Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 54 h 15 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(6) / Epizody(58)

Hansk75

Pár let zpátky jsem se u toho bál a i příběhy, u kterých bylo na konci uvedeno, že jsou zcela smyšlené, mi v noci stejně nedaly spát. Nyní to opakují na Barandově a připadá mi to značně slabší, ale ta nostalgie... ()

nemkatuli

Né vždy. když si člověk myslí, že je to pravda to tak je a naopak. Je to taková oddechovka na ospalý pozdní večer, když už se vám oči klíží a celkem dobře se u toho usíná. ()

Akatinka

Nemůžu říct, že by mi nějak extra záleželo na tom, jestli se to stalo nebo ne. Faktem ale zústává, že ty příběhy mě neskutečně baví a vůbec celý seriál je skvělým nápadem. Určitě musím říct, že Jonathan Frake sje fantastický moderátor. Rozhodně je to něco, nač se nikdy neodmítnu podívat a co mě vždycky baví. ()

Oghren

Mé hodnocení: Věřte, nevěřte... Já, já jenž si dávám horory k večeři byl posranej až za ušima a to necelé 3 metry ode mne spala máma. Čím to je? Že by osvědčená značka „Podle skutečných událostí"? Ale když mě něco dokáže vyděsit, nemůže to dostat horší hodnocení než 5 hvězd! Celkové hodnocení: Věřící VS Nevěřící, Frakes VS Brolin. Vysoké hodnocení to získalo díky strašidelné značce „Podle skutečných událostí" a díky zapojení diváků do pořadu. Velkou ránou byla nepodloženost pravdivých příběhů. ()

milanondic

Ze začátku velmi originální a strašidelné, ale asi po pěti dílech velmi předvídatelné. I přesto si Věřte nevěřte čas od času pustím a hádám, jestli si scénáristé příběh pouze vymysleli, nebo příběh vymysleli a vymysleli si, že se skutečně stal. :-D ()

QQQWWW

Muj nejoblibenejsi serial vsech dob,uz v detstvi jsem se na nej divala a tyden co tyden se tesila az zase budu hadat (nektere)strasidelne pribehy.A s doprovodem Jonathana Frakese vytecne,vzdy na konci pribehu poznamky ke kazdemu pribehu,sel mi vzdy mraz po zadech,a taky senzacni hudba,(kazdy dil ma svou) a znelka taky super ()

Coumway

Výborný seriál s obrovským nádychom mysteriozity. Príbehy Alfreda Hitchcoka sú kultovím seriálom,ale mne osobne sa viacej páči Verte-Neverte kvôli väčšej dávke napätiu a takisto je to skvelý Jonathan Frakes v úlohe perfektného uvádzača. ()

viper65

Seriál/ Mystériózny show program, ktorý(á) rozhodne výrazne predbehol svoju dobu! Len ma mrzí, že už si žiadna iná americká telka nikdypotom nedovolila natočiť podobný formát. Ale možno je to nakoniec aj dobre, pretože J. Frakes nasadil ladku poriadne vysoko ! ()

theblackswan

Věřte nevěřte pro mě je a vždy bude zkrátka kultovní seriál. Stejně jako mě baví a vždy bavit bude hádání ve stylu "fakta nebo fikce" :) Z obou moderátorů mám raději Jonathana Frakese, ale ani James Brolin není špatný. Oba umějí mysteriózní příběhy skvěle uvádět. Škoda, že už seriál není vysílán v televizi...už jen z úvodní znělky mi vždy naskakovala husí kůže :) ()

Kam3L

Díly jako nebe a dudy. Po jednom se člověku nechce spát od rozrušení a neuvěřitelnosti jednoho nebo více příběhů. Jindy se člověk tak nudí, že usne ještě před koncem. Ale celkově docela zábavný seriál, kterým se dá příjemně zabít spousta času. ()

Bonty

"Žijeme ve světě, ve kterém existuje reálné i zdánlivě nemožné." Můj první seriál či pořad s hororovým nádechem. Viděno snad v osmi letech. Doteď mi z mnohých dílů chodí mráz po zádech. A ikdyž znám snad všechny díly, nepřestává udivovat. A bavit rovněž. Jeden z nejlepších vysílaných pořadů všech dob. 5/5 --- (72%, 120. nejoblibenější seriál) --- ()

actionman852

Vždycky ma to pobavilo, príbehy boli veľmi zaujímavé. Mohli však na konci povedať k tým príbehom viac než len 1-2 vety. Aspoň vtedy, keď boli tie príbehy inšpirované skutočnosťou. ()

Staceyn

Nádherná nostalgie, vrátit se zpět do věku 11 - 12 let :) Už jen ta úvodní znělka a tunel mi naháněly husí kůži. Jonathan byl můj idol. Některé příběhy mi vyrazily dech a opravdu nebylo třeba hororů. Super vzpomínka, za mě 4* ()

Maza2222

Není to nejlepší seriál Všech dob. Ale ani nejhorší. Seriál chytne, občas slabý děj, i když dokonale chytne. Moderátor je dobrý, ale sere mě to, že vsechny příběhy jsou vymyšlené, ale von říká, že některé jsou pravdivé. ()

FoxiDnB

Jako malý jsem se každého dílu bál, ale i tak jsem se díval dál i přes zákaz rodičů. Seriál si mě získal se vším všudy. 5 hvězd, nemohu jinak. ()

Denzen

Videl som asi len 6 dielov, no viem si veľmi dobre predstaviť, ako by sa z nejakého toho päťminutového príbehu dal urobiť poriadny mysteriózny thriller. Horor to vôbec nie je, možno pre deti do 10 rokov, ale inak ma niektoré diely dokázali veľmi dobre prekvapiť. ()

Thommy91

Úroveň celého pořadu sráží to, že prohlašují za fakty i příběhy, které prostě někdy někdo řekl, že se to stalo a vyšlo to třeba v novinách, přičemž zdroj je až absurdně nedůvěryhodný. ()

Duffman 97

Miluju tento pořad.Dívám se na něj už od dětství a vždy mě pořádně napnul a přikoval k televizi.A od doby kdy ho uváděl Johnatan Freakes je to ještě lepší.Z toho chlapa sálá takové příjemné tajemno.100%. ()