Reklama

Reklama

Ochrana svědků

(seriál)
všechny plakáty
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2008–2012), 43 h 45 min (Minutáž: 41–67 min)

Tvůrci:

David Maples

Hrají:

Mary McCormack, Frederick Weller, Paul Ben-Victor, Nichole Hiltz, Lesley Ann Warren, Cristián de la Fuente, Will McCormack, Jenny Gabrielle (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(61)

Obsahy(1)

Mary pracuje v nejutajovanější jednotce policie, zabývající se ochranou svědků. Právě byl zabit syn zločince, který i s rodinou dostal jinou identitu, aby pomohl odhalit šéfa mafie. Souvisí chlapcova smrt skutečně s otcovou zločinnou činností? (oficiální text distributora)

Recenze (14)

Yardie 

všechny recenze uživatele

Takových 50%. Docela promrhaný potenciál. Jakoby se nemohl režisér rozhodnouot, jestli to je komedie, drama nebo krimi. Zápletky jsou takové nijaké, chybí tam napětí a celkově to působí dosti naivně. Občas se objeví nějaké vtípky, které jsou celkem vtipné a zasmál jsem se, ale celkově zase nezapadají to toho zbytku. Zde měl být zvolen asi jeden model, podle kterého se pojede a ne taková kombinace a mišmaš ze všeho možného, který zde nefunguje. Nemuselo to být špatné, ale chtělo to jeden směr. Takhle je to na občasné podívání, když v TV není nic jiného. Howgh! ()

zipacna 

všechny recenze uživatele

Hodnotil bych za tři hvězdičky, kdyby v každém díle nebyla ta naprosto debilní linie se sestrou, matkou a přítelem hlavní postavy. Sestra i matka jsou neuvěřitelný imbecilní krávy, a přísahám bohu, že být to moje rodina, tak je vykopnu z domu. - Případy v tomhle seriálu by mi nevadily, ale to rodinné pozadí celému seriálu podle mě extrémně ublížilo. (Hodnocení po celé 1. sérii) ()

Reklama

Muff 

všechny recenze uživatele

Po druhém shlédnutí ze sentimentu snižuju na 3*, i když v záplavě jako detektivních seriálů poslední doby bych nejspíš měl nechat čtyřku. Koncept byl dobře vymyšlený, jen na to šli trochu zhurta, protože nejzajímavější díly byly v první a druhé sérii a - jak to bývá - byly spojeny s příběhy protagonistů, v dalších sériích s vyčerpáním nápadů a těhotenstvím obou hlavních hereček, které si nejspíš vyžádalo ty oslí můstky ve scénáři, úroveň poněkud oklesla. Co mi vadilo: od začátku bylo vcelku jasné, k čemu to povede, zbytečné dojení emocí a moralizující konce od cca třetí série s dobře maskovaným těhotenstvím Brandi, plytká 4. série s oslím můstkem v podobě (nutného) těhotenství Mary, odfláknuté rychlé zakončení v 5. sérii, děsně otravná matka a ta jakovtipná černoška ve 4. sérii (později je už snesitelná). Na druhou stranu oba hlavní herci v pohodě, občas dobré vtípky. Prostě takový oddychový nenáročný seriál bez nějaké přidané hodnoty. P. S. Nevěděl jsem, že ten otravný škaredý agent FBI je ve skutečnosti bratr Mary McCormack! ()

Rozinek12 

všechny recenze uživatele

Osvícení v americké seriálové žumpě. Nedoufala jsem, že by mě seriál, kde vystupuje jako hlavní vyšetřovatelka ženská mohl takhle přitáhnout. Na rozdíl od feministických sraček jako Medium, Sue hluchá hnusná kráva z čoklem, drzá a blbá Jordan je hlavní postava Mary uvěřitelná. Ona se často míli, chlapi se v seriálu nechovají jako kastrované posluhovačné opičky, je sarkastická ale není přehnaná jako Debra z Dextra. Pro mě je to ženská verze Statusu nežádoucí, akorát bez Bruce Cambela což mě mrzí. ()

DandaPiper 

všechny recenze uživatele

"In Plain Sight" je dle mého jeden z těch lepších krimi seriálů. Zásluhu na tom má sympatické duo v podobě Mary McCormack a jejího part´áka. O něco méně sympatická je Maryina disfunkční rodinka v podobě sestry, která nedokáže držet svý ručičky od trablů a matky alkoholičky, která je docela otravná. Mary je tady ale správná. Má vyřídilku a šmrnc. 60procent si to podle mě zaslouží. IPS nemůže za to, že kriminálek je momentálně prostě moc, naopak by se mělo docenit právě proto, že jako jedna z mála zaujme. Mě teda zaujalo. ()

Galerie (323)

Reklama

Reklama