3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

Odpocivadlo

Veľmi vtipné a aj poučné príbehy. Miroslav Donutil to vie vždy podať takým bežným rozprávaním a vždy ma to vie pobaviť. ()

ZHODNOTITEL

Super krátké příběhy, které skvěle pobaví. Ten poslední vyprávěný mě teda snad nikdy nenadchl, ale ty hrané jsou dokonalé. ()

HellFireFery

Kdo má rád Miroslava Donutila, tak si tyto epizody o životě bude jistě užívat. Kdo pana Donutila nemusí, tak ať jde o dům dál. Tento cyklus epizodek se povedl - některé více, některé méně - a já se k nim v budoucnu budu velmi rád vracet. Sice bych přidal o něco více legrace, ale i tak si myslím, že se to povedlo velmi dobře. ()

W_Parmalee

Dnes jsem viděl 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Komediální triptych na téma hypochondr. A zasmál jsem se přesně O krát! ()

májovec13

Ačkoliv považuji Donutila za jednoho z našich nejzajímavějších herců, tak často ho zase vidět nemusím. Některé povídky byly ale velice povedené. něco mezi 2 a 3. Nakonec 2 díky opravdu slabým epizodám. ()

henrykz

Miroslav Donutil se nevnucuje a má příjemné vystupování. Je charismatický, působí sympaticky a své role umí zahrát. Tento pořad mám rád já i moje mamka. Přiznávám, že některé epizody jsou slabší (hoodně), ale jinak se jedná o vyrovnaný cyklus. Zpestřením jsou i různí herci a ne jako v Comebacku, kde tu vedlejší roli hraje vždy jeden herec. ()

Horác

Můj původní radukální komentář "Dost bylo Donutila" nyní měním na smířlivější. Donutila moc nemusim a četnost jeho výskytu na obrazovce TV je skutečně enormně přehnaná.Takže nemusim ho, ale tyhle mikropříběhy mě celkem bavěj. ()

Aidina

Chápu, že natočit celkem 63 povídek, kde hlavní roli vytvoří jeden herec, dá zabrat. Kvalita je pak nemilosrdně převálcovaná kvantitou. Z tohoto množství bylo dobrých cca 10 povídek (patří k nim např. povídky na téma hypochondři), ostatní byly jen slabým průměrem. Naprosto kýčovité byly ale poslední povídky na téma dovolená (Parohy na kole, Ruty šuty Arizona, a Řecko není všechno). Poslední jmenovaná byla obzvlášť šílená. Ale asi to byl záměr, aby divák mohl po těch x- týdnech, co se povídky "3 plus 1 s M. Donutilem" staly páteří úterního vysílání veřejnoprávní televize, vydechnout a říci si: "..Konečně je tady konec... " ()

Jamalkaa

Vtipné příhody, oblíbení herci, inteligentní humor a to vše v čele s největším sympaťákem Mírou Donutilů! Ideální pro pohodové večery. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

badajajuak

Viděl jsem sérii na téma "hypochondr" no a ja nevím jak vy, ale ja se u toho celkem příjemně bavil. Hlavně povídka s Jitkou Schneiderovou byla povedená... ()

eFrankie

Velmi originální, zajímavé příběhy a stále výtečný Mirek Donutil, on je prostě herec od přírody a proto si zaslouží takto vysoké hodnocení... ()

zekon

Nesporně má tento seriál vzor v Bakalářích. Naprosto skvělá česká tvorba se spoustou kvalitních herců a mistrem řemesla M.Donutilem. Bakaláři byli podle mě TOP Československé TV a toto je důstojný následovník. To o co se pokouší některé trapnosti např. na Nově apod. tady je zvládnuto levou zadní. ()

Spike86

Některé povídky jsou lepší, jiné horší, ale celkově je to taková dobrá oddechovka vždy se třemi povídkami na dané téma. 70% ()

lada32

Půl roku se dívám na totální hovadiny s jedním a tí samým hercem.Donutil je výborný,ale nemá kousek soudnosti.Každou neděli,týden co týden.Už se to nedá vydržet.Ani se nedivím,že David vyhrál nej.zpěváka..Kavčí hory si osedlaly tvůrčí týmy,je jim jedno že stvořej ubohost.Hlavně,že to sype.Zlatí bakaláři..Co tak zkusit sakra točit herce.3x s tím i oním.Ne.Máme tady p.Donutila.Co jsem poslední dobou viděl skvělých seriálů.BIG C,MAD MEN,pro veřejn.TV jak stvořené.Asi na to nemaji prachy.Končím. ()

Tomik9

Když si pustím 3+1 tak mne pokaždé pobaví, Donutila mám rád a líbí se mi jeho humor. Historky nejsou moc dlouhé a mají dobrý námět. Myslím že je to příjemný pořád na který, když si zrovna vzpomenu tak si na něj rád podívám. Kdybych viděl víc dílů, dal bych čtyři hvězdičky, ale jelikož jsem neviděl ani půlku tak dávám tři, možná to časem přehodnotím až uvidím víc dílů a přesvědčím se že mne taky pobavili. ()