Reklama

Reklama

Záchranáři z hor

(TV seriál)
  • Německo Die Bergretter (více)
Rodinný / Drama / Dobrodružný
Německo / Rakousko, (2009–2020), 100 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Martin Gruber, Stefanie von Poser, Markus Brandl, Robert Lohr, Heinz Marecek, Michael König, Gundula Niemeyer, Michael Pascher, Luise Bähr, (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(75)

Obsahy(1)

Dobrodružně založený zkušený horal Andreas Marthaler (Martin Gruber) si chce otevřít horolezeckou školu v Americe. Ale než odjede, nemůže si nechat ujít svatbu svého nejlepšího kamaráda z dětství Stefana, který je velitelem místní horské záchranné služby. Den po svatbě si ještě společně vyrazí na túru, ale kvůli nepředvídatelným a nečekaným okolnostem dochází k tragédii. Andreas se snaží postarat o čerstvě ovdovělou Emilii (Stefanie von Poserová) a její dvě děti, tak jak to Stefanovi před jeho smrtí slíbil. Jenže to není tak jednoduché. Tragédie se podepisuje dokonce i na Andreasově osobním životě. A další nečekané potíže i velké výzvy se ještě přidávají, když se Andreas stává novým velitelem záchranářů z hor. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

meda2016 

všechny recenze uživatele

Takzvaně "vypínací" seriál. Klade důraz na nádherné scenerie, občas známé herecké tváře a slaboučký scénář. Ani Odpad by nebyl od věci - ale za tu přírodu... ()

laik_60 

všechny recenze uživatele

Seriál plný typicky nemeckej romantiky a sentimentality. Herecké výkony nič moc, často mi pripadali až amatérsky ochotnícke. Všetky tieto nedostatky prekrývaju kamerové zábery na krásne bavorské, rakúske Alpy a čistú prírodu. Človek má dojem, že seriál vznikol ako reklama lákajúca na horskú turistiku do Rakúska či Nemecka. Aj preto sa občas oplatí jednoducho "vypnúť" dať si dobrú kávu sadnúť k televízoru a kuknúť si niektorý diel (dva aj s pokračovaním). ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Německá romantika. 1)  Do uší udeří hloupoučké dialogy, do očí pak seriálová kvalita (ve špatném smyslu) hereckých výkonů._____ 2)  Ovšem bod přihazuji za kýčovitě nádherné alpské lokace. Snad ani Zdeněk Troška by nedokázal najít lepší. Filmovací místa: Ramsau am Dachstein, horní Ennstal (Štýrsko), Dachsteingebirge, zámek Pichlarn (Hotel Herbrechter), částečně v Horním Rakousku, Salcbursku a v Kaunertal (Ötztaler Alpen - Tyrolsko). ()

Galerie (904)

Reklama

Reklama