3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

zdenny

Jsou to komediálně laděné smyšlené příběhy ze života a v každém jednom hraje Miroslav Donutil jinou postavu. Je to herecký ekvilibrista a já jej mám velice rád. Nejlepší trojice příběhů pro mě byla na téma "víno". ()

headcrab

Včera jsem nechtěně viděl jeden trojdíl, a bylo to naprosto něco otřesnýho.Nevim, možná jsou počáteční epizody lepší (dle zdejšího hodnocení), ale to co jsem viděl včera, bylo odporný! ()

P1tr

Rozpačitá televizní série obsahující dobré i horší díly. Záleží na který zrovna narazíte. Celkově se jedná o sympatický projekt. ()

giovanni3

Donutil to je Pan herec, ale zde to je mnohdy trapný scénář (až si člověk říká zda to má zapotřebí)... Ale prostě Donutil je Donutil a když k tomu přidám pár kvalitních dílů tak to dává 3z5 ()

Zemi11

Výjimečně souhlasím s triatletem. Díl Dovolená se nepovedl, jinak ale pohodový odpočinkový seriál klasika Mirka :) ()

dita.krizova

Donutil je bavič a vypravěč na jedničku, o tom nemusíme diskutovat. Příběhy mají hlavu i patu, některé jsou vtipnější jiné méně. Jen kdyby pan Donutil nenosil tak hrozné paruky... ()

Lukoboss

Je to spíš 3,5/5. M. Donutil má dar vyprávět a hrát komické role, v takových situacích se přímo vyžívá. Potvrzuje to i v tomto miniseriálu, který je plný často velice trapných (nikoliv ve špatném slova smyslu) příběhů ze života, které člověka prostě pobaví. ()

klúčik

Miroslav Donutil je herec ktorý málokedy sklame. Tieto mini dielka sú ľudské.. No musím napísať, že nie každý diel sa mi aj páčil. Tak sa mi zdá, že to postupne upadá do priemeru.....75%. ()

brooklyn73

Dil Stedry vecer - byl autory prejmenovam na 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Jedna se pouze o dve povidky. Rok vyroby 2005, rezie Jiri Strach. ()

klukluka odpad!

Každý máme svoje vlastní pomyslné dno televizní zábavy. Tohle je to moje. Níž už není nic. P.S.: Pro ješitnost a sebelásku Miroslava Donutila by to chtělo nějaké hezké, nové, české slovo. To by mohl být jeho odkaz- výraz, který by poukazoval na to, že člověk, jenž je takto označován, by si ho nejraději strkal do vlastní řiti. ()

Paity

Celkem mě to ze začátku bavilo a i přesto, že nejsem nepřející, tak po té, co jsem vyslechl, kolik bere Donutil od ČT za paníze za každou trojkovou sérii, se mi to zhnusilo. ()

bo.rec

Musím říct, že jsem se opravdu skvěle pobavil. Byť některé povídky jsou "slabší", ale své kouzlo mají všechny. Herecké umění pana Donutila je opravdu úžasné. JE TO PAN HEREC!!! ()

Lefty86

Povídkový seriál, podobný dřívějším Bakalářům, kde v každém díle hraje Miroslav Donutil. Trocha české klasiky, nemusí se u nás točit jen ty nesmysli ()

J*A*M*A*L

Solidní komedie s Donutilem, kterého mám jinak docela rád. Mě to nic moc neříkalo, ale líbilo se mi to. Na čtyřku to nedalo, ale humor tak hrozný nebyl, a výkony herců taky dobrý. Zklamání nepřišlo, ale spokojenost také ne. ()