Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 49 h (Minutáž: 44–60 min)

Série(6) / Epizody(51)

Jenn

Z některejch příběhů jsem si málem nadělala strachy do kalhot, u jinejch sem se jenom pitomě usmívala. Ah, to dětství. ()

bmx6

Někdy naprosto výborná záležitost.Tolik strachu a napětí co jsem si kdysi u tohoto hororového seriálu užil.Některé příběhy byly opravdu úžasné a lehko uvěřitelné a je jedno jestli byly pravdivé nebo ne.Jenže zase tu byly některé příběhy naprosto šílené(prostě sračky),takže se mi hodněkrát podařilo poznat fikci,jenže nejhorší bylo,že i spousta pravdivých příběhů bylo příšerně natočené...Ale jinak je to originální nápad a seriál uvádí naprosto výborný Jonathan Frakes....(Stejnak na ty časy strávené u této zajímavé podívané nezapomenu) ()

Kub21

Povedený pořad, ve kterém se režisér snaží lidem ukázat, že nemusí věřit všemu.Bojíte se?Přemýšlíte? O to přesně jde.Velmi zajímavý nápad vložený do hororového podkladu.Vše pak podtrhne Jonathan Frakes svým nemožným názorem a zopakuje určité fakty, aby se děcka u televize báli ještě víc.Zkrátka parádní pořad, na který se dívejte po deváté hodině nicnedělání. ()

Rogamko

Keď som bol malý tak som tento seriál úplne žral, vždy som čakal večer pred telkou kedy sa spustí známa zvučka a úvod z ktorého ma ako malého mrazilo. Verte neverte, programom sprevádza Jonathan Frakes. Žijeme vo svete kde existujú veci reálne a úplne nemožné, kde skutočnosť na seba berie podobu ilúzie a kde sú niektoré veci nevysvetliteľné, dokážete rozlíšiť pravdu od klamstva? Vyskúšajte si to. Pozrite sa na následujúce príbehy a Verte Neverte. V každej časti bolo niečo z čoho som bol buď to vystrašený alebo ohromený. Pamätám si na to ako sme s otcom hádali ktorý príbeh je pravda a ktorý nie a na konci seriálu sme sa vždy dozvedeli výsledky, to boli detské časy a potom aj divoké nočné sny. Niektoré príbehy boli super iné zase nie ale vždy sa to dalo pozrieť a ja som tomu seriálu fandil, škoda že len 4 série myslím že 5 séria by určite ešte niečo z nášho tajomného sveta priniesla a mohli by sme si zase povedať Veriť alebo Neveriť. 7/10 ()

Igy007

Výborná zábava a možnost k zamyšlení. Právě tady na to po letech čučím a jsem úplně nadšená. Není divu, že se mi to v dětství líbilo, je to fakt super. P.S.: Teď mi došlo, jak jsem strašně stará. Píšu "v dětství" a přitom mi tehdy už bylo přes dvacet. A ještě něco důležitého jsem chtěla napsat .... mmmm ... jo ! to husitské hnutí ! ()

pavoucek

Úplně super seriál, na který se taky můžu dívat pořád. Některé příběhy sice nejsou nic moc, ale některé mi do teď nedají spát. Například:Tajemství rodinné hrobky ()

Chaospunx

Máme ho natolik rádi,že se na něj díváme i přesto,že tam všechno namluvil Švarc /pes,mikrovlnka,auto-jediné co ZATÍM nedabuje/............. ()

Agent008

Na seriál moc pěkný projekt! Vždy dokázal zaujmout napínavými příběhy a svý nevšedním pojetím a kombinací žánrů hororu, thrilleru ale i fantasy. Jenom jestli to byla vždy pravda že se to stalo :-). ()

Hellbilly

Odmalička sa o paranormálne javy, mestské legendy a podobné veci zaujímam, takže tento seriál bol vždy moja krvná skupina. Bavilo ma hádať čo je fakt a čo fikcia. Niektoré príbehy boli fakt desivé a doteraz ma z nich mrazí, najviac z Červených oči, Napoleonovho kresla a Strašidelného komiksu. ()

DaweBIKE

Skvělý seriál se skvělým Frakesem. Líbí se mi nadech jako by Hitchocka a hadání pravdy či lži je super,někdy až dech beroucí =) ()

Kletus

V tomhle seriálu člověka potěší, když se jednou za čas v nějaké historce objeví známá tvář (Donald Gibb - Pomsta šprtů, Ashley Laurence - Hellraiser ) hned je sledování o něco příjemnější ()

zynek

Pamatuji když jsem na to koukal jako malí. A vždy když řekli že nějaký strašlivý díl je pravda nemohl jsem vůbec usnout. Pořád jsem slyšel tu deprimující melodii. I teď když se na to podívám mívám občas strach. I když si nedokážu vysvětlit že u některých dílů třeba zmizejí nebo zemřou všichni zúčastněný a příběh je pravdivý, tak kdy to zjistil? Viděl jsem to už několikrát a pořád mě baví. Miluji nadpřirozeno. Ani nevím co by jsem dal, kdyby někdo natočil nějaké díly z této doby. Nějaké vypatlané Paranormal Activity se může jít zahrabat. Toto je horor. ()