3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (více)

Série(7) / Epizody(62)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

tančísvlky

Donutil dostáva až príliš priestoru , má to však svoje úskalia . Skôr sa tým však odhalí , že je skutočne len priemerný hráč . Nie , ja mu neverím ... ()

fool-mood

Některý z prvních mnou shlédnutých) příběhů se zdál snesitelný, jako odpočinek pro "pracující třídu, která nevyžaduje žádnou extra kvalitu. Nicméně souhlasím s Broukem - na ČT je "předonutilováno" a nikdo mě NEdonutí se dívat na další skvělou filmovou povídku z této produkce. ()

KdG

Je to sice dost rozdílná kvalita příběhů, ale některé jsou fakt dobré. A herecké obsazení je taky vcelku povedené. ()

Tiiso

Seriál osciluje mezi průměrným a lehce podprůměrným výkonem. První díl Zálety a třetí díl Škola jsou kvalitnější než ostatní. Zpracování nevybočuje z klasické tv produkce devadesátých let české republiky. A z tohoto důvodu, mimo jiné, nedokáže bezproblému ze své průměrnosti zdatně vybočit. Výkon samotného Donutila je rozporuplný. Jako komik bezproblémů působí dobře uvěřitelným dojmem. Je to hlavně proto, že klasické zábavné tv pořady herce do této škatulky zařadili. Proto má velké problémy, mimo divadlo, dost přesvědčivě ztvárnit dramatičtější příběhy. ()

LuNaj

Donutil je mi sympatický. Jeho vtipné storky jsem kdysi poslouchal na kazetě a řehtal se u toho jako nadopovaný dostihový kůň. Ty časy jsou sice dávno minulé, nicméně musím přiznat, že jeho obliba u mě neklesla. Hrát tam kdokoli jiný, tak dám 3*, ale kvůli němu tu 4 přidám s radostí;-) ()

Aethain

Miroslav Donutil,jakožto můj nejoblíbenější český herec si zaslouží 5 hvězdiček,ovšem některé díly jsou slabší,tak proto jedna hvězdička dolů. ()

Stejšn odpad!

Tohle je, přátelé, ČISTÝ odpad! Mám Miroslava Donutila celkem rád, zahrál už spoustu skvělých rolí a i jako vyprávěč je vtipný. Ale co mělo být tohle, to fakt nechápu. Viděl jsem 19. epizodu, všechny tři povídky, a zůstal jsem v němém úžasu. Scénář NAPROSTO stupidní, herecké výkony otřesné (a to včetně Donutila), a hrozná kamera. Myslel jsem že koukám na amatéřinu nějakých ochotníků. Nikdy více. ()

greymon

Miroslav Donutil je jedním z nejlepších českých komiků a ani v seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem nezklamal, co se týče humoru. Velmi jsem se zasmál některým epizodám a musím říci, že jsem čekal na ČSFD alespoň 72% a možná i víc. Ale když pohlédnu na některé epizody tak jsem nečekal vysoké hodnocení, ale momentálních 66 % je podle mého málo. Při některých epizodách jsem usínal, ale to bylo mimořádně. Bohužel toto ovlivnilo mé hodnocení proto 4 hvězdičky. Jinak směji se tomu do teď. ()

Morgainne

Viděla jsem 20. díl na téma Rybaři: povídky Rybníček a Štika. Příjemně jsem se bavila, ale určitě mě to nenadchlo natolik, abych shlédla celou sérii. ()

borohub

Nejsem moc příznivcem podobných seriálů, ale Donutil mě v tomto případě dost překvapil. Několik různých témat(některý se mi líbili více některé méně) -> 3 Příběhy , avšak z trošku jiného pohledu. Člověk se většinou u všech povídek dost pobaví, Donutil hraje poměrně důvěryhodně prostě co víc dodat. ()

wylda

Miroslav Donutil předvádí v 62 povídkách své všestranné herecké mistrovství. Ztvární role od bezdomovce až po vysokoškolského profesora. ()

subic

Donutil nás k smíchu nebo aspoň mě, většinou ho namaskují tak, že má hroznou šlupku, když mu udělají čupřinu a knírek jak z osmdesátek. Rozhodně ale nejde o to nejlepší od Donutila, tady to jede hodně pod svoje možnosti, prostě pro seriál ČT to stačí. Pravdou je, že některé díly jsou fajn, jiné jsou až nudně hloupé, ale za těch pár skvělých dílů prostě ty slabší 4 frčky. ()

honzic

Neviděl jsem všechny, ale docela se na to dobře kouká. Jsou to věci ze života a ty mám radši než vyumělovkované hollywoodské filmy, které jsou jen samé efekty a nesmrtelní hrdinové. Prostě žádný zázrak, ale příběhy, které něco řeknou. Nejsem žádný Donutilovský fanda, někdy mi leze krkem, ale v tomhle ho ještě snesu a kouknu se na to rád. ()

Tinaa

Miroslava Donutila mám moc ráda, proto moje prosté odůvodnění pěti hvězdiček tohoto seriálu je to, že ho mám prostě moc ráda. Je to kvalitní herec, a tak si ráda poslechnu co on sám si myslí o svých filmech apod. ()

Prechytraly odpad!

Jak se na tohle někdo vydrží dívat, nemám ponětí. "Pan herec" v každé roli naprosto stejný - stejně nudný, hrající pouze v jedné, buransky rozšafné poloze. Nemluvě o samotných příbězích, které snad psali chovanci ústavu - a to jim teď hodně křivdím a omlouvám se jim. ()