Modrý Pacifik

USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvůrci:

Bill Nuss

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, Jay Giannone (více)

Série(5) / Epizody(101)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

Mr.Floyd odpad!

Pripečený a neskutočne absurdný seriál o cyklopolicajtoch, ktorý namiesto behania po pláži a chytania kapsárov riešia kriminálne prípady týkajúce sa vrážd, únosov či obchodov so zbraňami a drogami. S "ostrovtipom" a "prehľadom" na všetko prídu včas a spôsobom, ktorý by im závidel aj agent CIA. Keď som bol malý, obdivoval som bicykle, ale teraz keď bicykel s predným odpružení nie je nič výnimočné, nemám dôvod zabíjať pri ňom čas. ()

Santino7

Ďalší z rady prúserov, ktoré však v dobe svojho vysielania boli u mladej generácie (a nielen tej) skutočne hitmi. Aj keď to môže znieť neuveriteľne... Partička policajtov, elasťáky, pekné prostredie... No a samozrejme bicykle! Keby to vzniklo v dnešnej dobe, asi by som sa chytal za hlavu. Lenže v tých pre nás divokých rokoch bolo možné naozaj všetko. Aj takéto niečo, pretože to malo šmrnc. Veľmi rád by som si nejaký ten diel pozrel aj teraz, na osvieženie pamäte po dlhých rokoch. I keď je veľmi pravdepodobné, že by som potom musel prehodnotiť moje na tento kúsok veľmi dobré hodnotenie :-) Z nostalgie... 2/5 ()

IvcaG

Tak trochu vspomínky na školní léta. Z dnešního pohledu spíše pro usmání. Americký srandart té doby neúspěšné nahrazování fenoménu jménem Pobřežní hlídka, partičkou zrovna tak "krásných úchavatných" herců a hereček, kteří se vydávají za rádoby policty a svých "super kolech" po ulicích L.A. 20% za nostalgii ()

Torision

Takže, jak bych ohodnotil tenhle seriál. Znělka : Jeden z mála kladů seriálu. Herci : Místo herců vidíme v serálů hrát naprosto zbytečný prkenný modely. Scénáře : Modelové na kolech furt hledají nějaký záporáky, který jsou většinou maximálně ubozí a nízkorozpočtoví drogoví dealeři a do toho řešej svý osobní problémy, který stejně nikoho nezajímaj (dokonce ani mě, když jsem byl malej). Kamera : Choreografie všech honiček na kolech a všech přestřelek je céčková.. Dávám jednu hvězdičku za znělku a z nostalgie, protože když mi bylo tak 10, tak jsem to žral.....teď bych na to nesáhnul ani klackem. ()

Smartynko

Tie tri *** si to rozhodne zaslúži. Nebolo to vôbec také hrozné. Určite podstatne lepšie ako slovenské seriály typu Panelák a Susedia, ktoré dostali tiež podobné hodnotenie. Úvodná zvučka v mierne rockovom štýle, sexy ženy na bicykloch, plus pekné kúsky kaskadérov. Videl som horšie veci a tie dokonca doteraz ľudia pozerajú a to s radosťou. ()

• Policisté používají kola značky Schwinn. (impreza)
  • Seriál býval frekventovane propagovaný v programe WWE Monday Night RAW (od r. 1993). Dôvodom bolo najmä to, že sa mnoho profesionálnych wrestlerov z organizácie WWE v seriáli naprieč sériami objavilo v malých cameo rolách. (Real Tom Hardy)
  • Rovnako ako dej seriálu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles, predovšetkým v Santa Monica a Venice. (Real Tom Hardy)