Reklama

Reklama

Báječní a bohatí

(seriál)
  • USA The Bold and the Beautiful (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 141
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Hrají:

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

(více)

Videa (361)

Ukázka z filmu 141

Recenze (97)

Fingon odpad!

všechny recenze uživatele

Stojím před velkou záhadou... protože jsem se v době, kdy jej vysílala TV Nova na tento seriál nedíval, schválně jsem si stáhnul jednu novou epizodu (9.4.2009). Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že to vypadá skoro stejně jako Tak jde čas ze sedmdesátých let? Je to přesvětlování každé scény záměrem, jak ukázat, jak báječně si bohatí žijí, nebo z nějakého jiného důvodu, na který nejsem schopen přijít? Přesvětlené jsou jak interiérové, tak exteriérové scény. Jediné, co mě napadá je, že se točí na málo citlivý materiál, přesně tak jako v šedesátých televizních letech, ale nezdá se mi, že by to byl právě tenhle případ... Má to sice dvacet minut, ale vleče se to neúprosně. A vůbec, celé to na mně působí, že být báječný a bohatý je strašná nuda. Nikdy víc! ()

hazaba 

všechny recenze uživatele

Víte, co je na tomto a podobných seriálech výhodné? (ovšem jak se to vezme, že?) Když uvidíte jeden díl a pak až nějaký další po x letech, velice rychle se zorientujete neboť za tu dobu se v podstatě řešilo jen to, jestli si vzít ponožky obě modré nebo jednu modrou a jednu červenou nebo obě červené... Ale přiznávám, že na rozdíl od jihoamerických telenovel tento seriál není tak přeslazený. Mimochodem, je docela zajímavé sledovat, že přestože od uživatelů získal pouhá 3% a řadí se tak k největším propadákům všech dob, existuje spousta lidí, kteří se alespoň na jeden díl dívali a pak mu s výrazem největšího odporu dali odpad... nebo jsem tak naivní, že si myslím, že na to, abych film/seriál ohodnotila, bych se na něj měla nejdříve podívat? ()

Reklama

Hon2ar odpad!

všechny recenze uživatele

Parádní seriál asi jsem měl dát 5 *****,protože jsem se u ničeho tak dobře nezasmál.Bohužel jsem se v něm chvilku Ztrácel něboť jsem nevěděl kdo je čim otcem a kdo čím dítětem,To aby si člověk maloval rodinný graf kdo je s kým ajak spojený.Párkrát se tam objevili i situace stylu jeho bratr je zároveň jeho otcem a nejlepším kamarádem neboť o tom dlouho nevěděli.Velké Plus taky je že to má asi 2500 dílů. ()

Renie42 

všechny recenze uživatele

Tak trochu z nostalgie. Byla doba, kdy jsem se na to dívala, abych tak nějak zaplnila čas, jak jsem byla happy, když dali dva díly ten samý den. Pamatuju si, jako moje máti probírala s tetou, co se tam zas dělo a když jedna neviděla to, tak ta druhá jí to pověděla. Pak to přestali dávat a už si na to nikdo ani nevzpomněl. ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od svých latinskoamerických protějšků, které jsou značně stylizované a myslím, že zároveň tak trochu parodují samy sebe, tady to zřejmě tvůrci myslí smrtelně vážně. Vhodné jako mučící prostředek pro milovníky filmu. Ale uznejte, pro stanovení estetických kategorií je dobré vědět i kde je dno. PS: odpad dávám tam, kde film u mě propadne i tímto dnem. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama