V těle boubelky (TV seriál)

Drop Dead Diva

Môj nový tučný život

Komedie / Drama

USA, 2009, 78x42 min

Brooke Elliott, Margaret Cho, Kate Levering, April Bowlby, Josh Stamberg, Gregory Alan Williams, Ben Feldman, Rosie O'Donnell, Rhoda Griffis, Jeff Wincott, Gina Torres, Robert Pralgo, Seamus Dever, Mark Moses, Wendell Pierce, Brooke D'Orsay, Susan Walters, Sean Maher, Jasmine Guy, Daniel Newman, Steve Warren, Sam Jaeger, Deena Dill, Scottie Thompson, Skyler Day, Jenny O'Hara, Candice King, Lisa Arrindell Anderson, Alexa Nikolas, Michael L. Covington, Natasha Henstridge, David Sutcliffe, David Denman, Bellamy Young, Vivica A. Fox, Anna Enger, Andrea Moore, Alicia Coppola, Mackenzie Lintz, Ian Bohen, Nia Vardalos, Raphael Sbarge, Ric Reitz, Jackson Hurst, John Ratzenberger, Matt Cornwell, Kim Kardashian West, John Billingsley, Mackenzie Mauzy, Danny Boushebel, Sydney Penny, Roark Critchlow, Deidre Hall, Kimberley Drummond, Gregory Harrison, Perry King, Burgess Jenkins, Lauren Storm, Noah Lomax, Howard Hesseman, Glenn Fitzgerald, Anne Ramsay, Robin Givens, Rus Blackwell, Carl Savering, Alex Kapp Horner, Tom Nowicki, Danielle Campbell, Scott Poythress, Jeff Hephner, Patti Stranger, Sean Wing, Romy Rosemont, Wendy Williams, Quinton Aaron, Kelly Osbourne, Lisa Darr, Josie Loren, Melissa Ponzio, John Brotherton, Brigette Davidovici, Stacy Jorgensen, Stephanie Leigh Schlund, Jessica Rose Smith, Cameron Mathison, Adam Harrington, Gabriela Hernandez, David Alpay, Jillian Kinsman, Bre Blair, Aubrey Peeples, Britt Rentschler, Cara Mantella, Carrie L. Walrond, Natalie Hall, Jay Huguley, Katherine McNamara, Becca Tobin, David Gautreaux, Katherine Willis, Shane Callahan, Tamara Farias, Lisa Goldstein Kirsch, Greg Perrow, Valyn Hall, John Gabriel, Laura Breckenridge, Abigail Klein, Stephen Boss, Kim Wall, Shane Jacobsen, Marcus Coloma, Sanna Haynes, Ashley Jones, Ashley Johnson, Lindsey McKeon, Jessie Ward, Maddie Ziegler, Jamie-Lynn Sigler, Holley Fain, Moniqua Plante, Marla Sokoloff, Robert Hy Gorman, Tamara Feldman, Brianna Lynn Brown, Abby Lee Miller, Merle Dandridge, Courtney Ford, Jaime Ray Newman, Virginia Williams, Dave Quay, Beth Keener, Lauren Stamile, Elizabeth Bond, Myndy Crist, Amy LoCicero, Susan May Pratt, Reiko Aylesworth, Thom Gossom Jr., Leslie Grossman, Rebecca Bujko, Anna Colwell, Meredith Monroe, Darla Delgado, Moira Kelly, Teri Wyble, Rebecca Field, Mark Famiglietti, Caitlin Carver, Janel Parrish, Clark Sarullo, Holly Lynch, Lynn Moore, Cassady McClincy, Vicki Davis, Nick Zano, David Burke, Jennifer Gatti, Ever Carradine, Richard Blake, Julia Campbell, Mary Matilyn Mouser, Denise Dorado, Victor McCay, Amelia Rose Blaire, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Nancy Grace, Erin Beute, Michael Beasley, Brian Patrick Clarke, Lee Spencer, Maria Howell, Charmin Lee, Dylan Walsh, Serena Williams, Jake T. Austin, S. Epatha Merkerson, Currie Graham, Joan Rivers, Patty Duke, Valerie Harper, Johnathon Schaech, Douglas Smith, Brigid Brannagh, Sandra Bernhard, Donny Boaz, Annie Ilonzeh, David Berman, Justin Deeley, Lee Tergesen, Ethan Embry, Chelsea Kane, Star Jones, Jeffrey Pierce, Jessica Tuck, Corbin Bleu, David Mazouz, Rick Springfield, Nico Evers-Swindell, Illeana Douglas, Doug Savant, Jaleel White, Teri Polo, Kathy Najimy, Elliott Gould, Delta Burke, Liza Minnelli, Sharon Lawrence, Shirley Knight, Paula Abdul, Devon Gummersall, Chad Lowe, Ricki Lake, Kurt Fuller, Cybill Shepherd, Gail O'Grady, Kathy Griffin, LeAnn Rimes, Jennifer Tilly, Brandy Norwood, Ainsley Bailey, Lex Medlin, Alexander Biffin, Dylan Yeandle, Constance McMillen, Lesley Pedersen, Riley Watson, Dean J. West, Tammy Tavares, James Martinez, Todd Terry, Josh Ventura, Mike Faiola, Corey Sorenson, Arnell Powell, Brady McInnes, Brett Zimmerman, Michael E. Knight, Hope Allen, Kwajalyn Brown, Rob Boltin, Carter MacIntyre, Jaden Harmon, Andrew Sensenig, Barbara Corcoran, Faith Prince, Travis Brorsen, Frank Brennan, Candis Cayne, Jake Pavelka, Kari Coleman, Louis van Amstel, Cory Hart, Mollee Gray, Catherine Dyer, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Joshua Mikel, Anthony Reynolds, James Snyder, Jason Kennedy, Todd Allen Durkin, James Patrick Stuart, Billy Slaughter, Jayson Warner Smith, Jason Vail, Kimberly Banta, Chris Payne Gilbert, Eric Aragon, Terry Serpico, John Posey, Ron Clinton Smith, Jason MacDonald, Gil McKinney, Tyler Jacob Moore, Jordan Woods-Robinson, Evan Gamble, Jonathan Kleitman, David Silverman, Ted Huckabee, Sharon Garrison, Ashley LeConte Campbell, Karen Ceesay, Suzanne Cryer, Jenna Kanell, Scott Michael Campbell, David Clyde Carr, Keith Flippen, Derek Roberts, Kevin Sizemore, Nishi Munshi, Michael Roark, Edrick Browne, Hunter Burke, Elliott Grey, Jay DeMarcus, James Martin Kelly, Charlene Amoia, Dylan Kussman, Christine Bently, Steve Kazee, Matt Walton, William Haze, Judd Lormand, Shannon Eubanks, Raymond Wood, Jasmine Burke, Jason Giuliano, John Curran, Anthony Dalton, Mike Pniewski, Stacey Turner, Scott Takeda, Joe Nemmers, Mark Sivertsen, Viviana Chavez, John O'Brien, Mitchell Laurance

Po shlédnutí prvních pěti dílů jsem nad očekávání spokojena, výborně jsem se bavila. Zasloužil by lepší vysílací čas. Napadá mne srovnání s Boston Legal a Ally (Boston u mě vede). Časem možná sklouzne do klišé: boubelka bude vyhrávat případy vždy díky využití znalostí životního stylu Deb (stejně jako Pravá blondýnka usvědčila vražedkyni díky svým znalostem o trvalé). Velmi velmi příjemné.(24.3.2012)

Jak vidím, zde nedoceněno. Něco mezi Ally Mac Bealovou a Paličatou Kate. Lehce fantasy, hodně vtipu a kvalitně ztvárněné zajímavé postavy. Námět sice není vůbec originální, ale právnické případy ano a zpracování je nadstandardní a skutečně dává vzpomenout na již zmíněnou legendární Ally. A série si udržela kvalitu až do poslední 6. řady, to není běžné...(18.5.2013)

Zajímavý námět, že člověk může dostat druhou šanci, vrátit se zpět na zem, i když ne do svého vlastního těla. Ale je to pak výhra nebo prohra? V případě hlavní hrdinky to není zase tak špatné, z těla modelky a missky se dostane do těla velmi chytré právničky (boubelky a o 8 let starší). Tak jsem si představovala, co bych chtěla asi já? Hlavně aby to nebyl náš soused z přízemí, to bych jen tak nerozchodila. Toho prosím NE!!!(27.3.2013)

Ano, prvotní nápad s mrtvou převtělenou modelkou je naprostá zhovadilost, která by utáhla tak maximálně půlhodinovej kraťas, kde by "boubelku" hrál namaskovanej John Joh Goodman, ale seriál o xy dílech? Boha jeho, v žádném případě! Naštěstí ale Krišna osvítil tvůrce natolik, že většinu dílů udělali tak, že na tuhle zápletku z vysoka kašle, tyhle díly jsou překvapivě přijatelné a jsou průměrným (což v tomhle případě není urážka, spíš naopak) seriálem o partě právníků, kteří nejsou bandou bezpáteřních cynických hovad (což možná trochu mínus je, ale ne každý ocení to co předvedli Kapitán Kirk s Danielem Jacksonem v Kauzách z Bostonu). Průměrné, ale jako kulisa bez problému sledovatelné.(22.8.2014)

Seriálu V těle boubelky jsem si všimla náhodou, když jsem jednou tak projížděla, co dávají v televizi. No a.. bavilo mě to. Když jste naivní modelka, čekáte, že když umřete, tak prostě umřete. Jenže co když se vrátíte jako plnoštíhlá právnička zpátky na Zemi a musíte řešit případy a obhajovat je u soudu? No, nejspíš se to ale nestane :). Ale tahle spíš oddychovka s modelkou Deb / právničkou Jane mě baví. Ostatní postavy (kamarádka Stacy, Janein/Debin strážný anděl, či další právníci nebo Janeina asistentka) jsou fajn a překvapivě mě baví i jejich právnické případy. 90%(11.5.2013)

• - Tenistka Serena Williams je velkým fanouškem seriálu, díky tomu jí scenáristé napsali roli přímo na tělo a obsadili ji ve čtvrté sérii. (Palvinie)

• - Postava Deb (Brooke D'Orsay) získala své jméno od režiséra Joshe Bermana, který ji pojmenoval podle své babičky. (Palvinie)

• - V seriálu je i zmínka o Praze, a to v 10. dílu 1. série, kdy sestra Graysenovi (Jackson Hurst) klientky tvrdí, že studovala u madam Bidesmanové, učitelky okultismu. (Palvinie)