael Badalucco, Travis Schuldt, Yeniffer Behrens, Spencer Locke, Christopher Cousins, Joe Spano, Hillary Tuck, David Midthunder, Bradley Whitford, John de Lancie, John Asher, Dahlia Salem, Judith Hoag, Meredith Hagner, Ron Eldard, Tia Texada, Gordon Clapp, Jeffrey Nordling, Patricia Belcher, Kristin Hansen, Joel Gretsch, Faran Tahir, Jy Prishkulnik

Po druhém shlédnutí ze sentimentu snižuju na 3*, i když v záplavě jako detektivních seriálů poslední doby bych nejspíš měl nechat čtyřku. Koncept byl dobře vymyšlený, jen na to šli trochu zhurta, protože nejzajímavější díly byly v první a druhé sérii a - jak to bývá - byly spojeny s příběhy protagonistů, v dalších sériích s vyčerpáním nápadů a těhotenstvím obou hlavních hereček, které si nejspíš vyžádalo ty oslí můstky ve scénáři, úroveň poněkud oklesla. Co mi vadilo: od začátku bylo vcelku jasné, k čemu to povede, zbytečné dojení emocí a moralizující konce od cca třetí série s dobře maskovaným těhotenstvím Brandi, plytká 4. série s oslím můstkem v podobě (nutného) těhotenství Mary, odfláknuté rychlé zakončení v 5. sérii, děsně otravná matka a ta jakovtipná černoška ve 4. sérii (později je už snesitelná). Na druhou stranu oba hlavní herci v pohodě, občas dobré vtípky. Prostě takový oddychový nenáročný seriál bez nějaké přidané hodnoty. P. S. Nevěděl jsem, že ten otravný škaredý agent FBI je ve skutečnosti bratr Mary McCormack!(18.7.2018)

Takových 50%. Docela promrhaný potenciál. Jakoby se nemohl režisér rozhodnouot, jestli to je komedie, drama nebo krimi. Zápletky jsou takové nijaké, chybí tam napětí a celkově to působí dosti naivně. Občas se objeví nějaké vtípky, které jsou celkem vtipné a zasmál jsem se, ale celkově zase nezapadají to toho zbytku. Zde měl být zvolen asi jeden model, podle kterého se pojede a ne taková kombinace a mišmaš ze všeho možného, který zde nefunguje. Nemuselo to být špatné, ale chtělo to jeden směr. Takhle je to na občasné podívání, když v TV není nic jiného. Howgh!(12.1.2010)

Hodnotil bych za tři hvězdičky, kdyby v každém díle nebyla ta naprosto debilní linie se sestrou, matkou a přítelem hlavní postavy. Sestra i matka jsou neuvěřitelný imbecilní krávy, a přísahám bohu, že být to moje rodina, tak je vykopnu z domu. - Případy v tomhle seriálu by mi nevadily, ale to rodinné pozadí celému seriálu podle mě extrémně ublížilo. (Hodnocení po celé 1. sérii)(25.2.2011)

Není to vůbec tak špatné. Líbí se mi obsazení, Mary je fakt síla, hlášky k nezaplacení. Spíš krimi komedie :-D Kvalita dílů kolísá, někdy lépe, jindy hůře ale závislost se u mě vytvořila celkem rychle. Jediný, co mi vadilo, byla matka a sestra. Koho nudí klasický kriminálky ala Námořní vyšetřovací služba a různý Zákony a pořádky ale baví ho krimi, můžu doporučit. Zkouknuto celé a musím říct, že když v závěru vplul do děje Maryin otec ála Stephen Lang, ke štěstí mi nechybělo nic ...(12.1.2017)

"In Plain Sight" je dle mého jeden z těch lepších krimi seriálů. Zásluhu na tom má sympatické duo v podobě Mary McCormack a jejího part´áka. O něco méně sympatická je Maryina disfunkční rodinka v podobě sestry, která nedokáže držet svý ručičky od trablů a matky alkoholičky, která je docela otravná. Mary je tady ale správná. Má vyřídilku a šmrnc. 60procent si to podle mě zaslouží. IPS nemůže za to, že kriminálek je momentálně prostě moc, naopak by se mělo docenit právě proto, že jako jedna z mála zaujme. Mě teda zaujalo.(8.9.2011)