3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

Tumbik

Ale jo, Donutil to dobře vymyslel a úžasně zahrál... neskutečný herec. Jako menši jsem tento seriál zbožňoval, teď už na něj ale bohužel tolik v televizi nenarazím. ()

Nick321

Docela milý pořad. :-) akorát většina příhod, které jsem z něj viděl, byly takové důchodcovské. Ale je to kolikrát vtipné, pobaví to, je to z reálného života a to je hlavní. ()

sister

Nejsem si jistá, zda je tam vůbec nějaký díl, ve kterém se Mirek Donutil neválí v posteli s nějakou tou lepou děvou... v tomhle směru mám trochu podezření na zásahy do scénáře. Nicméně jde o pěkný český průměr, za který navíc netřeba bezprostředně platit - viz archiv ČT. ()

zuzanka020

Miroslav Donutil je skvělý bavič a vynikající herec. Má talent, který nemá jen tak někdo. Tyto historky jsou báječně, jsou ze života je v nich humor, ale především realita:) ()

Lucie505

Donutila miluju, ale valná část příběhů mě moc neoslovila. Nutno tvůrcům však připsat body za ukázku klasických českých vlastností a zvyklostí. ()

lebi

On je to skvělý herec, ale jak se na tu TV pořád cpe, to je horší... Navíc většina příběhů je pseudovtipná... ()

kwii

Ano, je přeDonutilováno, ale za to Donutil nemůže. Za to může Česká televize. Za mne standardně skvělý výkon pana herce, scénář tohoto dílu byl zábavný.. dobrá oddechovka na večer. Za mne 3 a půl.. tak asi :-) ()

otacz

Krkovičku Donutila mám znám hlavně z Dědictví. Tento seriál jsem začal sledovat až v roce 2016. A jsou to pro mě (ročník 1975) Bakaláři 21. století. Nejlepší komediální série od roku 1989. ()