V utajení (TV seriál)

Covert Affairs

Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara, Carl Ng, Tedd Dillon, George Tchortov, Seeta Indrani, Richard Waugh, Philip Akin, Bruno Verdoni, Tommy Chang, Billy MacLellan, John MacDonald, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Steve Cumyn, Laurie Murdoch, Geoffrey Pounsett, Nathan Mitchell, Alex Poch-Goldin, Shiva Negar, Brendan Gall, Dylan Authors, Konstantin Topolaga

Z mladé, hezké a sympatické slečny, která se nešťastně zamilovala do prevíta, který ji opustil, se náhle stává agentka CIA, která ještě s nedokončeným výcvikem je poslána do akce. Jelikož je ale zkrátka výjimečná a má talent, dokáže se dostat z jakékoli nebezpečné situace. O takovéto hrdince vypráví právě seriál Covert Affairs z produkce USA Network, který kromě této hrdinky nabízí komplikovanější děj, různé zajímavé akce a spoustu sympatických postav. Ale ve výsledku se jedná o dosti odpočinkový seriál. První série Covert Affairs nepřináší nic, co bychom už někde neviděli. Mladá agentka musí přerušit svůj výcvik a hned je poslána do CIA na speciální misi, náhle je součástí agentury CIA a musí plnit širokou škálu misí, zatímco se její osobní a pracovní život různě proplétá s jejím zmizelým přítelem. Čímž se děj lehounce komplikuje. Avšak nemohu říci, že bych se po čas sledování nudil…to rozhodně ne, ale ani nemám důvod o tom psát ódy, takže 70%.(22.8.2014)

• Attta

Musím přiznat, že jsem neviděl všechny epizody, ale viděl jsem dostatečné množství na to abych mohl tento seriál posoudit. V podstatě to není nic koukatelného, nic nového, nic zajimavého a spíš naopak je to nudná americká odrhovačka plná klišé.(26.8.2012)

• mysiak

Pilot nemasný, neslaný...ale nádej na dobrý akčný seriál tu je...(15.7.2010)

• Crocuta

Piper Perabo mám rád, ale to je asi tak všechno (ač to není zrovna málo), co stojí v tomhle seriálu plném klišé, stereotypů a občas i vyložených stupidit za vidění.(23.9.2012)

• Beagle

V zásadě jde o to, zda máte rádi Piper Perabo nebo/a seriály podobného ražení. Jestli jste si odpověděli ano, dejte tomuhle seriálu na nedělní odpoledne klidně šanci.(26.8.2012)

• - Na výslovnost všech šesti jazyků, které Annie (Piper Perabo) v seriálu ovládá, vždy dohlíželi rodilí mluvčí. (prokda)

• - Vyjma pilotního dílu jsou všechny názvy epizod první série shodné s tituly skladeb skupiny Led Zeppelin. Všechny epizody druhé série pak mají názvy shodující se s pojmenováním písní skupiny R.E.M. (prokda)

• - V roce 2010 byla Piper Perabo nominována na Zlatý glóbus za nejlepší ženský herecký výkon v televizním seriálu v kategorii drama. (prokda)