3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

KatRi

Přijde mi to jako televizní Bakaláři, případně novější Trapasy. Nechci Donutilovi upírat jisté herecké kvality, ale osobně mám raději, když jen vypráví vtipy. Ono totiž čeho je moc, toho je příliš a tři povídky, přičemž v každé hraje právě on...to není večer dle mého gusta. Ale babičku to třeba potěší. ()

Mikeel

Donutil je můj oblíbený herec. A i když jsou některé z těchto povídek slabší, na celkovém dojmu z toho cyklu to neubírá. Od té doby, co jsem viděl Sluhu dvou pánů se na tenhle cyklus musím dívat a sledovat, jestli svůj výkon někdy překoná! ()

Cinemahead

Téma rybáři epizoda Štika a moje velká role(cca. 2 sekundy dlouhá) zkušeného vodáka!!! Za zbytek seriálu dávám 3* protože s mojí absencí dost klesla úroveň... ()

Oyer

Vyšší laťku tohoto seriálu udržuje především pravě Donutil. Povídky ze školního prostředí se těžce míjí s realitou. ()

mira007

Story alá legendární Bakaláři. Donutil je famózní, ikdyž ty motivy se opakují a on také a celé to je spíš pro starší generaci, která ty Bakaláře opravdu pamatuje. Některé díly jsou doslova nudné, ale Donutil je prostě pan herec a ve své kategorii asi snad i nejlepší v republice, takže ty hvězdy jsou za něj. ()

Pennyzka

Opravdu neobvyklé příběhy v podání Miroslava Donutila s výbornými hereckými výkony. Navíc 4 v jednom. Příjemný film na večer před pracovním dnem.....doporučuju :) ()

betyn

Je to neuvěřitelné jaký úpadek zde můžeme sledovat.Očividně došly nápady a bylo by lepší přestat ještě v relativně v dobrém. ()

fNdEsIECLE odpad!

11. série: Milí bakaláři, jmenuji se Míra a natočil jsem pro Vás tři zajímavé, poučné a zábavné příběhy ze života, tentokráte s námětem sběratelství. S přátelským pozdravem - zdar jak Brno - M. D. --- Milý Mirku, přestaň fetovat. S pozdravem fds. ()

Mallinali

Tři dávám tomuhle poloamatérsky vypadajícímu dílu za milého Donutila, za to že se jeden díl točil u nás na vsi ve vedlejším baráku a taky za to, že si u toho mamka odpočine skoro jako u čtvrté pražské defenestrace. ()

mh.mail

40% — Na tomto cyklu krásně vyzní, jak je M. Donutil plochý herec. Pokaždé jiný příběh, pokaždé jiná postava, pokaždé stejné přehrávání. ()

Kadena

I když mám splín, 3 plus 1 mě zaručeně rozesměje. Je to lidský, smutný i úsměvný. Zkrátka je to o životě... Snad nejvíc jsem se bavila u tématu sázky, konkrétně u Armanda. ()

Luk Skywalker

Viděl jsem všechny díly a vždycky jsem se dobře bavil. Jednotlivé povídky jsou přiměřeně dlouhé a dobře zahrané. Jen na některé role se Donutil nehodil. ()

Ygnor

Na "one man" šou poměrně slušné a místy dokonce nadprůměrně vtipné....a některé díly i dokonce poměrně naopak dosti slabé. Takže průměr. ()

FOCKE_WULF

Zálety 40%____Návraty 20%____Stáří 10%____Škola 50%____Lázně 10%____Sázky 100%____Vinaři 70%____Sběratelé 60%____Hypochondři 70%____Inzerát 100%____Otcové a dcery 30%____Houbaři 10%____Smolaři 80%____Rybáři 90%____Dovolená 100%. ()