7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek

Hudba:

Xindl X

Účinkují:

Honza Dědek (moderátor), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (více)

Talk show natáčená v Malostránské besedě v Praze (dříve natáčená v divadle Akropolis), do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí. (tsatsiki)

fabecc1222

Je na pováženou, že dlouhodobě tu máme jen dva skutečné mistry talk-show, a oba dva jsou dnes již  v důchodovém věku a náhrada zatím nikde. Ano, poměrně často se objeví různé pokusy ala Pavlásek, Kopta, aktuálně v době psaní tohoto komentu Výborná...Ale prostě umu dvojice Šíp - Kraus se zatím nikdo nevyrovná. Honza Dědek je docela fajn moderátor, a nechává dost prostoru hostům, ale chybí mu tam ta jiskra, ta nehraná lehká arogance a chuť poslouchat sám sebe, aby dokázal být v tomhle formátu i vtipnej a dokázal případně jednotlivé díly i trochu táhnout on sám. Jako taková občasná kulise se tohle určitě dá a nebude se cítit nikterak trapně, ale na opakované pobavení to prostě neni. ()

Gurtha

Jediná česká talkshow, kde se o hostovi něco dozvíte. Jo rozumím. Pobaví vás. To je krásný. Výběr hostů je dostatečně pestrý. To chápu. Jen Dědek přitakává furt stejně. Jo takhle. Ale stejně mě to děsně baví. Jo takhle to máš. A budu poslouchat dál a dál. Krásný, krásný! ()

insurgentes

Tenhle pseudointelektuál mi nevoněl už když si honil triko na rádiu jedna, ale musím uznat, že tady ten pořad mu nevyšel nejhůř. Hlavně je vidět obrovský rozdíl v rozměru ega oproti jeho konkurentovi - židozednáři, kterému, když mu nějakej host nevoní, klidně z něj udělá čuráka (a tím nejvíc i ze sebe). Tady to není o tom vyselektovat hosty podle židozednářského klíče a ty nevyhovující odpravit, tady to je o snaze s každým najít alespoň trochu společnou řeč. ()

kenkaku

Tak nějak jsem nepochopil, kdo to je a odkud se vzal, že má vlastní TV pořad a to dokonce už od roku 2012. Není ani zajímavý, ani vtipný, ani žádná super hvězda. Můj favorit civilizované TV show stále zůstává Všechnopárty. ()

BMAJTZ

Viděl jsem pár rozhovorů a i když je ta show povětšinou taková civilní, skutečně extrémně závisí na hostovi. Honza Dědek je takový nemastný neslaný, zvládá posouvat děj, ale samotné otázky pokládá tak nějak divně neurčitě a občas pro neznalého diváka dost krypticky, kdy divák neví o čem se vůbec baví. Pravda, úplně vtipný moc není a nejde od něj čekat, že ty hosty nějak výrazně postrčí a nebo rozmluví. Jak říkám 50 na 50, něco jde a něco vůbec. ()

Zagros

Jedna z těch horších talk-show u nás. Moderátor Honza Dědek je pro mě velmi nepříjemný a jeho moderátorské i bavičské schopnosti nejsou vysoké. Skladba hostů bída (myslím tu návaznost jeden na druhého) a výběr neoriginální (beru vše, o kom se mluví a sám nikoho zajímavého neobjevím). Svým hostům neustále skáče do řeči, nenechá je rozvést žádnou myšlenku a k tomu není moc vtipný. Mrkl jsem se na pár dílů se zajímavými hosty a přesto jsem měl velký problém se dokoukat do konce. Vracet se k dalšímu sledování už rozhodně nehodlám. Doplnění... Díky několika hostům a volným streamům na Youtube jsem se na pár dílů ještě nakonec po letech podíval. Mírně zvedám hodnocení a taky upravuji komentář. ()

klukluka

Pro mě jednoznačně nejslabší moderátor/ pořad z trojice Šíp/ Všechnopárty, Kraus/ Show JK, Dědek/ 7 pádů HD. Přitom je jako jediný z nich můj vrstevník, ale jeho způsob vedení rozhovorů mi absolutně nevyhovuje. Není to ani chytrý, ani vtipný, ani poučný, není to nic. Je to jen bída a totální ztráta času- i po údajných 450-ti + dílech. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. ()

Ledkodlaq

Slabší odvar známějších talkshow. Hned prvním dílem, kde se zeptal, jestli je přítomen pan Odvárka, to zabil a jasně dal najevo, kudy se chce se svou show ubírat a kde se inspiroval. ()

Foxhound#1

Dědek má sice občas taky své dny, ale celkový koncept je stále mnohem zábavnější než Kraus, ze kterého se stal protivnej sráč, co hosty pouze tlačí k rádobyvtipným odpovědím, skáče jim do řeči a člověk se od hostů vlastně nic nedozví. Dědek je uvolněně rozmluví a pak už se ani nemusí tolik ptát. Se spousty z nich ta půlhodina na osobu uteče velmi rychle. Zábavné, civilní, prostě fajn. ()

mira007

Překvapivě velmi dobrá talk show, která z hostů dostane větší kvantum zajímavějších informací než moje velmi oblíbená Show Jana Krause. Neviděl jsem všechny epizody, ale pokud mám doporučit, tak si na jůtub najděte epizodu s Langmajerem, to jsem šel smíchy do kolen. ()

Matixed

Nejlepší současný talk show formát. Pro mě jediný, na který se lze dívat. Honza Dědek je vtipný, není vtíravý, pokládá zajímavé otázky, perfektně reaguje na odpovědi a hlavně: Narozdíl od jiných diskusních pořadů si z hostů nedělá nemístnou legraci, drží k nim respekt a nechává jim prostor na mluvení. Nepřerušuje nit. Celé prostředí působí přátelsky a není tam ani vyvoláván konflikt či kontroverzní témata, o kterých by hosté nechtěli hovořit. ()

Tunri

Viděla jsem jen jeden díl, tak hodnotit nebudu. Ale napíšu to narovinu. NENÍ běžné, abych se těšila na reklamy. (díl Boušková, Vydra). BTW moderátor tam ani nemluví. ()

petikacka

Komentuju pouze jediný díl, který jsem viděla a to ze dne 20.4.2021 s hosty Davidem Matáskem, A.Langerovou, POMem a P.Pagáčovou. A naprosto upřímně musím říct, že jsem se dívala pouze a jedině kvůli POMOvi, protože jsem chtěla vidět a slyšet zakladetele tohoto webu. No, tak jsem ho viděla a podruhé už se dívat nebudu. Prostě mě to nijak nezaujalo a Honzu Dědka mám daleko radši na streamu v jeho HITStory. Za mě 65% ()

Chudobka

Viděla jsem dva díly a ještě ne celé. Samozřejmě záleží hlavně na pozvaných hostech, ale asi jsem nenatrefila na ty zajímavé. Ti nejmenovaní, které jsem viděla, mi připadali křečovití a "moderátor" je úplně nemožný. ()

godycz

dedku, od te doby co jsi na tv, to nejak nedavas :( nevim zda to je tim, ze si hosty uz nevybiras sam, ale vsimni si: ty nevis na co se jich ptat! placas se v tom, je to nevtipne, nezajimave. posledni dobou je taky neposlouchas a ptas se treba 3x na to same. viz POMO ti odpovedel a ty ses vzapeti na to zeptal :( prijde mi ze drive, sis zval kamarady a lidi co jsi znal dlouho a poradne, bylo to takove odlehcene, kamaradske. ted ne. ()

Amper01

Dřív jsem sledoval Krause, ale ten se neskutečně zkazil, až mi z některých dílů bylo doslova na zvracení... a díky tomu jsem objevil Honzu Dědka, který je naprosto výborný! Nejspíš to bude tím že to dlouho dělal v podstatě zadarmo - pro radost. Tak doufáme, že mu to dlouho vydrží!! ()