V utajení

• USA Covert Affairs (více)
USA, (2010–2014), 52 h 51 min (Minutáž: 41–65 min)

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Peter Gallagher, Hill Harper, Anne Dudek, Sendhil Ramamurthy, Nic Bishop, Dylan Taylor, Gregory Itzin (více)

Série(5) / Epizody(75)

Mladá a šikovná Annie Walkerová (Piper Perabová), ktorá precestovala celý svet, ovláda šesť jazykov a túži po dobrodružstve, sa sa stane tajnou agentkou CIA. Do prvej akcie ju vyšlu dokonca ešte pred dokončením výcviku. No ako je známe, k úspechu nestačia len lingvistické znalosti a dokonalý vzhľad. V nefalšovaných špionážnych hrách sa však Annie dokonale osvedčí. Walkerovej šéfuje chladná a cynická Joan Campbellová, manželka riaditeľa tajných operácií CIA Arthura Cambella. Jej jediným priateľom a dôverníkom sa stane operačný technik Auggie Anderson z ústredia agentúry, ktorý pri výkone služby prišiel o zrak. (TV JOJ)

mFranta

Zatím bez hodnocení, uvidíme, jaké budou další díly. Ale už teď je jasné, že USA Network si řekla "no, seriál Burn Notice má docela sledovanost, tak natočíme něco podobného". Takže místo muže je tam žena, místo vyhazovu ze CIA se právě dostala k CIA a místo neustále opilého kámoše(Bruce Campbell) a expřítelkyně (Gabrielle Anwar) má za sebou dokonale sehraný tým. Jo a je tam i náznak nějakých těch intrik v pozadí. Sice je to taková kopie, ale určitý potenciál jest přítomen. Otázkou je, co bude dál... Po pěti dílech dávám za tři hvězdičky- chybí mi pořádné nosné téma (intriky v pozadí jsou opravdu slabé), hlavní herečka mi na tajnou agentku moc nesedí (zlatá Clarice Starlingová- sice z FBI, ale to nevadí) a děj je takový- zvláštní, nereálný, těžko uvěřitelný. Bond je alespoň braný s nadsázkou, ale to tady nepodařilo. ()

p.a.douch

Hvězda za Piper Perabo. Jinak je to pěkná blbost a scénář pánu Orda a Cormana je pěkná slátanina. Místní agenti se chovají jako Klausova ochranka v Chrastavě. Zkrátka pro mě hovadina. 20 %. ()

black8

Priznávam sa, dávam hviezdičky len kvôli Piper Perabo. Zároveň oceňujem, že sa to na nič nehrá. Jednoduchý krimi seriál (niekedy až príliš jednoduchý), ale aspoň to odo mňa nič nechce. Čistý konzum. Nehnevám sa na nikoho, kto to označí za odpad. ()

unclejack

Zaujímavý vizuál a sympatické postavy sú viackrát hodené do mlžných vôd priemerného scenára. Je to samozrejme škoda, ale vzhľadom na to, že seriál sa ešte drží v pásme pozerateľnosti, kde irituje len skalných priaznivcov žánru špionážny film/seriál som vcelku spokojný a v prípade, že nebudem mať kam prepnúť mám aspoň jeden záchytný bod v ponuke seriálov. ()

Mort09

Po všech stránkách slabý seriál. Provařený špionážní námět, slabé zápletky jednotlivých dílů a podřadné herecké výkony, v čele s nepříliš sympatickou hlavní hrdinkou. Prostě nic, co by divák v současné nabité seriálové nabídce musel, nebo chtěl vidět. 20% ()

mine.slayer

Bohužel je na tomhle seriálu zajímavá jen hlavní hrdinka, ale je to lesba, nic méně jí to na kráse neubírá a tu jednu hvězdu jí nechám. ()

Harukigirl

Aférky sú seriál, ktorého som sa obávala, keď som videla, kto za ním stojí. Filmy s Bournom mám rada, ale nepripadalo mi to ako seriálový materiál. Moje obavy sa rozplynuli s prvým dielom. Postavy i vzťahy medzi nimi sú skvele vykreslené a vždy sa nemôžem dočkať, čo prinesú nové diely. Hoci Piper Perabo je ako hlavná hrdinka úžasná, môj favorit je slepý expert na všetko Auggie v podaní Christophera Gorhama. ()

Kikina33

Příjemný seriál se zasazením do okruhu špionážních technik, tedy hlavně americké CIA. V první sérii byl každý díl se samostatným příběhem, ale postupem času, a to převážně od 3. série, je vždy tématem nějaká hlavní zápletka, a tak se seriál stává čím dál více napínavím. Líbí se mi chemie mezi hlavníma dvěma postavama, musím říct, že se u spousty jejich hlášek opravdu dobře bavím. Tento seriál je, jak vtipný, tak i napínavý a rozhodně se u něj nebudete nudit. Obvzláš výborný je zde Christopher Gorham, který celý seriál zvedá skvělým hereckým výkonem, opravdu mu totiž věříte, že je slepý, a také tím, že je takovou pozitivní tváří celého seriálu. Tak hurá na 5. řadu a doufejme, že né poslední. ()

elizha

takyto typ serialu milujem. Agenti v utajení, rôzne misie, nikdy neviete kto je zradca vo vašom týme, oddelení, kto je priatel , nepriatel.... trosku mi to pripomína 24-s Jackom Bauerom, ale len trosku..... Kto ma rád ,,kriminálky", akciu, agentov, CIA, odhalenia, zrady..pre neho je serial ako stvorený. ()

Fracek

Tři hvězdy za docela rychlý spád. ALE, všechno dobré má i to horší a jak tak ten seriál rychleji odsýpá, mrtvol kolem Annie přibývá, stejně tak jako nelogičností a naprostých ptákovin. Ale pokud by takto nějak fungovalo CIA, tak jsem v klidu, ještě máme šanci :-D ()

Akhin

Každý má rád jiné seriály. Já se rád dívám na ty, jejichž hlavní hrdinové jsou maníci z FBI, CIA, NSA, popř. britské MI6,ať už jsou nebo nejsou zruční. Každý tyhle seriály rád nemá, protože jich bylo už spousta. Ale já ano, protože jsem jich spoustu neviděl. Tenhle jsem si oblíbil právě kvůli Piper Perabo, avšak jak napsal Djkoma, určitě si neoblíbíte seriál, pokud se vám tato hrdinka nelíbí. Co se týče seriálu jako takového, nuda nebývá, i když jde prakticky jen o to, že Annie (P. Perabo) se dostane do problémů, chvíli se s tím bude trápit a poté se se stane zázrak v podobě pomoci od slepého agenta Auggieho (C. Gorham) a ona zachrání situaci. Moje hodnocení je 90% (berte s rezervou) ()

Matrix44

Hodnotim len pilot, lebo dalej to pozerat urcite nebudem. 1. Alias to nebude, aj ked zamer je zrejmy. 2. Nesypaticka hlavna hrdinka, ktorej viac sedi rola tanecnice u tyce. 3. Slaboduche dialogy. 4. CIA na urovni materskej skolky! Najlepsia kadetka vycvikoveho strediska CIA, je slaboducha barbina, ktora neustale nieco melie a jej hlavnou prednostou je ovladanie jazyka. Tuto zrucnost ziskala pocas 2 rocnych potuliek po svete, kde svoj jazyk strcila vsade a kazdemu, a to z nej spravilo odbornicku na jazyky, podobneho tazkeho kalibru ako Desperado :) ()

imreo

Ďalšia príjemná oddychovka na prázdne chvíle. Piper Perabo, nesmierne sympatická, svoju rolu zvláda úplne perfektne, občas sa pozastavujem nad Auggieho super zmyslami, jediný kto mi prekáža je bývalý hlavnej hrdinky - Ben. Druhá séria začala zatiaľ trochu na môj vkus pomalšie, ale budem dúfať že ďalšími časťami sa rozbehne. ()

Korra

Když nedávají nic lepšího, zkouknout se to dá. Jako akční nebo špionážní seriál nuda, jako přehlídka krásných účesů, šatů a bot docela obstojné. A mimochodem, Nikita byla mnohem hezčí agentka v utajení - ve všech verzích. ()

ferdafs_fs

Celkem mi vadí obsazování herců hrajících ''slepého'' (Christopher Gorham) , když je jeho tvář celkem profláknutá z jiných seriálů kde viděl a já mu tu slepotu prostě nějak nevěřím. Ale jinak dobrý, nenáročný a lehký letní zaplnění obědového času, což odpovídá mým 3*. ()

deedulka

Herečka Piper Perabo (sympaťanda z Divokých koček) byla hlavní důvod, proč jsem začala seriál sledovat. Musím říct, že stačilo shlédnout jeden díl a chytla jsem se. :) Akční seriál s ženskou hrdinkou v hlavní roli mě příjemně překvapil. Konečně něco jiného než všudypřítomné kriminálky. Některé díly se sice svou záživností moc nevyznamenaly a bojové scény s Piper Perabo na věrohodnosti moc nepobraly, musím ale uznat, že i přes všechny mouchy je celkem na co koukat. Propojení vtipu, občas romantiky a akce se tady povedlo a když se k tomu přičte tvářička Piper Perabo a Christophera Gorhama, lákadlo je dokonalé. Hodnocení 4 z 5. ()

GaryRoach odpad!

panebože ne, mám pocit, že tento seriál si chce hrát na něco jako je Chuck, ale rozhodli se, že to udělají "reálnější" a to dělají opravdu špatně... jednou, když se děj měl odehrávat v rusku, na vojenské základně, to mě dost rychle naštvalo, v armádě se docela vyznám a když tam začali jezdit v Humvee, a měli na sobě americký přilby... hodně detailů jsem vynechal, mimo to, toto bylo jen v jednom dílu, dál jsem se o tento seriál nezajímal, ale hádám, že dalších dílech takovejhlech "failů" bylo eště hoodně ()