Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 54 h 15 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(6) / Epizody(58)

Danny F.

Solidně napínavé, zábavné, koukatelné. Některé příběhy jsou opravdu tajuplné. Člověk se u tohoto docela i pobaví. 85% ()

Krustyburg

Tohle jsme v 5. třídě prostě žrali a samozřejmě rozebírali pravidelně i ve škole. "Je tohle možné? Skutečný příběh, nebo pouhý výmysl scénárisů? Vydržte, dozvíte se na konci pořadu..." ()

Petr23

Jako malý jsem se na to díval a bylo to super, Teď s odstupem času jsem se na to začal dívat znovu a zklamání? Ne! Pořád se mi to líbí :-) ()

Narya89

Skvělá sbírka lehce paranormálních příběhů. Pokaždé, když vešel Jonathan Frakes a promluvil svým záhrobním hlasem, mi naskočila husí kůže. Tohle jsou příběhy, u kterých jsem se skutečně bála a které jsme si vyprávěli s dalšími dětmi u táborových ohňů nebo ve stanech, když přišla správná atmosféra. Ty příběhy ze života, které se údajně skutečně staly a které utkvěly v naší paměti, mají mnohem silnější moc než kdejaké dnešní horory. ()

sheldonka.

Pamatuji si když jsem viděla jeden příběh o Halloweenu a pak jsem se bála jít dva dny spát! Při sledování všech dílů jsem si kousala nehty na rukách. Je to už hodně dávno, co jsem se na to dívala naposledy, ale s přehledem si vzpomenu nejmíň na 10 příběhů. ()

H.Gordon

Pro mě 4* spíše z nostalgie. Nejvíce jsou vtipné pro ně ty pravdy:-). Samozřejmě se tomu nedá věřit, nikdo to nepotvrdil, jen divák nebo divačka z televize, ale mě to nevadí. Rozhodně to nepostrádá hororovou atmosféru a to je pro mě vzrušující a také docela dostačující. I nadále, když tomu nevěřím, tak ráda hádám, jestli je to pravda nebo ne. U mě to má 3, 65* ()

-ELFKA-

Celkom fajn seriál pre ludí, ktorých bavia nadprirodzené veci a bizardné príbehy. Nič viac k tomu ani netreba dodávať. ()

masw

Klasika mého mládí, některé příběhy měly tak dobrou atmosféru, že jsem se pak bál sám jít na záchod, některé příběhy nebyly až tak děsivé, ale za ně jsem taky rád (aspoň jsem se v klidu vyčůral), pořadem provází po skvělé znělce jonathan Frakes. (a ty ten other guy). Jako fanda Playboye jsem nemohl zapomenout jeho hlášku při příběhu s mladým bezdomovcem a trafikou, kdy měl Frakes před kulisou trafiky v ruce Playboy a povídá "čtu to jen kvůli článkům". ()

KarKulA

Neříkám že se tam občas najde zajímavý a třebas i docela solidně zpracovaný příběh, ale ty podprůměrné a vysloveně špatné jednoznačně převažují ....... inu, taková typická jednoduchá televizní zábava ()

vyfuk

Mysteriózně hororově napínavý seroš, u kterého se pěkně usíná bavíte se a začínáte věřit, že může být pravda něco neuvěřitelného a že možná opravdu nejsme ve vesmíru sami! ()

deckardx

Ma to dily, na ktere vzpominam do ted,ale na druhou stranu strasne trapny a nemozny... Ale kdovi.. Treba se to nekdy opravdu stalo... ()

jefff

Na tenhle seriál mám dobré vzpomínky. Jako malej jsem na to rád koukal a příjemně se u toho bál. To sem tomu ještě věřil:-) Některé příběhy si pamatuji dodnes. Je pravda, že kvalita dost kolísala, ale originalita celého seriálu tento fakt zastínila. Nedávno jsem jeden díl viděl a není to už ono co dřív. Je to taková pohádka na doboru noc, ale čtyři hvězdičky z nostalgie jsou akorát. ()

Hugo01

Perfektní podívanou umocňují výborní moderátoři, kterí vás vždycky na začátku donutí k přemýšlení nějakým chytrým trikem. Nevim, jak vám, ale mně to tipování moc nejde :-)...100% ()