poster

V utajení (TV seriál)

 • USA

  Covert Affairs

 • Slovensko

  Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010 - 2014, 52 h 51 min (Minutáž: 41–65 min)

Hrají:

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Héléna Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara, Carl Ng, Tedd Dillon, George Tchortov, Seeta Indrani, Richard Waugh, Philip Akin, Bruno Verdoni, Tommy Chang, Billy MacLellan, John MacDonald, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Steve Cumyn, Laurie Murdoch, Geoffrey Pounsett, Nathan Mitchell, Alex Poch-Goldin, Shiva Negar, Brendan Gall, Dylan Authors, Konstantin Topolaga, David Miller, Jonathan Togo, Tovah Feldshuh, Nick Baillie, Tim Post, Michael James Regan, Tommy James Murphy, Saamer Usmani, Michael Cram, Michael Xavier, Theresa Joy, Michael Brown, Conrad Coates, Carlos Gonzalez-Vio, Lamar Johnson, Emmanuelle Vaugier, Clarke Peters, Steven Brand, Rya Kihlstedt, Michael Steger, Paul Essiembre, Kathleen Gati, Michael Kinney, Lauren Holly, Liane Balaban, Sienna Guillory, Milton Barnes, Anna Chlumsky, Natalie Brown, Greg Hovanessian, Chris Brookshire, Bob Fosko, Sebastian Pigott, Paul Miller, Manuel Sinor, Mishael Morgan, Mani Nasry, Paul Sun-Hyung Lee, Zoe Doyle, Marija Karan, John Bourgeois, Michael Therriault, Tim Guinee, Tamara Hope, Athena Karkanis, Zachary Bennett, Ignacio Serricchio, Benito Martinez, Jaimie Alexander, Mark Moses, Peter Stormare, Christopher Cordell, Tig Fong, Rebecca Mader, Sonya Salomaa, Yancey Arias, Colin Price, David Andrews, Mimi Kuzyk, Matt Baram, Santiago Cabrera, John Stead, Jonathan Watton, Nina Kronjäger, Bruce Davison, Alexandra Holden, Tony Curran, Shauna Macdonald, Joakim Nätterqvist, Greg Bryk, Andrew Jackson, Robinne Fanfair, Drew Zeran
(další profese)
 • Shakaar
  **

  Seriál sice těží ze starších předchůdců, ale je pohou slupkou nejde vůbec do hloubky. Ať už to byla Nikita, Alias, oba seriály měli nějakou propracovanou zápletku...krom špionáže vidíme i charaktery jednotlivých postav. Styl serie, kde všichni strašně dobře vypadají, dobře oblíkáni (včetně slepce), sedí si v kanclu a sem tam se jde na misi, která proběhne vesměs bez problémů...a pokud ne, CIA pošle zálohu, kterou neposkvrněnou agentku, která si vždy najde čas na malování a dobré oblečení zachrání...Ano, sice to bylo i v Alias, ale na rozdíl od něho tohle špionážní serial moc nepůsobí. Daleko více bych to přirovnal k Chuckovi, jenže tam se dá ještě ospravedlnit humorným podtextem...celkově tedy to nebyl špatný nápad, nicméně seriálů jako je tenhle je v poslední době dost a vedle nich tento vypadá hodně slabě.(11.11.2012)

 • Djkoma
  ***

  Ani ne (light edition) Alias jako spíš spojení některých špionážních prvků s méně odlehčenou verzí Chucka (viz. titulková sekvence:)). Nebudeme si tady nic nalhávat, vše tu stojí a padá s Piper Perabo a jejím vzhledem, komu se nelíbí, tomu se určitě nebude líbit seriál (ale ty její podpatky... a úsměv:)). Covert Affairs jinak nepředstavují žádnou revoluci ani velkou změnu, jen využívají klasická klišé a budeme muset čekat, co tvůrci hodlají provést s Annie a jejím "milence" v pozadí. Šance tu jsou, i když ne příliš veliké. Díly jsou totiž dost obyčejné, docela pomalé a čekání na něco originálního se smutně protahuje. Druhá sezona pokračuje ve všem nastoleném a prohlubuje některé postavy. Od dechovka na léto. Druhá sezona zatím příjemná, škoda velmi pomalého rozvoje vedlejších postav jako je Jay. Ovšem 10. díl precizní včetně "mafiánské" procházky kuchyní na jeden záběr. Tak finále druhé řady dobré, ale celá sezona bez hlavního tématu (nepočítejme "ztrátu osobních vztahů agentů") prostě těžko výrazně zaujme. Ovšem práce s charaktery čím dál lepší, snad tvůrci budou trochu gradovat děj...(12.8.2010)

 • IceQueen
  ***

  V prvom rade sa treba zmieriť s tým, že ide o detskú, naivnú, pocukrovanú verziu života CIA agentky a nie realistický pohľad na spomínanú agentúru. Agentka Walkerová je pripečené trdlo, ktoré elegantne (a bez zbrane!) vyrieši všetky prípady ohrozenia národnej bezpečnosti. Piper Perabo (Walkerová) je ako herečka dosť otravná, svoje výrazové prostriedky obmedzila čiste len na používanie obočia a to v rôznych výškach a uhloch (závisle od vyjadrovanej emócie).(11.8.2011)

 • kenkaku
  **

  Asi jsem už příliš háklivý na scénáře kde dobře vypadající pipka je obrovskou hvězdou (i když dělá prakticky stále pitomá rozhodnutí). Nemluvě o tom že celá "agentura" je tak nějak pouhou přehlídkou modelkoidních postaviček obojího pohlaví kde všichni jsou tak Americky dokonalí až to unavuje... Přiznávám že některé epizody byly zajímavé, bohužel převládající naivita a pitomoučké chování přeměnilo zpočátku příjemnou podívanou na Piper Perabo v čím dál větší alergii... Je mi líto.(27.6.2012)

 • mmoi
  **

  Nuda. A taky zklamání. Po akční Brutální Nikitě a zábavném Alias si člověk pustí seriál a čeká, co se bude dít. Čeká, čeká jednu, dvě,... série, kdy už to tedy začne? A ono nic. A tak se povídá, tlachá a vtipkuje a "děj" se nikam neposouvá, zápletky jsou řešeny zkratkovitě, či prostě někam vyprchají. Na druhou stranu může to být docela dobrá oddechovka ( nemusíte vůbec zapínat mozkové závity). Nic od seriálu nečekejte a on nebude nic čekat od vás.(21.5.2015)

 • - Poradkyní pro pilotní díl seriálu byla bývalá agentka Valerie Plameová, jejíž totožnost byla odhalena v roce 2003 v novinách, které tehdy doprovázel velký politický skandál. Valerie napsala o svém působení v CIA knihu. (prokda)

 • - Natáčení seriálu probíhalo v kanadském Torontu. (prokda)

 • - Na výslovnost všech šesti jazyků, které Annie (Piper Perabo) v seriálu ovládá, vždy dohlíželi rodilí mluvčí. (prokda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace