Reklama

Reklama

V těle boubelky

(seriál)
  • USA Drop Dead Diva (více)
TV spot
Komedie / Drama
USA, (2009–2014), 56 h 6 min (Minutáž: 42–47 min)

Tvůrci:

Josh Berman

Hrají:

Brooke Elliott, Margaret Cho, Kate Levering, April Bowlby, Jackson Hurst, Josh Stamberg, Gregory Alan Williams, Ben Feldman, Rosie O'Donnell (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(78)

Obsahy(1)

Mladá, krásná, úspěšná a lehce naivní. Taková je hlavní postava Deb Dobkins. Její život jako z pohádky plný nákupů, cvičení, modelingu a debat o módě ukončí autonehoda, po které se dostává k nebeské bráně a svému "nebeskému úředníkovi" Fredovi, který má rozhodnout, zda je Deb vhodný kandidát pro nebe či peklo. Po vášnivé diskuzi však Deb na Fredově nebeském počítači odklikne návrat na Zemi a dostává se do těla právničky Jane Bingum. Do těla poněkud většího, než na které byla zvyklá. (bobrux)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (51)

Drunk_Queen 

všechny recenze uživatele

Seriálu V těle boubelky jsem si všimla náhodou, když jsem jednou tak projížděla, co dávají v televizi. No a.. bavilo mě to. Když jste naivní modelka, čekáte, že když umřete, tak prostě umřete. Jenže co když se vrátíte jako plnoštíhlá právnička zpátky na Zemi a musíte řešit případy a obhajovat je u soudu? No, nejspíš se to ale nestane :). Ale tahle spíš oddychovka s modelkou Deb / právničkou Jane mě baví. Ostatní postavy (kamarádka Stacy, Janein/Debin strážný anděl, či další právníci nebo Janeina asistentka) jsou fajn a překvapivě mě baví i jejich právnické případy. 90% ()

kulyk

všechny recenze uživatele

Dal jsem si pouze kousilínek..... taky jsem byl totiž párkrát v tělě boubelky, tak jsem očekával, že zde doladím styl a porovnám své zkušenosti. A ono pí ár dý. Ani zmínka o plácání pupíku o pupík, potížích s probagrováváním se k podstatě či o strastech s kladkou, uzpůsobenou k svižnému přesouvání těžkotonážnice do inovativních poloh. Pak tedy - nechápu smysl tohoto počinu. ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 19.3.2012, réžia českého znenia (NOVA 2011) = TOMÁŠ TINTĚRA+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: FOOOR = 15.5.2013, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2013) = - Kultivovaný, romanticky schematický ale zábavný právnický seriál, čerpajúci inšpiráciu v najlepších prácach Davida E. Kelleyho. (27.5.2013) ()

obivan568 odpad!

všechny recenze uživatele

Klient si naverbuje právníka, právník se jej snaží dostat z problému, nesympatická ženská řeší problémy svých gay kamarádů, klient pod výhružkou "druhé strany" říká právníkovi, že chce odstoupit, právník se mu to snaží rozmluvit, nesympatická ženská řeší problémy své kamarádky, kterou (nevím proč) mám pokaždý chuť augmentovat koule a silně je nakopnout, právník svému klientovi rozmluví odstoupení, debilní hudba, právník klienta vyhrává případ, klient poděkuje, nesympatická ženská se (jako) směje. A tohle 45 minut denně a 5 dní týdně pořád dokola!! ... A zmínil jsem se, že právník vyhrávající případ je vždycky z okruhu gay kamarádů, kterým pomáhá právě ta nejnesympatičtější ženská, co jsem kdy viděl? A pozor - většinou i ta nesympatická ženská má vlastní případ, který vyřeší a debilně se usmívá!! ... Pro mě nekoukatelná hrůza, kterou (zase - nevím proč) někdy prožívám. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Ano, prvotní nápad s mrtvou převtělenou modelkou je naprostá zhovadilost, která by utáhla tak maximálně půlhodinovej kraťas, kde by "boubelku" hrál namaskovanej John Joh Goodman, ale seriál o xy dílech? Boha jeho, v žádném případě! Naštěstí ale Krišna osvítil tvůrce natolik, že většinu dílů udělali tak, že na tuhle zápletku z vysoka kašle, tyhle díly jsou překvapivě přijatelné a jsou průměrným (což v tomhle případě není urážka, spíš naopak) seriálem o partě právníků, kteří nejsou bandou bezpáteřních cynických hovad (což možná trochu mínus je, ale ne každý ocení to co předvedli Kapitán Kirk s Danielem Jacksonem v Kauzách z Bostonu). Průměrné, ale jako kulisa bez problému sledovatelné. ()

Galerie (658)

Zajímavosti (3)

  • Tenistka Serena Williams je velkým fanouškem seriálu, díky tomu jí scenáristé napsali roli přímo na tělo a obsadili ji ve čtvrté sérii. (Palvinie)
  • V seriálu je i zmínka o Praze, a to v 10. dílu 1. série, kdy sestra Graysenovi (Jackson Hurst) klientky tvrdí, že studovala u madam Bidesmanové, učitelky okultismu. (Palvinie)

Reklama

Reklama