Reklama

Reklama

Vzpomínky

(seriál)
Trailer 2
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2011–2016), 45 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Hudba:

Jacob Groth

Hrají:

Poppy Montgomery, Dylan Walsh, James Hiroyuki Liao, Jane Curtin, Dallas Roberts, Tawny Cypress, Michael Gaston, Kevin Rankin, John Sharian, Jackson Hurst (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(61)

Obsahy(1)

Nový seriálový hit VZPOMÍNKY uvádí herečku Poppy Montgomery v roli Carrie Wellsové, záhadné bývalé policejní vyšetřovatelky, která trpí vzácným onemocněním. Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo, rozhovor i každá chvíle radosti a žalu. Pamatuje si úplně všechno – až na jedinou věc: na detaily ze dne, kdy byla před rokem zavražděna její sestra.Od té doby se Carrie zoufale snaží uniknout své minulosti, ale když dojde k vraždě v domě, kde bydlí, nečekaně se setkává se svým bývalým milencem a parťákem, newyorským detektivem Alem Burnsem (Dylan Walsh). Jeho pravou rukou je detektiv Mike Costello (Michael Gaston); do oddílu dále patří detektiv Roe Saunders (Kevin Rankin),junior týmu, a policistka Nina Inaraová (Daya Vaidya), drzá vyšetřovatelka, která se umí pohybovat v nástrahách velkoměsta. Návrat k práci, kterou opustila, Carrie překvapivě potěší. Navzdory protichůdným citům k Alovi se rozhodne, že se připojí k jednotce při vyšetřování zločinu – hlavně kvůli neobjasněné vraždě své sestry. Jediné, co potřebuje, je vzpomenout si. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (41)

Trailer 2

Recenze (28)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Unforgettable je klasická seriálová záležitost ve stylu case of the week, ale vylepšená o zajímavou schopnost hlavní hrdinky a charisma Dylana Walshe. Seriál byl několikrát zrušen, ale došel spojeně až do 4. série, což minimálně upozorňuje na skutečnost, že to až taková řadovka být nemusí. Takže pokud se objeví byť jen latentní sympatie, není důvod si Unforgettable nedopřát. ()

Jazz06 odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem teda jen jeden díl, ale to mi stačilo. Akorát mě to utvrdilo, že nemá cenu televizi vůbec zapínat. Stupidní zápletka a ještě stupidnější postavy. Ani jedna není sympatická a herci jsou dost jaloví. Asi tomu teda přidal i dabing. Docela jsem se nasmál, když padouch zastřelil dva lidi a pak musel počkat 10 vteřin v jedné pozici než hlavní hrdinka (která je btw strašně drsná a dokáže se o sebe dokonale postarat) zareagovala... ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Má tak ohromnou fotografickou paměť, že doslova není možné, aby ji sebemenší detail někdy unikl. Ve službách policie vskutku neocenitelná schopnost. Už bylo natočeno tolik kriminálek, že už není možné, aby se jeden druhému nepodobal. A tak tvůrci tohoto seriálového počinu zahloubali v nápadech a přišli s nějakými schopnostmi, aby se alespoň přecejen v něčem odlišili. A dá se říct, že se povedlo. Seriál si drží tempo a atmosféru a nikterak nenudí. Poppy Montgomery je v hlavní roli přirozená a sympatická. Seriál svojí zábavnou formou televizního detektivního žánru potěšil. ()

SolamBee 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po pilotu, protože na další díly už se nechystám. Uznávám, že policistka s dokonalou pamětí se hodí, pokud bez ní ovšem celý tým detektivů není schopen vyřešit relativně primitivní případ, to zavání problémem. Sama postava mi není moc sympatická, takže pokud takhle budou probíhat i budoucí vyšetřování - nic pro mě. Obzvlášť proto, že si nemyslím že dokonalá paměť funguje jako 3D projekce, kde si můžete přehrát z různých úhlů cokoliv potřebujete. ()

kratina 

všechny recenze uživatele

Vyšetřovatelka Carrie Wells má ohnivé vlasy, prořízlou hubu a nedostatek respektu k nadřízeným. No vidíte, málem bych zapomněl na to nejdůležitější – má paměť jako slon. Především ta jí pomáhá vyřešit zajímavé zločiny. Jen se nemůžu zbavit jednoho blbého pocitu. To by jako bez její sloní paměti zůstaly všechny ty zločiny nevyřešené a vraždy nepotrestané? A zavřeli by za to někoho jiného, nevinného? Kolik dílů seriálu, tolik justičních omylů? No potěš pánbůh! ()

Galerie (481)

Zajímavosti (3)

  • Příběh filmu je založen na povídce "The Rememberer" od spisovatele J. Robert Lennona. (iampatrik)
  • Postava Carrie Wellsové (Poppy Montgomery) vděčí za svou dokonalou paměť syndromu odborně nazývanému hyperthymesie. V reálu je od roku 2006, kdy se této anomálii začala věnovat lékařská věda, zaznamenáno jen kolem dvaceti případů. (Olík)

Reklama

Reklama