Modrý Pacifik

USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvůrci:

Bill Nuss

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, Jay Giannone (více)

Série(5) / Epizody(101)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

Santino7

Ďalší z rady prúserov, ktoré však v dobe svojho vysielania boli u mladej generácie (a nielen tej) skutočne hitmi. Aj keď to môže znieť neuveriteľne... Partička policajtov, elasťáky, pekné prostredie... No a samozrejme bicykle! Keby to vzniklo v dnešnej dobe, asi by som sa chytal za hlavu. Lenže v tých pre nás divokých rokoch bolo možné naozaj všetko. Aj takéto niečo, pretože to malo šmrnc. Veľmi rád by som si nejaký ten diel pozrel aj teraz, na osvieženie pamäte po dlhých rokoch. I keď je veľmi pravdepodobné, že by som potom musel prehodnotiť moje na tento kúsok veľmi dobré hodnotenie :-) Z nostalgie... 2/5 ()

mira007

Policajti na kole zasahující hlavně na pláži mezi holkama v bikinách - dneska to zní jako námět nějaké absurdní komedie, ale v devadesátkách zaběhnutý model nastavený úspěchem Pobřežní hlídky, který byl tisíckrát napodobovaný. Ve výsledku průměrné tehdy, dnes ani ze sentimentu. ()

IvcaG

Tak trochu vspomínky na školní léta. Z dnešního pohledu spíše pro usmání. Americký srandart té doby neúspěšné nahrazování fenoménu jménem Pobřežní hlídka, partičkou zrovna tak "krásných úchavatných" herců a hereček, kteří se vydávají za rádoby policty a svých "super kolech" po ulicích L.A. 20% za nostalgii ()

Aldamir

Dneska bych na to asi moc koukat nedokázal, ale kdysi mě ty pěkný pr*elky (pochopitelně pouze dámský) na kolech hodně bavily...:-) ()

RedRose

Tak strašný seriál to rozhodně nebyl, jak to tady vypadá... Dal bych lepší dvě ale jednu přihodím, jako protest :-) ()

Xpojntman

Ale ale to je jako se joukat na Rychle a zběsile a kritizovat je za fyzikalní zákony. Je to snad National Geografic? No tady na to koukate kvůli čemu, kvůli sexy kočkám....v plavkách, uniformách nebo bez nich. Rozhodně to není Shakespeare nebo Bergman ( I když Jaimy tam mohla klidně mohla hrát). Tak se trochu povzneste. ()

Rorie odpad!

jediné co mě na tomto seriálu bavilo bylo sjíždění schodů na kole-ale kvůli jednomu dvoum záběrům jsem ten kýbl nudy (tady to sedí trefně) nemohla už déle psychicky unést ()